dr n. med. Przemysław Besser

Gastrolog, Gastroenterolog, Hepatolog, Internista

biopsja tarczycy cienkoigłowa to 250.zł, a umiejętności i wiedzę oceniam na 2. Po zrobieniu badania stwierdził, że gdyby się nie udało , to będę musiała przyjść jeszcze raz, zapłacę 45.zł za pobranie materiału, to razem 300. Jak się tu leczyć, a inne bdania, które muszę zrobić?. W NFZ dawno przestali LECZYĆ , co postaje......

POLECAM! leczę się u Doktora Bessera ponad 10 lat i zawdzięczam mu życie i zdrowie. Leczy całego człowieka a nie zajmuje się tylko jednym organem pacjenta, robi to na podstawie wynikow zleconych badan. Lekarz z powolania

Lekarz który kasuje i tylko kasuje- szereg badań wcale mało nie kosztujących. Beznadzieja!!! Po 6 wizytach i szeregu badań i tak nie dowiedzialem się co mi dolega. Lekarz dla ludzi mających spory portfel. Odradzam

Brawo takich lekarzy nam trzeba. Uratował mi życie. Poszedłem do niego bo kolegę zdiagnozował i wyleczył a chłopak chodził latami po lekarzach i nie mogli znaleźć przyczyn choroby. Rewelacyjny diagnosta

PERFEKCJONISTA! o zyciu sobie nie porozmawiacie ale jak postawi diagnoze to mucha niee siada. Inni niech sie od niego ucza!

Gdyby nie Pan doktor nie moglbym pisac tej.opinii bo nie byloby mnie na tym swiecie llekarz.ma leczyc a nie zabawiac c rozmowa i to.wlasnie.robi. POLECAM!

c rozmowa i to.wlasnie.robi. POLECAM!

Mam mieszane uczucia. Lekarz, który traktuje pacjenta jak "liczbę" nie może być dobrym lekarzem. Jednak w moim przypadku wykonał kolonoskopię perfekcyjnie - w zasadzie bezboleśnie i ocenił, że z moimi jelitami jest wszystko ok. Tyle się od niego dowiedziałem. Cena wizyt i samego zabiegu kolonoskopii była jednak bardzo duża.

na dzień dobry bardzo nieuprzejmy i zimny doktorzyna, poszedłem zrobić gastroskopie która nie trwała dwóch minut za taką kase to powinien dokładnie oglądnąc przełyk i żołądek,pytając o dalsze badania powiedział tylko tyle to jest dodatkowy koszt

3 wizyt w sumie 800 zł ale juz jestem zdrowy i nie musze leczyc sie u innych ktorzy leczyli mnie na choroby ktorych nie mialem. Wczesniej nikt mi tylu badań nie zlecał a to powinno być obowiązkowe bo w sumie jak człowieka boli brzuch to przycyzn moze być 1000.P O L E C A M

Byłem na 3 wizytach, wydałem dużo kasy ale jako pierwszy lekarz porównywał wszystkie moje wyniki badań i wytłumaczył co z czego wynika i o co chodzi z mają, chorobą. chodzilem prze lata do innych lekarzy ktorzy mi badan nie zlecali a stawiali od razu rozne diagnozy i leczyli na choroby ktorych nie miale. a teraz wiem co mi dolega i wreszcie sie wyleczylem. dziękuję bardzo za pomoc i uratowanie zdrowia. bede pana polecac