dr n. med. Piotr Wójcicki

Chirurg plastyczny

Panie Profesorze,MISTRZU!Wczoraj ,po korekcie noska wróciła do domu moja córka Ania.Pana cudowne ręce dały jej to czego ja (natura) mama jej nie dałam. Serdecznie dziękuję.

Mi robił nos i nie jestem zadowolona.Grzbiet nosa w części kostnej jest nierówny-mam wgłębienia i wygrubienia...jestem niezadowolona ponieważ jedne kompleksy zamieniłam na drugie...jeśli chodzi o nosy odradzam.

Szczerze polecam, Profesor zrobil mi nos, nawet nie musialam tlumaczyc co chce, on sam doskonale wiedzial:) Wybralam go intuicyjnie, bez wczesniejszej konsultacji, przejechalam cala Polske i dzis wiem ze to byl najlepszy wybor w moim zyciu:) Polecam kazdemu kto ma watpliwosci co do wyboru lekarza. Nikt nie wyjdzie od niego niezadowolony:)

15 maja 2012 r. miałam operację plastyczną nosa (skrócenie nosa, likwidacja garbka, resekcja podstawy i skrzydełek). Dzisiaj prof. Wójcicki zdjął mi gips i oczom moim ukazał się piękny, zgrabny nosek, nie mogę się napatrzeć. Cieszę się, że zdecydowałam się na operację właśnie u niego. Oprócz kompetencji posiada również ujmujący sposób bycia.

W 2007r p.doktor robił mi górne powieki.Po wizycie kontrolnej szwy zdejmowała mi jego żona, ktora, jak się orientuję, jest laryngologiem.Efekt operacji utrzymawał się tylko 2 lata,obecnie moje powieki są bardziej obwisłe niż przed operacją.

W 2007r p.doktor robił mi górne powieki.Po wizycie kontrolnej

Prof.Wójcicki -pełen profesjonalizm i umiejętności budzące zaufanie.19 marca miałam operację nosa,jeszcze jest spuchniety,ale trudno w to uwierzyć, że jest dziełem ludzkich rąk.Chylę czoło PROFESORZE,za wszystko bardzo dziękuję.Polecam goraco-bardzo dobry specjalista z dużym szacunkiem do pacjenta,do takiego lekarza można mieć 100 % zaufania,konkretny i zawsze dostępny.Wdzięczna pacjentka.

Podzielam wszystkie pozytywne opinie o doktorze Wójcickim! Jest wybitnym specjalistą . Jestem bardzo wdzięczna za pozytywną zmianę w moim wyglądzie Panu Profesorowi!! Stałam się posiadaczką pięknego, kształtnego nosa . Po 27 latach stwierdzam że operacja na którą się zdecydowałam u tego specjalisty, była najlepszą decyzją w moim życiu.! Bardzo dziękuję Panie Profesorze, jest Pan prawdziwym artystą chirurgii plastycznej!

Podzielam wszystkie pozytywne opinie o doktorze Wójcickim!

Wspaniały człowiek i wybitny specjalista! Panie Profesorze z całego serca dziękuję za radość życia którą dzięki Panu na nowo odzyskałam - dziękuję za kształtny, prosty - IDEALNY NOS!!! Bardzo się cieszę że wśród wielu opinii zamieszczonych w internecie udało mi się zdecydować na operację u Wójcickiego - dziękuję osobom które zamieściły swoje opinie o doktorze- dzięki nim podjęłam właściwy wybór. Mam nadzieję że i moja opinia utwierdzi kogoś w słuszności wyboru tego chirurga jako swojego specjalisty. WÓJCICKI JEST NAJLEPSZY!!

Wspaniały człowiek i wybitny specjalista!
WÓJCICKI JEST NAJLEPSZY!!

Nie było kogo wziąć na ordynatora to dali mu ten etat.Profesora pewnie dostał tak samo, bo nie wiem za co go dostał.Według mnie sprzątaczki na tym oddziale są bardziej kompetentne od niego...

Profesor Wójcicki jest profesjonalistą w swojej specjalizacji, do tego naprawde milym i inteligentym czlowiekiem. Mialem wykonywany jeden zabieg, wszystko poszlo bardzo sprawnie i profesjonalnie.