Piotr Żbikowski

Ilość poświęconego czasu
Średnia:
4.85
33 opinie

Dr Żbikowski to najwspanialszy lekarz jakiego znam,JEDYNY tak życzliwy i kompetentny Człowiek, rzetelnie wykonujący swój zawód.Brakuje mi słów,aby wyrazić Mu swoją wdzięczność,tyle dobrego zrobił dla mnie i mojej nogi,była bardzo po miażdżona,a On ją poskładał i teraz chodzę.Znam Dr od ośmiu lat i przeprowadził na mnie 5 operacji i nie zamienię Go na żadnego innego,on jest NAJLEPSZYM ORTOPEDĄ CHIRURGIEM!!!!!!!!!!!! Doktorze dziękuję

Dr Żbikowski wykonywał u mnie operację niestabilności stawu łokciowego, która zakończyła się pełnym sukcesem i powrotem do sportu. Ortopedzi, u których wcześniej się konsultowałem nawet nie umieli postawić prawidłowego rozpoznania.

Sympatyczny i kompetentny.Mam do niego pełne zaufanie, mimo że jeden zabieg wymagał poprawy.

Jestem pod wrażeniem... ilości pozytywnych komentarzy. Może ja miałam pecha? Parę minut i półtorej stówki - a efekt żaden. Został mi pan Piotr polecony przez innego lekarza ortopedę z tzw. prywatnej służby zdrowia. Dobrze, że mąż uparł się na jeszcze dwóch lekarzy... Krótko mówiąc porażka! Jeden element jest u pana doktora super: bardzo miły, wręcz uroczy młody człowiek. E.

Operował mnie i kilku znajomych, wszyscy zadowoleni. Wyjątek, dla którego liczy się pomoc pacjentowi, a nie łatwy zarobek.

Nie będę rozpisywała się- po prostu ten kto był pacjentem dr Żbikowskiego wie najlepiej,że to LEKARZ IDEAŁ!!!!!!!!!!!!!!!!

Bezwzględnie godny polecenia, bardzo dobry lekarz. Pogodny, uważny, budzący zaufanie i szacunek dla kompetencji, zaangażowania i konsekwentnego postępowania w rozwiązaniu-najlepiej, jak to jest możliwe- problemu, z którym się do pana doktora zgłosilam. Z opiniami o panu doktorze zapoznałam się wcześniej i najlepsze potwierdziło moje doświadczenie. Artroskopowa operacja kolana z częściowym usunięciem łękotki odbyła się 30.03.2012r.Opieka pana doktora przed i po operacji oraz bardzo dobrze przeprowadzona rehabilitacja w CRS sprawiły, że po upływie około pół roku, znów mogę cieszyć się pełną sprawnością. Bardzo dziękuję i polecam ze wszech miar.

Pan dr Piotr Żbikowski - to wyjatkowy lekarz, Wielki Człowiek. Będąc Jego pacjentką (operowana stopa) czułam się komfortowo. Nie spotkałam takiego lekarza !!!!! Dziekuję przeogromnie za ten luksus !

Nie pochwalę się jak chłopak z ostrą hemofilią któremu Dr Żbikowski wstawiał nowe biodro i kolano, bo miałem tylko wyciągany odprysk kości z kolana, ale chciałbym zostawić ślad wdzieczności w necie, bo faktycznie to wyjątkowy Lekarz. Zgadzam się w 100% z Panią poniżej: ludzki, skromny i szlachetny i przy tym mega fachowiec w swojej dziedzinie. A obserwacja ze szpitala, wizyt prywatnych i kontaktu okołooperacyjnego potwierdzają jedynie, że to jeden z najlepszych lekarzy do jakich jeszcze można w tym ciężko schorowanym kraju trafić.

Trudno mi jest cokolwiek napisać bo nie pamiętam kiedy spotkałam się z taką wielką życzliwością, cierpliwością i wyrozumiałością. Wydawało mi się, że już takich szlachetnych ludzi nie ma. Nawet po wypisaniu ze szpitala doktor interesuje się stanem zdrowia swoich pacjentów. Kolano naszego syna było w fatalnym stanie. Mamy nadzieję, że dzięki tej operacji (chodź czeka nas jeszcze ciężka rehabilitacja) nasz syn Dominik będzie mógł w najbliższej przyszłości kontynuować swoje sportowe marzenia. Jutro jedziemy na Warszawską Olimpiadę Młodzieży pierwszą i ostatnia taką w charakterze obserwatora.Za rok nasz syn za pewne dzięki Panu stanie na korcie. Medal będzie zdobyty dzięki Pana osobie.Dziękujemy Panie doktorze bardzo serdecznie.Wdzięczni rodzice. Beata i Cezary oraz pełen nadziei Dominik.

