lekarzPrzemysław Jasnowski

Chirurg onkolog

Brak szczegółowych informacji o lekarzu

Jesteś tym lekarzem?
Daj się poznać pacjentom. Uzupełnij swój profil.

Przejmij konto lekarza

Wystaw opinię

Musisz podać wszystkie oceny

Zanim dodasz opinię

1. Nie dodawaj opinii pod wpływem emocji. Często taka opinia jest nierzetelna.
  2. Postaraj się ocenić lekarza jak najobiektywniej.
  3. Postaraj się ocenić każdy 6 z elementów wizyty oddzielnie.
  4. Pamiętaj, że nie zawsze nieuprzejmy lekarz jest niekompetentny.
  5. Pamiętaj, że nie zawsze krótka wizyta jest nieskuteczna.
  6. Gdy jesteś niezadowolony z wizyty, napisz co było nie tak i dlaczego.
  9. Opinie bez adresu e-mail mogą zostać usunięte przez lekarza.

Średnia ocena lekarza

Średnia:
4.4512345
18 opinii

• 5

doktor Jasnowski to doskonały chirurg i przemiły człowiek i kto tylko go zna podziela moją opinię.godny polecenia!!!!

• 5

Doktor Przemysław Jasnowski to wspaniały i ciepły człowiek, oferujący nie tylko swoje zawodowe kompetencje, perfekcyjność w tym, co robi i trafną diagnozę, ale również to, co w tych chwilach, jest nam - kobietom - niezmiernie potrzebne - zrozumienie, serdeczność, otwartość na wszystkie problemy związane z tą okrutną chorobą. Rozmowa z Nim zawsze niesie ze sobą spokój, wiarę, nadzieję , że to "nie wyrok", że jeszcze nie wszystko stracone, że z pewnością będzie dobrze. Przy Doktorze Jasnowskim zapomina się , że życie jest kruche, delikatne, że nie trwa wiecznie, On daje poczucie - nieśmiertelności. To lekarz czyniący cuda nie tylko w piersiach kobiet, bowiem wszystkie operacje wykonuje w sposób przemyślany, rozważny, zawsze najlepszy dla pacjentki, ale również w ich psychice. Pełna wdzięczności i uznania pacjentka - Renata Stępień

• 1

Dr nie poświęca uwagi pacjentowi, po usg stwierdził, że wszystko jest w porządku, ja jednak mam 4cm guza. Absolutnie nie polecam!

• 5

Nie zgadzam się z opinią pacjentki.Od pierwszej wizyty byłam traktowana bardzo dobrze,nie miałam pojęcia co mam robić ,lekarz pomógł mi pod każdym względem uporać się z chorobą oraz operacjami które przeszłam.Do tej pory podczas każdej wizyty jeśli mam jakieś wątpliwości lekarz wszystko mi wyjaśnia,jest miły i uprzejmy.

• 5

Świetny człowiek i wspaniały specjalista.Potrafi nawiązać kontakt z wystraszonym pacjentem,dodać mu otuchy i przekazać nawet złe wiadomości w taki sposób,że się nie umiera ze strachu,ale zaczyna walczyć z chorobą.Uważam ,że dr.Jasnowski jest człowiekiem,który to co robi,to robi z pasją,zaangażowaniem,pełną odpowiedzialnością,jest życzliwy.Polecam z pełną odpowiedzialnością,szkoda czasu na szukanie innego lekarza,bo Ten jest w 100% godny polecenia.

• 5

dobry specjalista, uprzejmy , wspaniały człowiek

• 1

kiedyś był dobrym lekarzem... nieprawidłowo prowadzone leczenie po zabiegu-to potwierdziło wielu innych lekarzy

• 3

nie wiem naprawdę co napisać o Dr. Jasnowskim. Uważałam Go za wspaniałego chirurga d/s pier sutka. Trochę jestem zawiedziona po operacji mojej piersi.

