lekarzPrzemysław Garbacz

19 opinii

24.10.2013
12:25
  • 1

Nie polecam tego lekarza dla dzieci!!! Czasy gdzie pacjenta traktuje sie jak przedmiot dawno minely! Doktor ten sprawdzal mojemu 5letniemu synkowi 3 migdalek.nie ostrzegl w ogole jak okropne jest badanie! Zanim sie zorientowalam wsadzil mojemu synkowi paluch on biedny zaczal wymiotowac z krwia!!! (Dobrze ze chociaz mial co sprzatac bo oczywiscie nerki na wymioty nie mial) I ze zdziwieniem do mnie czemu mu dalam jesc!bezczelnosc doslownie! Rejestrowalam go rozmawiajac z tym doktorem wiec za 100 zl chyba mogl mnie poinformowac abymmu kilka godzinnic nie dala. Dlatego w koncu place za prywatna wizyte abym mogla miec zaufanie ze wszystko bedzie na swietnym poziomie.nie musze chyba wiedziec co I jak bo w koncu moze oczekiwal by abym sama mu sprawdxila ten migdalek!!!! Wyszlam zalamana ze moj synek tak cierpial a on nie mogl caly dzien dojsc do siebie I dzis po kilku miesiacach nadal o tym mowi.takze doktorze - prosze przemyslec swoje postepowanie bo kazde dziecko zasluguje na odrobine zrozumienia I delikatnosci. Nigdy wiecej nie chce slyszec o tym lekarzu...jestem strasznie zawiedziona...

Dorota

11.07.2013
21:04
  • 1

Byłam u tego Pana na Wrocławskiej w OLK. Jest niemiły, traktuje pacjenta z góry i nie potrafi normalnie, prostymi słowami wytłumaczyć pacjentowi choroby, jak i proponowanego leczenia. Jestem rozczarowana postawą tego Pana... bo to już chyba nie lekarz :/

20.06.2013
22:21
  • 2
  • 1

Nieuprzejmy, niemiły dla dziecka. Panie doktorze za 100 zł za 5 min. wizyty choć garść uprzejmości się należy.

14.03.2013
14:09
  • 3
  • 2
  • 1

Wykonał operację trzeciego migdałka u dziecka - fatalne podejście do pacjenta i brak informacji do rodziców.

28.08.2012
20:10
  • 5

Doktor Garbacz jest bardzo uprzejmym i wzbudzającym zaufanie lekarzem,a co najważniejsze jest w 100% skuteczny w leczeniu.Jeden z nielicznych lekarzy,który nie "naciąga"pacjentów na zbędne wizyty kontrolne. Polecam każdemu kto ma problemy laryngologiczne.

display statlastseen stat