lekarzPrzemysław Garbacz

Laryngolog

Brak szczegółowych informacji o lekarzu

Jesteś tym lekarzem?
Daj się poznać pacjentom. Uzupełnij swój profil.

Przejmij konto lekarza

Wystaw opinię

Musisz podać wszystkie oceny

Zanim dodasz opinię

1. Nie dodawaj opinii pod wpływem emocji. Często taka opinia jest nierzetelna.
  2. Postaraj się ocenić lekarza jak najobiektywniej.
  3. Postaraj się ocenić każdy 6 z elementów wizyty oddzielnie.
  4. Pamiętaj, że nie zawsze nieuprzejmy lekarz jest niekompetentny.
  5. Pamiętaj, że nie zawsze krótka wizyta jest nieskuteczna.
  6. Gdy jesteś niezadowolony z wizyty, napisz co było nie tak i dlaczego.
  9. Opinie bez adresu e-mail mogą zostać usunięte przez lekarza.

Średnia ocena lekarza

Średnia:
2.5512345
22 opinie

• 1

Jest nie miły,nie ma czasu dla pacjenta-bardzo się spieszy.Czułam się jak by wogóle mnie nie słuchał,moich problemów-raz dwa i wychodź w powietrzu wisiało.Pomylił się z powołaniem- podobno jest specjalistą-a wogóle mi nie pomógł nawet nie chciał...... odradzam.Pomylił się z powołaniem.

• 1

Nie polecam. Cham cham do kwadratu. Byłem u niego z bólem spowodowanym zapaleniem ucha. Fakt nie byłem zarejestrowany. Pierwsze jego słowa były kto mu zapłaci za dodatkowego pacjenta. Później robił wszystko w nerwach, spieszył się itd. Na końcu to już przeszedł sam siebie. Napisał mi na skierowaniu od lekarza rodzinnego z tyłu nazwę lekarstw i stwierdził że mam do lekarza rodzinnego iść żeby mi wypisała receptę. Żal mi tego Pana. Nie polecam i stanowczo odradzam wizyty u niego.

• 2

kazdy pacjent to rutyna, nastepny, do usunięcia, do poprawki i oczywiscie prywatnie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

• 1

Nie polecam tego lekarza dla dzieci!!! Czasy gdzie pacjenta traktuje sie jak przedmiot dawno minely! Doktor ten sprawdzal mojemu 5letniemu synkowi 3 migdalek.nie ostrzegl w ogole jak okropne jest badanie! Zanim sie zorientowalam wsadzil mojemu synkowi paluch on biedny zaczal wymiotowac z krwia!!! (Dobrze ze chociaz mial co sprzatac bo oczywiscie nerki na wymioty nie mial) I ze zdziwieniem do mnie czemu mu dalam jesc!bezczelnosc doslownie! Rejestrowalam go rozmawiajac z tym doktorem wiec za 100 zl chyba mogl mnie poinformowac abymmu kilka godzinnic nie dala. Dlatego w koncu place za prywatna wizyte abym mogla miec zaufanie ze wszystko bedzie na swietnym poziomie.nie musze chyba wiedziec co I jak bo w koncu moze oczekiwal by abym sama mu sprawdxila ten migdalek!!!! Wyszlam zalamana ze moj synek tak cierpial a on nie mogl caly dzien dojsc do siebie I dzis po kilku miesiacach nadal o tym mowi.takze doktorze - prosze przemyslec swoje postepowanie bo kazde dziecko zasluguje na odrobine zrozumienia I delikatnosci. Nigdy wiecej nie chce slyszec o tym lekarzu...jestem strasznie zawiedziona...

• 1

Byłam u tego Pana na Wrocławskiej w OLK. Jest niemiły, traktuje pacjenta z góry i nie potrafi normalnie, prostymi słowami wytłumaczyć pacjentowi choroby, jak i proponowanego leczenia. Jestem rozczarowana postawą tego Pana... bo to już chyba nie lekarz :/

• 1

Nieuprzejmy, niemiły dla dziecka. Panie doktorze za 100 zł za 5 min. wizyty choć garść uprzejmości się należy.

• 1

Wykonał operację trzeciego migdałka u dziecka - fatalne podejście do pacjenta i brak informacji do rodziców.

• 5

Doktor Garbacz jest bardzo uprzejmym i wzbudzającym zaufanie lekarzem,a co najważniejsze jest w 100% skuteczny w leczeniu.Jeden z nielicznych lekarzy,który nie "naciąga"pacjentów na zbędne wizyty kontrolne. Polecam każdemu kto ma problemy laryngologiczne.

• 5

Pan Doktor Garbacz to świetny specjalista. Rozsądny, miły, troskliwy i bardzo profesjonalny, z dużym doświadczeniem. Wycinał mi migdałki podniebienne. Może nie rzuca żarcikami na prawo i lewo, ale przynajmniej jest dokładny i skupiony na tym, co najważniejsze - profesjonalnym leczeniu. Dla mnie zupełnie bez zarzutu, mam do Niego pełne zaufanie!

