lekarz

Przemysław Jasnowski

Chirurg onkolog

Gdzie przyjmuję
place 11

Al.Wolności22 ul.Pużaka 5
Częstochowa
50,811819519,1203094

Kalendarz przyjęć
Pon02.05Wt03.05Śr04.05Czw05.05Pt06.05So07.05Nd08.05
Brak informacji o godzinach przyjęć
Średnia ocena lekarza
Kompetencje
4.4/5
Kompleksowość podejścia
4.3/5
Tłumaczenie choroby i leczenia
4.4/5
Ilość poświęconego czasu
4.4/5
Uprzejmość
4.4/5
Godny polecenia
4.3/5
Średnia:
4.45
18 opinii
Opinie pacjentów
5,0/5

doktor Jasnowski to doskonały chirurg i przemiły człowiek i kto tylko go zna podziela moją opinię.godny polecenia!!!!

5,0/5

Doktor Przemysław Jasnowski to wspaniały i ciepły człowiek, oferujący nie tylko swoje zawodowe kompetencje, perfekcyjność w tym, co robi i trafną diagnozę, ale również to, co w tych chwilach, jest nam - kobietom - niezmiernie potrzebne - zrozumienie, serdeczność, otwartość na wszystkie problemy związane z tą okrutną chorobą. Rozmowa z Nim zawsze niesie ze sobą spokój, wiarę, nadzieję , że to "nie wyrok", że jeszcze nie wszystko stracone, że z pewnością będzie dobrze. Przy Doktorze Jasnowskim zapomina się , że życie jest kruche, delikatne, że nie trwa wiecznie, On daje poczucie - nieśmiertelności. To lekarz czyniący cuda nie tylko w piersiach kobiet, bowiem wszystkie operacje wykonuje w sposób przemyślany, rozważny, zawsze najlepszy dla pacjentki, ale również w ich psychice. Pełna wdzięczności i uznania pacjentka - Renata Stępień

1,0/5

Dr nie poświęca uwagi pacjentowi, po usg stwierdził, że wszystko jest w porządku, ja jednak mam 4cm guza. Absolutnie nie polecam!

5,0/5

Nie zgadzam się z opinią pacjentki.Od pierwszej wizyty byłam traktowana bardzo dobrze,nie miałam pojęcia co mam robić ,lekarz pomógł mi pod każdym względem uporać się z chorobą oraz operacjami które przeszłam.Do tej pory podczas każdej wizyty jeśli mam jakieś wątpliwości lekarz wszystko mi wyjaśnia,jest miły i uprzejmy.

5,0/5

Świetny człowiek i wspaniały specjalista.Potrafi nawiązać kontakt z wystraszonym pacjentem,dodać mu otuchy i przekazać nawet złe wiadomości w taki sposób,że się nie umiera ze strachu,ale zaczyna walczyć z chorobą.Uważam ,że dr.Jasnowski jest człowiekiem,który to co robi,to robi z pasją,zaangażowaniem,pełną odpowiedzialnością,jest życzliwy.Polecam z pełną odpowiedzialnością,szkoda czasu na szukanie innego lekarza,bo Ten jest w 100% godny polecenia.

5,0/5

dobry specjalista, uprzejmy , wspaniały człowiek

1,8/5

kiedyś był dobrym lekarzem... nieprawidłowo prowadzone leczenie po zabiegu-to potwierdziło wielu innych lekarzy

4,3/5

nie wiem naprawdę co napisać o Dr. Jasnowskim. Uważałam Go za wspaniałego chirurga d/s pier sutka. Trochę jestem zawiedziona po operacji mojej piersi.

1,7/5

Na pierwszej wizycie dr Jasnowski potraktował mnie lekceważąco i arogancko.Nie mogę stwierdzić czy jest dobrym chirurgiem bo nie dał mi szansy się o tym przekonać.Z pełną odpowiedzialnością odradzam tego lekarza.

5,0/5

Pan P. Jasnowski jest wspaniałym człowiekiem i lekarzem, operował mnie trzykrotnie, więc miałam okazję dobrze Go poznać. Jeśli chodzi o operacje piersi jest w tym doskonały,jedną z moich piersi poprawiał po znanym chirurgu z Gryfic, drugą też operował. P.P.J. jest bardzo zaangażowany w to co robi, okazuje dużo zainteresowania każdej pacjentce, jest dowcipny i wesoły.Jutro mam ostatnią wizytę kontrolną i trochę mi szkoda, że więcj Go nie zobaczę, bo chciałoby się częściej spotykac TAKICH ludzi na swojej drodze. Polecam P.P.J.

5,0/5

Bardzo dobry lekarz, stawia prawidłowo diagnoze,zabieg wykonuje z dużą starannością , jest miły i uprzejmy do pacjenta. Doktorze proszę ta dalej pracować dla dobra ludzi.

5,0/5

Kompetentny, miły i dowcipny. To rzadka mieszanka. Czasem chciałobysię aby lekarz miał choćby jedną z tych cech, a tu wszystko naraz. Przy tym normalny i dobry człowiek. Gratuluję mu tego wszystkiego i życzę vide - chciałbym aby miał wielu naśladowców.Widząc poprzednie wpisy, widzę że znowu wyszła laurka - no ale taki los dobrego lekarza.

5,0/5

Dr Jasnowski to świetny specjalista a poza tym przemiły i przesympatyczny człowiek, nie zwraca uwagi na terminy, przyjmuje pacjentki zawsze wtedy, kiedy jest taka konieczność. Polecam każdemu tego lekarza!

5,0/5

Wspaniały lekarz, doskonały specjalista, a przede wszystkim dobry wrażliwy człowiek. Zadzwoniłam do niego jako bardzo przejęta matka z problemem, który dotyczył mojego dziecka. Przyjął nas zaraz następnego dnia, w przychodni przyszpitalnej, pomimo iż w tym dniu nie przyjmował pacjentów. Zrobił badania, zdiagnozował, uspokoił. I to wszystko za DZIĘKUJĘ. Byłam też na wizycie prywatnej - rzeczowo, konkretnie. Specjalista najwyższej klasy. 100% zaufania.

5,0/5

Świetny lekarz...moja intuicja mnie nie myliła:)

5,0/5

Byłam operowana przez dr Jasnowskiego.Lekarz godny polecenia.Bardzo dobry chirurg i diagnosta.Poświęca chorym kobietom dużo czasu,nie rzuca słów na wiatr.Powinno być więcej takich lekarzy jak dr Jasnowski.

5,0/5

Jestem po operacji. Operował mnie doktor Jasnowski.Jest to lekarz godny polecenia.A nie żaden łapówkarz.Na wizyty chodziłam prywatnie bo taki był mój wybór a operacja była przeprowadzona w szpitalu bez żadnych dodatkowych kosztów.Jestem bardzo zadowolona ze współpracy i poleciłabym doktora każdej osobie która potrzebuje wsparcia i fachowej opieki.

5,0/5

Świetny diagnostyk, fachowiec o bardzo dużej wiedzy, poświęca pacjentkom dużo czasu, sympatyczny, mogłoby być więcej takich lekarzy jak pan Jasnowski.

  Wystaw opinię
  Musisz podać wszystkie oceny
  Kompetencje
  ?/5
  Kompleksowość podejścia
  ?/5
  Tłumaczenie choroby i leczenia
  ?/5
  Ilość poświęconego czasu
  ?/5
  Uprzejmość
  ?/5
  Godny polecenia
  ?/5
  display statdisplay statlastseen stat