dr Piotr Zwoliński

3,4
3,9
3,7

20.06.2011

Wspaniały lekarz,pomaga nam wyciągnąć naszą Laurkę z padaczki lekoopornej.Dzięki niemu córeczka ma postawioną właściwą diagnozę [pachygyria ],oraz wszczepiony niedawno stymulator nerwu błędnego,który, mamy nadzieję,że zadziała.

22.02.2011

Jestem rozczarowana, podpisze się pod moim przedmówcą, że lekarz nastawiony na biznes, a Fundacja to przykrywka do bliżej nie okreslonej działalności. Bardzo trudny kontakt telefoniczny w określonej i umówionej wcześniej sprawie, natomiast Pan doktor uwielbia meilować. Dla mnie niepoważny i niekompetentny. stosunek do pacjenta ignorujący.Nie polecam

31.01.2013

Szczerze mówiąc byliśmy zawiedzeni ,tyle dobrego spodziewaliśmy się a tu lipa ,ładna gadka i tyle :( ...kasa ,kasa , jeszcze raz kasa ....niewazne zdrowie pacjenta byle od niego jak najwięcej wyciągnąć , po wizycie zaprowadził nas osobiście do p.Joasi jakby sie bał ,że uciekniemy nie ...

...kasa ,kasa , jeszcze raz kasa ....niewazne zdrowie pacjenta byle od niego jak najwięcej wyciągnąć , po wizycie zaprowadził nas osobiście do p.Joasi jakby sie bał ,że uciekniemy nie płacąc ...hm..moze tam taki zwyczaj ;)
Nie neguje że innym pomógł ,jednak do naszego dziecka podszedł czysto biznesowo ,nie spodziewalismy się cudów ,ale nic więcej nie wniósł w leczenie niż inni lekarze ,bagatelizując to ,że ten sposob leczenia niczego nie wnosi ... sposobu leczenia nie zmodyfikował tylko zalecił podwyższenie dawki,a kiedy nic to nie dawalo wrecz przeciwnie nawet ,po kontakcie mailowym zalecil kolejna wizyte i calkowita zmiane leczenia ...dlaczego od razu tak doswiadczony lekarz nie wprowadzil tej zmiany idąc po najmniejszej linii oporu ???? Przy tak wysokiej oplacie za wizyte spodziewaliśmy się wnikliwszego podejścia a nie 15 min jakie poświęcił naszemu dziecku.....
...tu trafilismy na sprytnego binesmena ...szkoda bo pewnie nie brakuje mu talentu i nosa do padaczki ,skoro niektórzy rodzice czy pacjenci tak pozytywnie sie o nim wyrazaja ....czym my sie kierowaliśmy wioząc dziecko do Warszawy ...niestety my jestesmy rozczarowani

27.08.2011

Sympatyczny lekarz polecam badał mnie pod kątem padaczki.

Sympatyczny lekarz polecam badał mnie pod kątem padaczki.

11.03.2011

Koszty wizyty dość wysoki, ale za szybko ocenić czy pomaga. Nie ma problemu z kontaktem - tylko e-mail. Za jakiś czas ponownie go ocenie po tym co zrobił

Oceń 6 elementów wizyty i wyraź swoją opinię na temat lekarza
Przeczytaj Poradnik dodawania opinii

Wciąż poszukujesz "Neurolog Warszawa"?

Szczecińska 32
Gdańsk