dr n. med. Przemysław Janik

Chirurg dziecięcy

Wspaniały lekarz bardzo dobry kontakt na lini rodzic lekarz kompetentny dziękuję za wspaniałą opiekę nad synem oby więcej takich lekarzy. Dziękuję

Bardzo dobry lekarz. Spokojny, konkretny- nie ma u niego wielkich wywodów i bardzo dobrze. Rzeczowo wyjaśnia dalsze leczenie. Najważniejsze, ze jest przemiły dla pacjentów-dzieci, zaufanie mojego syna zdobył bardzo szybko, także na pewno ma podejście do małych pacjentów. Szczerze polecam!

Wolę się nie wypowiadać, bo nie byłoby tu żadnych pozytywów!!!

Wolę się nie wypowiadać, bo nie byłoby tu żadnych pozytywów!!!

rewelacyjny lekarz,uchronił moje dziecko przed zabiegiem,gorąco polecam.Jeździlismy na wizyty przez trzy miesiące,co dwa tygodnie,było warto.Doktor sprawia wrażenie obojętnego i nieczułego,ale to tylko pozory.

DR.PRZEMYSLAW JANIK to najlepszy lekarz pod sloncem...uratowal moja corke i jestem mu bardzo wdzieczna...do kazdego pacjenta podchodzi indywidualnie i troszczy sie o zdrowie pacjenta jak i rowniez jego bliskich mimo ze nie ma takiego obowiazku...zawsze jest gotowy do rozmowy...zaufalam temu lekarzowi i to byl strzal w dziesiatke...dziekuje DR.JANIKOWI jak i tym mlodym lekarzom oraz wszystkim pielegniarkom i paniom salowym za troske ktora otoczono mnie i moja coreczke Karolinke...jeszcze raz dziekuje z calego serca mama Gabrysia wraz z mala pacjentka Karolinka...

koszt wizyty 100 za moze 3 min i odeslal dalej..tyle to my sami jako rodzice moglismy stwierdzic...antypatyczny..nie okazuje zadnych emocji...obojetnym ..mielismy wrazenie ze wizyta polega za zaliczeniu-zaplaty:)

bardzo słaby lekarz nie ma swojego zdania

bardzo słaby lekarz nie ma swojego zdania

Rewelacja!!! Zawsze moznana niego liczyc. Bede spokojna o synka jesli dojdzie do operacji.Dla mnie superfacet i doskonaly doktor. Czasem widac, ze jest zmeczony ale mimo to bije od niego spokoj i to sie udziela rodzicom. Ma mega klase jako czlowiek i podziwiam, ze tymi wielkimi lapskami naprawia cialka takich malych ludzikow :). Polecam !

Pan Doktor- wspaniały człowiek. Z dużą cierpliwością tłumaczy "zawiłości" choroby i leczenia. Poświęca wiele uwagi dziecku i rodzicom. I najważniejsze uratował życie mojego syna, gdy inni lekarze już się poddawali.