lek. dent. Piotr Wołosz

Nie zgadzam się z tą opinią!Jestem wieloletnią pacjentka doktora i z usług stomatologicznych jestem zawsze zadowolona. zaskoczona jestem również kwestią pieniężną .Dla stałych pacjentów w gabinecie są zniżki ,cenny są przystępne i nigdy nie słyszałam o oszustwach .Polecam doktora i gabinet!

Najgorszy partacz zębów w szalejewie, nie uznał mi reklamacji chociaz zekomo miałem rok czasu gwarancji. Nie oddaje pieniedzy z zaliczki. Jeste to zwyczajny oszust i naciagacz!

Nie Polecam!!! To zwykły naciagacz pieniedzy! Zamiast naprawić zęby to jeszcze gorzej je psuje ,a potem po paru dniach nie uwzglednia reklamacji i za kazda poprawe ktora trzeba zrobic z jego winy kaze płacic.

Wspaniały lekarz. Dokonał cudu i wreszcie przełamał mój paniczny strach przed dentysta. Delikatny, miły i taktowny. Wreszcie przekonałam sie ze wizyta u dentysty moze byc bezbolesna a wrecz przyjemna. Serdecznie polecam!!!