• 1

lekarz nieuprzejmy ,traktuje ludzi jak przedmiot,nie polecam nikomu!!!

• 5

Wspaniały lekarz,profesjonalista,mam do pana doktora pełne zaufanie i wszystkim goraco polecam.1,5 roku temu miałam wycinane migdały w ostrowskim szpitalu, jestem wdzięczna doktorowi za diagnozę,leczenie i opiekę.Od wycięcia migdałów czuję się o wiele lepiej,odzyskałam siły

• 1

Wypisał moją mamę ze szpitala z nieusuniętymi tamponami w nosie, po krwotoku, jakim trafiła na oddział. Po dwóch miesiącach niegojącego się nosa musiałam szukać pomocy u innego laryngologa,który na szczęście szybko się zorientował i usunął pozostawione już rozkładające się resztki. Doszło do silnej infekcji, która mogła się zakończyć bardzo źle. ZDECYDOWANIE NIE POLECAM !!!

• 1

coś okropnego, wysyła pacjenta na konsultacje do większego miasta bez przekazania potrzebnej dokumentacji, upierając się wcześniej, że żadna z takich rzeczy nie będzie pacjentowi potrzebna.

• 1

Ja niestety zgadzam się z tymi, którzy nie mają dobrego zdania o panu doktorze. Zostałem potraktowany jak przedmiot. Chamskie zachowanie i głupie odzywki. Nigdy więcej. Żeby tak odnosić się do pacjenta to po prostu skandal.

• 1

Nagła wizyta z dzieckiem >potraktował mnie jak przedmiot z którym się nie rozmawia ale do którego się mówi:nie przyjmnę > proszę wyjść z gabinetu bo nie było pana na liście...nikomu nie polecam takiego lekarza ;cham który chce przyjmować tylko za kasę...

• 1

Nie polecam. Przykład osoby, która nie ma powołania do tego zawodu. Traktuje ludzi przedmiotowo.

• 5

Tyle razy byłem na wizycie i perfekcja ! Polecam doktora usługi!

• 5

Uważam ze dr Garbacz jest czlowiekiem bardzo milym i sympatycznym. Podnosil mnie na duchu , lubi zartowac. Podczas mojego pobytu bylam bardzo zadowolona ze to wlasnie on interesowal sie moim stanem zdrowia . Polecam ;)

• 5

Bardzo sympatyczny lekarz ,operował mnie i opiekował sie mna robił wszystko eby mnie nie bolało a tera jestem zdrowa nie choruje ju na gardło.Sympatyczny, uczciwy i pamięta o wszystkim co mówi ,można mu zaufać polecam i pozdrawiam

• 5

Jestem w szoku , że można mieć tak inne zdanie o tym samym człowieku. Zupełnie inaczej odebrałam tego lekarza . Uważam , że jest kompetentny i jest prawdziwym fachowcem . To nieprawda , że nie martwi się o pacjenta.Miałam okazję tego doświadzyć .Jest uprzejmy i wzbudza ogromne zaufanie .Gorąco polecam .

• 1

Lekarz niesympatyczny. Traktuje pacjenta jak intruza który przyszedł nie z problemem zdrowotnym a zabrać cenny czas lekarzowi.Nie polecam nikomu.Czy kompleksowo podchodzi do problemu zdrowotnego-nie mam zdania bo wogóle nie udzielił porady dotyczącej moich dolegliwości.

• 1

Jest gruboskórny niesympatyczny, lekceważy nagłe problemy, jest zawistny. żałuje pacjentowi 5 minut. Jest niemiły i grubiański. Na zdanie: "Szukam pomocy." odpowiada "Z pewnością tu jej Pani nie znajdzie". Spotkałam go zarówno w poradni laryngologicznej jak i w szpitalu; jego zachowanie było za każdym razem jeszcze bardziej lekceważące i chamskie! Nie polecam go nikomu, jestm gotowa pokusić się o stwierdzenie, że nawet najgorszemu wrogowi. Każdy ma prawo być potraktowany jak człowiek, ja się tak nie poczułam nawt przez moment. Mam nadzieję, że Pan doktor i wielu potencjalnych pacjentów to przeczyta. Jest mi bardzo przykro, że zostałam tak potraktowana. Z całym szacunkiem, nie o takiej służbi zdrowia marzę, wystarczyło 5 minut...

Gdzie przyjmuję

place 11

al. Słowackiego 7
    Ostrów Wielkopolski
    51,6532117,82135250 62 735 44 10

Kalendarz przyjęć

Pon01.09Wt02.09Śr03.09Czw04.09Pt05.09So06.09Nd07.09
    Brak informacji o godzinach przyjęć

Brak zdjęć lekarza

Jesteś tym lekarzem?
    Daj się poznać pacjentom. Uzupełnij swój profil.

Przejmij konto lekarza
    display statlastseen stat