Parę lat temu trenowałem siatkówkę w młodzieżowym klubie sportowym w Warszawie. Niestety, kontuzja kolana przyczyniła się do ponad dwuletniej przerwy w momencie, gdy mogłem nauczyć się najwięcej. Tym samym obiecująca kariera została przerwana. Jak napisałem - kolano zostało wyleczone, właśnie przez dr-a Żbikowskiego, którego wspominam jak najlepiej. Żałuję, że do takiego specjalisty nie trafiłem wcześniej. Niemniej jednak, jeśli ktokolwiek szuka doskonałego fachowca - zdecydowanie polecam. I proszę nie zrażać się lekko ospałym charakterem, powodującym wrażenie olewania pacjenta - jak napisałem, to tylko wrażenie.

Bardzo dobry, skromy, wspaniały chirurg. Wiele mu zawdzięczam.

Chciałbym tą drogą podziękować Dr Piotrowi Żbikowskiemu za nowe lewe kolano a żeby naprawdę pokazać, że nie jest to takie zwykle lewe kolano kilka słów wstępu. Jestem chory na ciężką postać hemofilii A. Jest to choroba charakteryzująca się wylewami krwi do stawów po najmniejszych urazach a nawet samoistnymi w ciężkiej postaci hemofilii tak jak to było u mnie. Setki wylewów dokumentnie zniszczyły mi staw kolanowy doprowadzając do bardzo dużej szpotawości nogi. Dodatkową trudnością i przeszkodą w wykonaniu operacji były owrzodzenia podudzi – występujące w hemofilii jako efekt uboczny złego krążenia krwi w nogach. Tylko Dr Piotr Żbikowski podjął się wstawienia mi endoprotezy wraz z przeszczepem kości – w moim przypadku było to konieczne z uwagi na całkowite zniszczenie stawu. Jak widać całkowita jazda po bandzie bez trzymanki !!! Dla mnie Dr Piotr Żbikowski to ABSOLUTNY UNIKAT, zarówno jako człowiek jak i lekarz – pierwszy tej klasy spośród poznanych mi lekarzy, a lecząc się kilkadziesiąt lat poznałem ich niemało. Wysoka kultura. zaangażowanie, wiedza, profesjonalizm, precyzja w działaniu na stole operacyjnym. A to wszystko połączone z dużą serdecznością, zwyczajnym ludzkim podejściem do pacjenta, troską o niego przed i po operacji co daje duże poczucie bezpieczeństwa. Dr Piotr Żbikowski zawsze ma czas dla chorego, nie zna słowa nie, nie mogę, nie dam rady, nie mam czasu, nie mogę nic na to poradzić – to po prostu prawdziwy pasjonat, pełen profesjonalizm lekarski i ludzka empatia – a więc prawdziwe powołanie lekarskie. Przepraszam za ten długi wpis ale zawarłem absolutnie samą esencję a niemożliwe staje się możliwe. Operację miałem 18.11.2010 r. i jest realna szansa. że po rehabilitacji w tym roku zacznę chodzić bez kul – jeszcze raz dziękuje Dr Piotrowi Żbikowskiemu za nowe lewe kolano. Marek W.

Klasa, klasa, klasa. Dawno nie spotkałem tak kompetentnego, zaangażowanego i przy tym ludzkiego lekarza, z wyjątkowym poczuciem humoru. Mnie i mojemu kumplowi pomógł bardzo. Kolano znów działa jak przed zabiegiem. Wielkie dzięki Doktorze, Paweł

leczyl mnie przy naderwanych wiezadlach pobocznych a kilka dni temu operowal zerwane krzyzowe. dla mnie lekarz wzor, bardzo mily i cierpliwy mimo tego ze naprawde bardzo zapracowany. w ciagu trzech dni mial trzy dyzury, mase operacji a i tak znalazl czas na rozmowe i wyjasnienia. w razie problemow mozna do niego napisac sms lub zadzwonic. zawsze odpisywal, czasem z opoznieniem ale to chyba zrozumiale. tak sobie wyobrazam lekarza z powolania ktorego pasja jest to co robi.

Jesli beznadziejny przypadek to tylko Dr Piotr Zbikowski.(wieloodlamowe zlamanie blizszego konca kosci piszczelowej)

mam zupełnie odmienne zdanie o dr Piotrze żb. Nie poznał sie na Rtg (choć inni lekarze już widzieli problem), skierował mnie na b. drogie badanie RZM, do którego nawet nie zajrzał i tylko połowicznie przeczytał opis badania. Nie zrobił też wywiadu lekarskiego. Nie znając innych chorób, na podt opinii technika RZM wydał diagnozę(?) bardzo kiepska ocena.