• 2

Na pierwszej wizycie dr Jasnowski potraktował mnie lekceważąco i arogancko.Nie mogę stwierdzić czy jest dobrym chirurgiem bo nie dał mi szansy się o tym przekonać.Z pełną odpowiedzialnością odradzam tego lekarza.

• 5

Pan P. Jasnowski jest wspaniałym człowiekiem i lekarzem, operował mnie trzykrotnie, więc miałam okazję dobrze Go poznać. Jeśli chodzi o operacje piersi jest w tym doskonały,jedną z moich piersi poprawiał po znanym chirurgu z Gryfic, drugą też operował. P.P.J. jest bardzo zaangażowany w to co robi, okazuje dużo zainteresowania każdej pacjentce, jest dowcipny i wesoły.Jutro mam ostatnią wizytę kontrolną i trochę mi szkoda, że więcj Go nie zobaczę, bo chciałoby się częściej spotykac TAKICH ludzi na swojej drodze. Polecam P.P.J.

• 5

Bardzo dobry lekarz, stawia prawidłowo diagnoze,zabieg wykonuje z dużą starannością , jest miły i uprzejmy do pacjenta. Doktorze proszę ta dalej pracować dla dobra ludzi.

• 5

Kompetentny, miły i dowcipny. To rzadka mieszanka. Czasem chciałobysię aby lekarz miał choćby jedną z tych cech, a tu wszystko naraz. Przy tym normalny i dobry człowiek. Gratuluję mu tego wszystkiego i życzę vide - chciałbym aby miał wielu naśladowców.Widząc poprzednie wpisy, widzę że znowu wyszła laurka - no ale taki los dobrego lekarza.

• 5

Dr Jasnowski to świetny specjalista a poza tym przemiły i przesympatyczny człowiek, nie zwraca uwagi na terminy, przyjmuje pacjentki zawsze wtedy, kiedy jest taka konieczność. Polecam każdemu tego lekarza!

• 5

Wspaniały lekarz, doskonały specjalista, a przede wszystkim dobry wrażliwy człowiek. Zadzwoniłam do niego jako bardzo przejęta matka z problemem, który dotyczył mojego dziecka. Przyjął nas zaraz następnego dnia, w przychodni przyszpitalnej, pomimo iż w tym dniu nie przyjmował pacjentów. Zrobił badania, zdiagnozował, uspokoił. I to wszystko za DZIĘKUJĘ. Byłam też na wizycie prywatnej - rzeczowo, konkretnie. Specjalista najwyższej klasy. 100% zaufania.

• 5

Świetny lekarz...moja intuicja mnie nie myliła:)

• 5

Byłam operowana przez dr Jasnowskiego.Lekarz godny polecenia.Bardzo dobry chirurg i diagnosta.Poświęca chorym kobietom dużo czasu,nie rzuca słów na wiatr.Powinno być więcej takich lekarzy jak dr Jasnowski.

• 5

Jestem po operacji. Operował mnie doktor Jasnowski.Jest to lekarz godny polecenia.A nie żaden łapówkarz.Na wizyty chodziłam prywatnie bo taki był mój wybór a operacja była przeprowadzona w szpitalu bez żadnych dodatkowych kosztów.Jestem bardzo zadowolona ze współpracy i poleciłabym doktora każdej osobie która potrzebuje wsparcia i fachowej opieki.

• 5

Świetny diagnostyk, fachowiec o bardzo dużej wiedzy, poświęca pacjentkom dużo czasu, sympatyczny, mogłoby być więcej takich lekarzy jak pan Jasnowski.

Gdzie przyjmuję

place 11

Al.Wolności22 ul.Pużaka 5
    Częstochowa
    50,811819519,1203094

Kalendarz przyjęć

Pon18.08Wt19.08Śr20.08Czw21.08Pt22.08So23.08Nd24.08
    Brak informacji o godzinach przyjęć

Brak zdjęć lekarza

Jesteś tym lekarzem?
    Daj się poznać pacjentom. Uzupełnij swój profil.

Przejmij konto lekarza
    display statlastseen stat