lekarz Przemysław Garbacz

Laryngolog

2,6
2,4

Zazywajac lek neurologiczny dostalem rzadkiego skutku ubocznego jakim jest tzn szum uszny. Jest to efekt ototoksyczny powodujacy uszkadzenie sluchu. Zglosilem sie z tym do Pana Garbacza. Niestety lekarz ten nie udzielil mi zadnych informacji, wlasciwie zadnych badan ani zalecen. W konsekwencji mam uszkodzony sluch a ze skutkiem ubocznym bede zmagal sie do konca zycia. Historia miala miejsce ponad 10 lat temu a mialem wowczas tylko 21 lat. Czlowiek ten nigdy nie powinien byc lekarzem. Jego drugie imie to niekompetencja.

Miałam 2 wizyty u Pana Doktora i jestem na prawdę zadowolona. Trafna diagnoza , wykonane wszystkie potrzebne badania. Doktor miły i uprzejmy.

Lekarz, który minął się z powołaniem... Szkoda, że wcześniej nie dopytałam w przychodni Bakra kto będzie badać mojego 3letniego syna, bo widząc opinie na pewno nie poszłabym do niego... Na wizycie miał w nosie problem, z którym przyszliśmy (chrapanie, oddychanie przez buzie, wiecznie powiększone migdały). Jest mi bardzo przykro, bo dziecko współpracowalo było na prawdę grzeczne, a on się do niego odnosił bardzo gburowato... Nie mówił do nas mówił do siebie pod nosem, pacjenta miał za nic... Zresztą mnie zmieszał z błotem i zaprosił na prywatny zabieg usunięcia 3 migdała prywatnie w swojej klinice za prawie 3tys... Regułą widać dla niego jest przekazywanie pacjentów do prywatnej kliniki na NFZ nie ma co leczyć...

Brak empatii w tym człowieku. 94 letniej staruszce "robił badani" ciągnąc na chama język. Staruszka prawie sie udusiła. Poza tym za wizytę skasował 150 zł praktycznie za nic bo nawet USG nie wykonał w swoim nowiutkim gabinecie. Na badanie USG odesłał do prywatnego domu gdzie wejście było najpierw po schodach zewnętrznych a pozniej rozwalonych, drewnianych wewnętrznych. Dodam ze 94 letnia ciocia chodzi bardzo słabo a jeśli już to tylko z balkonikiem. Także generalnie ten pan nie ma pojecia o pacjencie i o tym co dla niego dobre. Myśli ze ludzie sa głupi i naiwni. Nic bardziej mylnego "panie doktorze" choc to zbyt wielkie określenie jak dla niego. W Łodzi 150zł to kasuje lekarz z tytułem Profesora. Tak wiec ten "łapiduch" ostrowski mógłby troche sfolgować. Zdecydowanie nie polecam!!!

pan doktor stwierdził krzywą przegrodę u mojego teścia, teściowej, mojego brata, matki, ojca i kuzynki.. zbieg okoliczności nie sądzę.. dodam, że bardzo chętnie każdemu z nich natychmiast zaoferował zabieg(czy operację nie wiem dokładnie) naprawy krzywej przegrody "sugerując", że na nfz będzie czekać kilka lat a un niego kosztuje to bodajże 2 czy 3 tys. żal.pl lekarz na kasę tyle.. drugi przypadek to ja.. przeszłam zapalenie ucha środkowego leczonego u lekarz rodzinnego antybiotkoterapią. leczenie zakończone sukcesem, bo zapalenie zeszło, ale niestety pozostał ubytek słuchu.. pan doktor stwierdził, że ucho zatkane nie jest, zapalenia też już nie ma więc trzeba przebijać(piszę dokladnie tak jak powiedział.. co tam się przebija.. nie wiem lekarzem nie jestem..) dwa dni później słuch wrócił..prawie całkowicie.. trzeci przypadek to taki, że moja mama była kiedyś z jakimś problemem z uszami, pan doktor badał ją niewysterylizowanymi narzędziami po czym moja mama dostała jakiegoś brzydko mówiąc syfu i walczy z tym już pół roku!!INIE POLECAM

PAN DOKTOR PROSTOWAŁ MI PRZEGRODE NOS. ZROBIŁ TO DOBRZE NIE MAM JUŻ Z TYM PROBLEMÓW.MAM WYJEBANE CZY JEST MIŁY CZY TEŻ NIE! LEKARZ MA BYĆ SKUTECZNY. JEŻELI OCZEKUJEMY WSPÓŁCZUCIA A NIE PROFESJONALIZMU POJDZMY DO PRSZYJACIÓŁKI. POZDRAWIAM

POZDRAWIAM

Jest nie miły,nie ma czasu dla pacjenta-bardzo się spieszy.Czułam się jak by wogóle mnie nie słuchał,moich problemów-raz dwa i wychodź w powietrzu wisiało.Pomylił się z powołaniem- podobno jest specjalistą-a wogóle mi nie pomógł nawet nie chciał...... odradzam.Pomylił się z powołaniem.

Nie polecam. Cham cham do kwadratu. Byłem u niego z bólem spowodowanym zapaleniem ucha. Fakt nie byłem zarejestrowany. Pierwsze jego słowa były kto mu zapłaci za dodatkowego pacjenta. Później robił wszystko w nerwach, spieszył się itd. Na końcu to już przeszedł sam siebie. Napisał mi na skierowaniu od lekarza rodzinnego z tyłu nazwę lekarstw i stwierdził że mam do lekarza rodzinnego iść żeby mi wypisała receptę. Żal mi tego Pana. Nie polecam i stanowczo odradzam wizyty u niego.

kazdy pacjent to rutyna, nastepny, do usunięcia, do poprawki i oczywiscie prywatnie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Nie polecam tego lekarza dla dzieci!!! Czasy gdzie pacjenta traktuje sie jak przedmiot dawno minely! Doktor ten sprawdzal mojemu 5letniemu synkowi 3 migdalek.nie ostrzegl w ogole jak okropne jest badanie! Zanim sie zorientowalam wsadzil mojemu synkowi paluch on biedny zaczal wymiotowac z krwia!!! (Dobrze ze chociaz mial co sprzatac bo oczywiscie nerki na wymioty nie mial) I ze zdziwieniem do mnie czemu mu dalam jesc!bezczelnosc doslownie! Rejestrowalam go rozmawiajac z tym doktorem wiec za 100 zl chyba mogl mnie poinformowac abymmu kilka godzinnic nie dala. Dlatego w koncu place za prywatna wizyte abym mogla miec zaufanie ze wszystko bedzie na swietnym poziomie.nie musze chyba wiedziec co I jak bo w koncu moze oczekiwal by abym sama mu sprawdxila ten migdalek!!!! Wyszlam zalamana ze moj synek tak cierpial a on nie mogl caly dzien dojsc do siebie I dzis po kilku miesiacach nadal o tym mowi.takze doktorze - prosze przemyslec swoje postepowanie bo kazde dziecko zasluguje na odrobine zrozumienia I delikatnosci. Nigdy wiecej nie chce slyszec o tym lekarzu...jestem strasznie zawiedziona...