dr

place 11

52,229675621,0122287

Kalendarz przyjęć
Pon27.10Wt28.10Śr29.10Czw30.10Pt31.10So01.11Nd02.11
Brak informacji o godzinach przyjęć
Średnia ocena lekarza
Kompetencje
Ilość poświęconego czasu
Średnia:
4.05
9 opinii

Szczerze mówiąc byliśmy zawiedzeni ,tyle dobrego spodziewaliśmy się a tu lipa ,ładna gadka i tyle :( ...kasa ,kasa , jeszcze raz kasa ....niewazne zdrowie pacjenta byle od niego jak najwięcej wyciągnąć , po wizycie zaprowadził nas osobiście do p.Joasi jakby sie bał ,że uciekniemy nie płacąc ...hm..moze tam taki zwyczaj ;) Nie neguje że innym pomógł ,jednak do naszego dziecka podszedł czysto biznesowo ,nie spodziewalismy się cudów ,ale nic więcej nie wniósł w leczenie niż inni lekarze ,bagatelizując to ,że ten sposob leczenia niczego nie wnosi ... sposobu leczenia nie zmodyfikował tylko zalecił podwyższenie dawki,a kiedy nic to nie dawalo wrecz przeciwnie nawet ,po kontakcie mailowym zalecil kolejna wizyte i calkowita zmiane leczenia ...dlaczego od razu tak doswiadczony lekarz nie wprowadzil tej zmiany idąc po najmniejszej linii oporu ???? Przy tak wysokiej oplacie za wizyte spodziewaliśmy się wnikliwszego podejścia a nie 15 min jakie poświęcił naszemu dziecku..... ...tu trafilismy na sprytnego binesmena ...szkoda bo pewnie nie brakuje mu talentu i nosa do padaczki ,skoro niektórzy rodzice czy pacjenci tak pozytywnie sie o nim wyrazaja ....czym my sie kierowaliśmy wioząc dziecko do Warszawy ...niestety my jestesmy rozczarowani

Sympatyczny lekarz polecam badał mnie pod kątem padaczki.

Wspaniały lekarz,pomaga nam wyciągnąć naszą Laurkę z padaczki lekoopornej.Dzięki niemu córeczka ma postawioną właściwą diagnozę [pachygyria ],oraz wszczepiony niedawno stymulator nerwu błędnego,który, mamy nadzieję,że zadziała.

Koszty wizyty dość wysoki, ale za szybko ocenić czy pomaga. Nie ma problemu z kontaktem - tylko e-mail. Za jakiś czas ponownie go ocenie po tym co zrobił

Jestem rozczarowana, podpisze się pod moim przedmówcą, że lekarz nastawiony na biznes, a Fundacja to przykrywka do bliżej nie okreslonej działalności. Bardzo trudny kontakt telefoniczny w określonej i umówionej wcześniej sprawie, natomiast Pan doktor uwielbia meilować. Dla mnie niepoważny i niekompetentny. stosunek do pacjenta ignorujący.Nie polecam

PRZEBRNELIŚMY Z DZIECKIEM PRZEZ PÓŁ POLSKI'POWIEDZIANO NAM, ŻE CHOROBY NIE DA SIĘ SKUTECZNIE LECZYĆ,ŻE JEST POSTĘPUJĄCA I DOPROWADZI DO PSYCHODEGRADACJI.TRAFILIŚMY DO DOKTORA Z DZIECKIEM W STANIE PADACZKOWYM PRZED 3 LATY.OBECNIE CHODZI DO SZKOŁY, GDZIE NAWET NIE WIEDZĄ,ŻE JEST CHORY, NAPADÓW NIE MA OD 2,5 ROKU.

Człowiek kompetentny, uprzejmy i wiedzący co czyni. Z racji wielości obowiazków trudno uchwytny ( lecz mailowo zawsze ! ) Lekarz epileptolog którego zdecydowanie polecam

Jedyny lekarz, ktory potrafil zdiagnozowac u mnie epilepsje i tak dobrac leki, ze mam ataki raz na kilka lat i zadnych skutkow ubocznych jesli chodzi o leki. Swietny specjalista.

Lekarz jest nastawiony tylko na zysk, jeśli mu się nie zapłaci, nie znajdzie chwili czasu, nie porozmawia, nawet jeśli pacjent jest w pilnej potrzebie. To biznesmen, a gdzie etyka lekarska? Fundacja jest niezłą przykrywką.

Wystaw opinię
    Musisz podać wszystkie oceny