Dr Żbikowski w sposób kompetentny i uczciwy podszedł do problemu mojego barku. Byłam zszokowana, gdy po omówieniu możliwości leczenia podał mi nazwiska lekarzy, którzy według niego wykonali by ten zabieg lepiej. Zdecydowałam się jednak na leczenie w szpitalu MSW i po półtora roku od zabiegu mogę powiedzieć że jestem wyleczona.

Dla mnie to absolutnie najlepszy lekarz jakiego poznałem - bardzo dobrze zna się na swojej robocie, a do tego ma idealne podejście do pacjenta. Chciałbym w zyciu spotykać tylko takich lekarzy, z Jego klasą, zaangażowaniem, odpowiedzialnością. Prawdziwy Lekarz z powołania!! Gratuluję osiągnięć i trzymam kciuki za dalsze :)

Dla mnie Doktor Żbikowski jest najlepszym lekarzem, jakiego do tej pory spotkałam. Doskonale zna się na swojej robocie, ale przy tym (co dziś tak rzadkie) ma fantastyczne podejście do pacjenta. Naprawdę przejmuje się swoimi pacjentami, od początu do końca leczenia, co daje ogromne poczucie bezpieczeństwa i pewność, że wszystko idzie we właściwnym kierunku.

usunięcie torbieli.łatwy przyjemny kontakt:)zobaczymy jak bedzie dalej.tłumaczy i pomaga..powiem że miałem styczność z różnymi lekarzami..ten jest tak spokojny miły i wyrozumiały że szok :)

Najlepszy lekarz jakiego można sobie wyobrazić!!!!!!!!!!!!!!!! Brakuje mi słów abym mogła określić jaki To WIELKI CZŁOWIK!!!!!!!!!!!!!!!!!!Zawdzięczam Mu bardzo wiele,dzięki Niemu mogę teraz chodzić.Przeprowadził na mnie 4 dlugie i poważne operacje.Po wypadku moja cała lewa noga byla w krytycznym stanie,wszystkie kosci pomiażdżone i wewnętrzny krwotok, niekórzy lekarze twierdzili,że grozi mi amputacja,ale dr Żbik zrobił "kawał dobrej roboty"!!!!!!! Od czterech lat jest ON dla mnie KIMŚ BARDZO WYJĄTKOWYM nietylko jako lekarz ,ale i jako przyjaciel,który potrafił mnie rozweselić w najgorszych chwilach mojego życia.Teraz na wizyty kontrolne chodzę do Niego z wielką przyjemnością!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!11!!! Doktorze ŻBIK DZIĘKUJĘ.ZAWSZE MOŻNA NA CIEBIE LICZYĆ !!!!!!! ;)

Zerwałam więzadła krzyżowe i korzystając z zamieszczanych tu opinii odwiedziłam dwóch lekarzy. Dr Żbikowski był tym drugim i zrobił na mnie jak najlepsze wrażenie – konkretny, kompetentny (potwierdził diagnozę pierwszego lekarza) otwarty i anielsko cierpliwy (po wizycie u pierwszego lekarza miałam pewną wiedzę i sporo konkretnych pytań, a zasypawszy nimi lekarza, znacznie przekroczyłam standardowy kwadrans dla pacjenta). I mam teraz problem, któremu Specjaliście powierzyć swoje nogi – obaj świetni.. Chyba zdecyduje lepszy termin operacji w szpitalach, w których pracują. Dzięki za Wasze opinie, które dla mnie były cenną wskazówką – nie miałam dotąd doświadczenia w leczeniu kolan, ani nikt z moich bliskich..

Robił mi rekonstrukcję więzadeł. Bardzo dobra robota. Dobry kontakt, odpowiada na każde pytanie, wyjaśnia wątpliwości, rzeczowy, kompetentny, uprzejmy.

Doskonały operator, praktyk, który ciągle doskonali swój kunszt. Dzięki niemu w 3 mieś, a nie w rok (jak wyrokował inny lekarz), wróciłem do 100% sprawności. Wybitny lekarz ortopeda, który uwielbia swoją pracę. Niezwykle sympatyczny człowiek, który potrafi postawić do pionu w chwili „braku wiary”. Zazwyczaj, mimo iż jak dla mnie pracuje ponad ludzkie siły, zazwyczaj znajduje czas, by porozmawiać, doradzić, wytłumaczyć. Jestem farciarzem, bo przeżyłem wypadek, ale i dlatego, że jakimś cudem trafiłem w ręce Doktora Żbikowskiego.

