Przemysław Galej

Pediatra

agata

25.12.2015

Bardzo miły lekarz przyjemny uczciwy . Moje dziecko kaszlalo dwa miesiące lekarz rodzinny mówił ze to wirus A pojechałam do doktora galeja okazało się ze zapalenie płuc . Lekarze rodzinni byle się zbyć . I jeszcze otwierają buzię na rodziców . A pan doktor galej bardzo fajny lekarz polecam . W Brzozowie nawet nie ma dobrego lekarza żeby dziecko przebadal.

Ania

10.10.2013

Doktor ten prowadził mojego synka w szpitalu. Wiele o nim słyszałam, że humorzasty, że ma fochy. Ja nic złego powiedzieć o nim nie mogę, wręcz przeciwnie, na wizytach wesoły, rozmowny, i przede wszystkim DOBRY LEKARZ.

19.02.2013

wie co robi i stara się z dobraniem skutecznych leków , antybiotyk to ostateczność , to mi się podoba bo nie ma co małego dziecka nimi faszerować. 100% skuteczności w diagnozie i przepisywaniu leków

24.01.2013

To typ lekarza - człowieka. Ma dystans do świata i poradników - bezradników. Nie krzyczy na rodziców, nie pokazuje fochów, podpowiada, poleca, przeciw-wskazuje, po ludzku nie po przechwalaniu się.

22.09.2012

bardzo przyjacielski :) z poczuciem humoru polecam Go innym

bardzo przyjacielski :) z poczuciem humoru polecam Go innym

Oceń 6 elementów wizyty i wyraź swoją opinię na temat lekarza
Przeczytaj Poradnik dodawania opinii

Wciąż poszukujesz "Pediatra Sanok"?

gabinet prywatny
ul. Zamkowa 3