lekarz Przemysław Garbacz

2,5
2,3

Alicja

04.03.2016

Brak empatii w tym człowieku. 94 letniej staruszce "robił badani" ciągnąc na chama język. Staruszka prawie sie udusiła. Poza tym za wizytę skasował 150 zł praktycznie za nic bo nawet USG nie wykonał w swoim nowiutkim gabinecie. Na badanie USG odesłał do prywatnego domu gdzie wejście było najpierw po schodach zewnętrznych a pozniej rozwalonych, drewnianych wewnętrznych. Dodam ze 94 letnia ciocia chodzi bardzo słabo a jeśli już to tylko z balkonikiem. Także generalnie ten pan nie ma pojecia o pacjencie i o tym co dla niego dobre. Myśli ze ludzie sa głupi i naiwni. Nic bardziej mylnego "panie doktorze" choc to zbyt wielkie określenie jak dla niego. W Łodzi 150zł to kasuje lekarz z tytułem Profesora. Tak wiec ten "łapiduch" ostrowski mógłby troche sfolgować. Zdecydowanie nie polecam!!!

aga

31.10.2015

pan doktor stwierdził krzywą przegrodę u mojego teścia, teściowej, mojego brata, matki, ojca i kuzynki.. zbieg okoliczności nie sądzę.. dodam, że bardzo chętnie każdemu z nich natychmiast zaoferował zabieg(czy operację nie wiem dokładnie) naprawy krzywej przegrody "sugerując", że na nfz będzie czekać kilka lat a un niego kosztuje to bodajże 2 czy 3 tys. żal.pl lekarz na kasę tyle.. drugi przypadek to ja.. przeszłam zapalenie ucha środkowego leczonego u lekarz rodzinnego antybiotkoterapią. leczenie zakończone sukcesem, bo zapalenie zeszło, ale niestety pozostał ubytek słuchu.. pan doktor stwierdził, że ucho zatkane nie jest, zapalenia też już nie ma więc trzeba przebijać(piszę dokladnie tak jak powiedział.. co tam się przebija.. nie wiem lekarzem nie jestem..) dwa dni później słuch wrócił..prawie całkowicie.. trzeci przypadek to taki, że moja mama była kiedyś z jakimś problemem z uszami, pan doktor badał ją niewysterylizowanymi narzędziami po czym moja mama dostała jakiegoś brzydko mówiąc syfu i walczy z tym już pół roku!!INIE POLECAM

Anonim

25.06.2015

PAN DOKTOR PROSTOWAŁ MI PRZEGRODE NOS. ZROBIŁ TO DOBRZE NIE MAM JUŻ Z TYM PROBLEMÓW.MAM WYJEBANE CZY JEST MIŁY CZY TEŻ NIE! LEKARZ MA BYĆ SKUTECZNY. JEŻELI OCZEKUJEMY WSPÓŁCZUCIA A NIE PROFESJONALIZMU POJDZMY DO PRSZYJACIÓŁKI. POZDRAWIAM

POZDRAWIAM

Aneta

01.08.2014

Jest nie miły,nie ma czasu dla pacjenta-bardzo się spieszy.Czułam się jak by wogóle mnie nie słuchał,moich problemów-raz dwa i wychodź w powietrzu wisiało.Pomylił się z powołaniem- podobno jest specjalistą-a wogóle mi nie pomógł nawet nie chciał...... odradzam.Pomylił się z powołaniem.

Karol

29.07.2014

Nie polecam. Cham cham do kwadratu. Byłem u niego z bólem spowodowanym zapaleniem ucha. Fakt nie byłem zarejestrowany. Pierwsze jego słowa były kto mu zapłaci za dodatkowego pacjenta. Później robił wszystko w nerwach, spieszył się itd. Na końcu to już przeszedł sam siebie. Napisał mi na skierowaniu od lekarza rodzinnego z tyłu nazwę lekarstw i stwierdził że mam do lekarza rodzinnego iść żeby mi wypisała receptę. Żal mi tego Pana. Nie polecam i stanowczo odradzam wizyty u niego.

Oceń 6 elementów wizyty i wyraź swoją opinię na temat lekarza
Przeczytaj Poradnik dodawania opinii

Wciąż poszukujesz "Laryngolog Ostrów Wielkopolski"?

bakra
Grabowska 165