Przemysław Galej

Wizyta trwa 5 minut, lekarz nie potrafi rozpoznac zapalenia pluc, wiec wysyla na oddzial do szpitala. Na drugi dzien poszlysmy z corka (1 rok) do Pana Wldyslawa Galeja. Wniosek corka ma lekkie zapalenie oskrzeli i absolutnie nie potrzebuje hispitalizacji. Musi sie jeszcze duzo nauczyc

Lekarz jakich mało! Antybiotyk ostatecznie! Co mi się podoba! Dzięki lekarzowi przekonałam się że nie każdy płacz noworodka świadczy o kolce!!!! Lekarz z prawdziwego powołania! Polecam każdemu!

Doktor ten prowadził mojego synka w szpitalu. Wiele o nim słyszałam, że humorzasty, że ma fochy. Ja nic złego powiedzieć o nim nie mogę, wręcz przeciwnie, na wizytach wesoły, rozmowny, i przede wszystkim DOBRY LEKARZ.

wie co robi i stara się z dobraniem skutecznych leków , antybiotyk to ostateczność , to mi się podoba bo nie ma co małego dziecka nimi faszerować. 100% skuteczności w diagnozie i przepisywaniu leków

To typ lekarza - człowieka. Ma dystans do świata i poradników - bezradników. Nie krzyczy na rodziców, nie pokazuje fochów, podpowiada, poleca, przeciw-wskazuje, po ludzku nie po przechwalaniu się.

bardzo przyjacielski :) z poczuciem humoru polecam Go innym

bardzo przyjacielski :) z poczuciem humoru polecam Go innym

Bardzo dobry pediatra podobnie jak jego ojciec, wielokrotnie sie o tym przekonałam. Trafnie postawił diagnozę po zrobieniu u mojego synka usg brzucha, wysłał do Rzeszowa i dzięki niemu jak się potem okazało mój maluszek żyje. SZCZERZE POLECAM !!! /zawsze będę mu za to wszystko wdzięczna /

/zawsze będę mu za to wszystko wdzięczna /

Robi swoje i nic poza tym, nie to co starszy Pan Doktor ten musi się jeszcze dużo nauczyć

Nareszcie trafiłam z moim dzieckiem do pediatry który zdołał mi pomòc. Gdyby nie doktor Przemysław i szybko postawiona diagnoza w badaniu usg jak stwierdzono w Rzeszowie byłoby z nim bardzo źle. Zawsze będę mu za to wdzięczna ! Mama Kubusia

Bardzo dobre podejście do dzieci, diagnozy trafne, fachowo i rzeczowo wszystko wytłumaczone. Szczerze polecam podobnie jak ojciec bardzo dobry pediatra.

Szczerze polecam podobnie jak ojciec bardzo dobry pediatra.