dr n. med. Piotr Żbikowski

zbikowski.az.pl

zbikowski.az.pl

Wiola

03.12.2014

Dr. Żbikowski jest jednym z najlepszych lekarzy jakich znam i jakich brakuje u nas w kraju. To prawdziwy lekarz z powołania,sumiennie wykonuje swoją pracę,jest znakomitym fachowcem a przy tym niesamowicie ciepłym i sympatycznym człowiekiem.W czerwcu tego roku dr.Piotr przeprowadził u mnie artroskopie kolana za co bardzo Mu dziękuję. Każdemu kto poszukuje znakomitego ortopedy gorąco polecam dr. Piotra.

Piotr

06.11.2014

Na początku potwierdzam wszystkie pozytywne komentarze.. Pan Piotr to prawdziwy lekarz z powołania. Jest miłym i sympatycznym człowiekiem i jednocześnie jednym z najlepszych fachowców w swojej dziedzinie w kraju. Na pierwszej wizycie Pan doktor właściwą diagnozę postawił po minucie rozmowy (oczywiście nie patrząc na wyniki badania). Następnie była udana operacja kolana (tylko szkoda że na nią tak długo się czeka). Po operacji następnego dnia Pan Dr wykazał bardzo dobrą wolę wypisując nas ze szpitala (a był to dzień świąteczny i Pan Dr miał wolne). Następne wizyty i badania były NFZ - pan doktor nie ma parcia na kasę. Bardzo gorąco polecam i życzę samych sukcesów Panu Doktorowi.

martaaaa

18.03.2014

Dr Żbikowski to najwspanialszy lekarz jakiego znam,JEDYNY tak życzliwy i kompetentny Człowiek, rzetelnie wykonujący swój zawód.Brakuje mi słów,aby wyrazić Mu swoją wdzięczność,tyle dobrego zrobił dla mnie i mojej nogi,była bardzo po miażdżona,a On ją poskładał i teraz chodzę.Znam Dr od ośmiu lat i przeprowadził na mnie 5 operacji i nie zamienię Go na żadnego innego,on jest NAJLEPSZYM ORTOPEDĄ CHIRURGIEM!!!!!!!!!!!!
Doktorze dziękuję

Anonim

26.05.2013

Dr Żbikowski wykonywał u mnie operację niestabilności stawu łokciowego, która zakończyła się pełnym sukcesem i powrotem do sportu. Ortopedzi, u których wcześniej się konsultowałem nawet nie umieli postawić prawidłowego rozpoznania.

Anonim

18.04.2013

Sympatyczny i kompetentny.Mam do niego pełne zaufanie, mimo że jeden zabieg wymagał poprawy.

Oceń 6 elementów wizyty i wyraź swoją opinię na temat lekarza
Przeczytaj Poradnik dodawania opinii

Wciąż poszukujesz "Ortopeda Warszawa"?

Lekmed Centrum Medyczne
Ul. Świetlików 3
Szpital Medicover - Centrum Konsultacyjne
al. Rzeczypospolitej 5, (Miasteczko Wilanów
PROFEMED (MARRIOTT)
Al. Jerozolimskie 65/79
Szpital Kliniczny Dzieciątka Jezus. Klinika Ortopedii i Traumatologii Narządu Ruchu Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego
Lindleya 4
Centrum Medyczne CMP Piaseczno