dr n. med. Piotr Woźniak

Hipertensjolog

Nigdy nie spotkałam tak miłego i empatycznego lekarza. Dokładnie mnie zbadał i rozwiał wszelkie wątpliwości, odpowiedział na każde pytanie dotyczące mojego stanu zdrowia i wyników badan. Naprawdę polecam!

Diagnoza po bardzo wnikliwym badaniu z uwzględnieniem wielu okoliczności. Zastosowane leczenie przynosi pożądane efekty. Wracam do zdrowia Gorąco polecam.

To lekarz z powołania! pochyla się nad pacjentem, kieruje na specjalistyczne badania jeśli sa podstawy, nie ogranicza poswiecanego czasu. DZIEKUJE Panie Doktorze:)

Profesjonalne podejście do pacjenta, na bieżąco monitoruje swoich pacjentów, maksimum zaangażowania. Polecam!

Nie polecam bardzo niekompetentny.Sugeruje się diagnozami wcześniejszych lekarzy nawet błednymi, sam nie potrafi chyba spróbować zdjagnozować od poczatku.Zbagatelizował stan zdrowia mojej Mamy i w konsekwencji moja mama zmarła.

Kompetentny, zdecydowany w działaniu, miły i sympatyczny. Polecam

Kompetentny, zdecydowany w działaniu, miły i sympatyczny. Polecam

WIELKI NEGATYW LEKARZ JEST NIEKOMPETENTNY OPRYSKLIWY I POZJADAŁ WSZYSTKIE ROZUMY, KONSULTUJE SIĘ PRZEZ TEL Z KOLEGAMI BO SAM SIĘ NIE ZNA, LUB SZUKA W KSIĄŻKACH CO TO MOŻE BYĆ...NIE POLECAM

Po wizycie nie miałam żadnych pytań. Efekt zastosowanej terapii sam mówi za siebie.

Wszelkie potrzebne badania zostały wykonane w bardzo fachowy sposób na miejscu i ustalono harmonogram leczenia. Czytelna i objaśniona diagnoza i wytłumaczone kroki leczenia. POLECAM