lekarz Przemysław Goch

Pan doktor jest bardzo rzeczowym, kompetentnym i życzliwym lekarzem. Cechuje go profesjonalizm i wysoka kultura osobista. Polecam go wszystkim w 100%.

SZANUJĘ PANA DOKTOTA GOCHA...TO NAPRAWDE WTBITNY SPECJALISTA W SWOIM ZAWODZIE I POLECAM WSZYSTKIM W TRUDNTCH SYTUACJACH,,:):):) PRYWATNIE PANIE DOKTORE Z LASEREM,- TO TROCHE OBNIZYĆ TA CENĘ...BO SA NIŻSZE O DUŻOMOD INNYCH -..ALE JA WOLE JE WYKONYWAC U PANA.....POZDRAWIAM SERDECZNIE I POLECAM DOKORA KTÓRY URATOWAŁ ŻYCIE MOJEMU MĘŻOWI.. ZA CO BEDE DOZGONNIE WDZIECZNA I DZIĘKUJĘ:)) TEN CHYBA JEDTNY WLEGNICYPRAWDZIWY DOKOR NIE BIERZE ŁAPÓWEK...CI CO JE WZIELI...PRAWIE DO ŚMIERCI MI MĘŻA ZACIADNĘLI....POWODZENIA I TEJ UCZCIWOSCI PANU ZYCZĘ NA ZAWSZE, JAST PAN JEDYNYM W SWOIM RODZAJU, KOGO MOZNA TU TYLKO POZYTYWNY NAZWAĆ..!!!

Byłem leczony przez Pana doktora, niestety wizyt nie wspominam dobrze, negatywne nastawienie do pacjenta. Stanowczo odradzam.

Wszystkie negatywne opinie to bzdura jak można tak szykanować ludzi. Polacy obudźcie się, Pan Goch jest konkretnym facetem nie owija w bawełnę nie kłamie, zna się na tym co robi. Jest bardzo dobrym lekarzem, godnym polecenia.

Mądry lekarz polecam, może czasami troszeczkę ostry ale profesjonalista i to jest cenne. Uważam że mało w Legnicy jest lekarzy tak konkretnych jak Pan Goch. Polecam wszystkim moim znajomym.

Zdecydowanie polecam Pana doktora Gocha, jeden z niewielu lekarzy, który zna się na swojej profesji, znakomity diagnosta oraz operator. Wszystkie opinie negatywne z pewnością są pisane przez tzw. BURAKÓW, ludzi którzy uważają, że lekarz powinien ich nosić na rękach, i z pewnością są to ludzie którzy nic sobą nie prezentują. Gorąco polecam tego lekarza.

Byłem operowana przez Pana Doktora i wszystko jest O.K. Żadnych powiklań i temu podobnych ujemnych skutków. Operacja była, moim zdaniem, poważna. Nie oczekuje litosci i współczucia od lekarzy ale fachowosci.

Mam dobre wspomnienia z pobytu w szpitalu w Legnicy. Doktor Goch praktycznie uratował mi zycie. nikt sie nie chciał podjąc operacji - zabiegu (jak zwał tak zwał. Powycinał mi troche podrobów, pozszywał i ..... Świat jest kolorowy. Chce mi sie zyć, a poprzednio wyłem z bólu i nie wstawałem z łóżka. Widze ze sami malkontenci sie tu zebrali. No moze poza moim poprzednikiem.

Czytam te negatywy i zastanawiam sie czy o tym samym lekarzu mówimy? Kilka razy byłem u niego i jestem zaszokowany. Poswiecił mi wiele czasu, zdiagnozował chorobe poprawnie i zabieg tez wykonał po mistrzowsku. Moje zdanie zapewne jest odmienne od tych "niezadowolonych" gdyż oczekuje od lekarza rzeczowosci i trafnej diagnozy a nie "matczynego przytulania" czy współczucia. Dobry lekarz musi wyzbyć sie tych odruchów.

Pan "doktor" Goch jest zwyczajnym gburem, ignorantem w białym kitlu. Odmówił przyjęcia na zabieg chirurgiczny usunięcia przepukliny mosznowej mojego taty, stwierdzając, że nie widzi żadnej takiej konieczności. Nie przeczytał nawet opinii lekarza specjalisty chirurga urologa, który badał pacjenta i wykonał usg z opisem!!!! Stwierdził, że pacjenta powinien leczyć komputer skoro mój tata szukał informacji o chorobie w internecie!!! Jak szpital może zatrudniać takiego "lekarza", za nasze pieniądze??