„STARA, DOBRA PRZEDWOJENNA SZKOŁA” powiedziała o Doktorze Żbikowskim pani profesor, z którą dzieliłam pokój w szpitalu, a która z racji doświadczenia zawodowego i pywatnego, doskonale wiedziała co mówi. To krótki, acz bardzo precyzyjny opis tego Lekarza!! Nie ma lepszych słów uznania dla współczesnego medyka. Polecam bez wahania każdemu: chorym, lekarzom, a szczególnie studentom medycyny!! Ps. Jednak doprecyzuję kilkoma słowami, dla oddania pełniejszego obrazu, tym bardziej wymagającym. Wysoka kultura, zaangażowanie, wiedza, profesjonalizm, precyzja troszkę jak Robocop ;), połączone z dużą serdecznością, zwyczajnie ludzkim podejściem do chorego, troską o niego przed, jak i po operacji, co razem daje duże poczucie bezpieczeństwa.

Wspaniały Lekarz, Specjalista, Człowiek. Zawsze gotowy nieść pomoc, choć czasem można sądzić, że pracuje ponad ludzkie siły. Nawet po 20 godzinach operacji na ostrym dyżurze, pomimo ogromnego zmęczenia i stresu nadal pozostaje pogodny, cierpliwy, otwarty na pacjenta. Zasadniczo takich ludzi już nie ma, a Ten egzemplarz, jest ewidentnym wyjątkiem na potwierdzenie reguły... Trzeba mieć sporo szczęścia, żeby trafić na takiego Lekarza, czy na takiego Człowieka. Znakomity w tym co robi, a przy tym bardzo otwarty i skomny...a na skromność tylko nielicznych spośród "Wielkich" jest dziś stać.

Świetny fachowiec - pomógl mi kilkukrotnie, złożył mi kolano po wypadku, a później usunął śruby. Polecam wszystkim

rewelacja!!!!!!!!!!!!!!polecam kazdemu:)

Wielki człowiek, wybitny fachowiec, cudowny lekarz, trudno wyobrazić sobie lepszego. Wzór dla adeptów tej sztuki, choć… niedościgniony ze względu za swój niezwykły, WRODZONY DAR i autentyczne zamiłowanie do pracy, tej pracy. Leczy nie tylko podczas operacji, ale i po niej, okazując swoje zainteresowanie, udzielając wyczerpujących odpowiedzi, i (o czym niewielu lekarzy pamięta) dzieląc się swoją pozytywną energią. Daje poczucie pewności, że wszystko będzie OK., i faktycznie tak się później dzieje. Polecam każdemu, choć może nie powinnam, bo mam wrażenie, że Doktor Żbikowski czasami zapomina, że sen jest nam potrzebny nie mniej niż tlen, a doba na 24h i ani minuty więcej.. Ps. W moim przypadku Pan Doktor do końca operacji był przy mnie, zakładał osobiście szew, choć mógł pozostawić mnie asystentowi i iść odpocząć bądź kroić następnych – dzięki niemu mam cieniuteńką kreseczkę na kolanie, a nie drabinę jak po drucie kolczastym. To też jest ważne, szczególnie u kobiet i jest kolejnym dowodem na to, że u Doktora Żbika nie ma miejsca na fuszerkę :) Wielkie dzięki!! "M.długi sms" ;)

O jego praktyce lekarskiej dowiedziałam się przez przypadek w szpitalu, kiedy mialam problemy z kolanem. Czekając na wejście do gabinetu, siedzący obok chłopak widząc co się ze mną dzieje podał mi do niego kontakt. Byłam na wizycie prywatnej, był sympatyczny, miły i kompetentny. Dokładnie opisał co mi jest i skierował na zabieg do szpitala w ktorym leczy - za 3 tygodnie mam operację. I mam nadzieje, że będe mogła normalnie fukncjonować. Z informacji wiem, że już nie jedną osobę postawił na nogi.

wyjątkowo kompetentny lekarz, do tego uprzejmy, miły, uśmiechnięty. Ma świetny kontakt z pacjentami. Najlepszy ze znanych mi lekarzy.

bardzo dobry ortopeda. gdyby nie fakt, że mój przypadek jest naprawdę trudny, na pewno by coś poradził. generalnie, bardzo chętny do pomocy:) miły, łatwo się z nim skontaktować w przypadku pytań. większość jego pacjentów których znam jest zadowolona:)

Wystaw opinię
    Musisz podać wszystkie oceny