Przemysław Gąsiorowski

2,7

Polecam. Urodziłam syna w styczniu 2019 i naprawdę polecam tylko kochane kobietki.... Jak coś Was niepokoi/ zainteresowało to trzeba ten temat na wizycie poruszyć. Z mojego doświadczenia wiem ( teraz), ze pytałam o bzdury ale to była pierwsza ciąża i chciałam wiedzieć od dr, a nie od wujka Google.... Wystarczy pytac :) Pozdrawiam- pacjentka która co wizytę miala kartkę z pytaniem :)

Nie polecam tego lekarza,tyle stresu kosztowala mnie wizyta u tego lekarza ze nie jestem w stanie żadnej pacjentce polecić go

Nie polecam tego lekarza. Może i ma wiedzę i doświadczenie ale chyba się już wypalił zawodowo i według mnie powinien się przekwalifikować np. na weterynarza, bo tam pacjenci nie będą zadawać mu pytań a Pan Doktor nie będzie musiał łaskawie na nie odpowiadać. Zero podejścia do pacjentki, nie pytany o niczym nie mówi, a pytany odpowiada półsłówkami. To moja pierwsza ciąża i chciałam wiedzieć jak najwięcej o swoim dziecku, ale wyciągnąć jakieś informacje od Pana Doktora graniczy z cudem. Również Pani z rejestracji w Poradni K w Ozimku pozostawia wiele ...

Również Pani z rejestracji w Poradni K w Ozimku pozostawia wiele do życzenia.
Wizyta w tej poradni to dwa dni stresu przed i dzień płaczu po. Koszmar!!!

super lekarz prowadził mi 2 ciaze,polecam !!!

super lekarz prowadził mi 2 ciaze,polecam !!!

w miarę dobry prowadził mi drugą ciąże

w miarę dobry prowadził mi drugą ciąże

dobry lekarz tylko nie ma odpowiedniego sprzetu by zdjagnozować wiele problemów

dobry lekarz tylko nie ma odpowiedniego sprzetu by zdjagnozować wiele problemów