lekarz Przemysław Jasnowski

07.03.2010

Kompetentny, miły i dowcipny. To rzadka mieszanka. Czasem chciałobysię aby lekarz miał choćby jedną z tych cech, a tu wszystko naraz. Przy tym normalny i dobry człowiek. Gratuluję mu tego wszystkiego i życzę vide - chciałbym aby miał wielu naśladowców.Widząc poprzednie wpisy, widzę że znowu wyszła laurka - no ale taki los dobrego lekarza.

12.07.2010

Pan P. Jasnowski jest wspaniałym człowiekiem i lekarzem, operował mnie trzykrotnie, więc miałam okazję dobrze Go poznać. Jeśli chodzi o operacje piersi jest w tym doskonały,jedną z moich piersi poprawiał po znanym chirurgu z Gryfic, drugą też operował. P.P.J. jest bardzo zaangażowany w to co ...

Jeśli chodzi o operacje piersi jest w tym doskonały,jedną z moich piersi poprawiał po znanym chirurgu z Gryfic, drugą też operował. P.P.J. jest bardzo zaangażowany w to co robi, okazuje dużo zainteresowania każdej pacjentce, jest dowcipny i wesoły.Jutro mam ostatnią wizytę kontrolną i trochę mi szkoda, że więcj Go nie zobaczę, bo chciałoby się częściej spotykac TAKICH ludzi na swojej drodze. Polecam P.P.J.

lidia

20.09.2013

doktor Jasnowski to doskonały chirurg i przemiły człowiek i kto tylko go zna podziela moją opinię.godny polecenia!!!!

doktor Jasnowski to doskonały chirurg i przemiły człowiek
i kto tylko go zna podziela moją opinię.godny polecenia!!!!

14.02.2013

Doktor Przemysław Jasnowski to wspaniały i ciepły człowiek, oferujący nie tylko swoje zawodowe kompetencje, perfekcyjność w tym, co robi i trafną diagnozę, ale również to, co w tych chwilach, jest nam - kobietom - niezmiernie potrzebne - zrozumienie, serdeczność, otwartość na wszystkie problemy związane z tą okrutną chorobą. Rozmowa z Nim zawsze niesie ze sobą spokój, wiarę, nadzieję , że to "nie wyrok", że jeszcze nie wszystko stracone, że z pewnością będzie dobrze.
Przy Doktorze Jasnowskim zapomina się , że życie jest kruche, delikatne, że nie trwa wiecznie,
On daje poczucie - nieśmiertelności. To lekarz czyniący cuda nie tylko w piersiach kobiet, bowiem wszystkie operacje wykonuje w sposób przemyślany, rozważny, zawsze najlepszy dla pacjentki, ale również w ich psychice.

Pełna wdzięczności i uznania
pacjentka - Renata Stępień

06.12.2012

Dr nie poświęca uwagi pacjentowi, po usg stwierdził, że wszystko jest w porządku, ja jednak mam 4cm guza. Absolutnie nie polecam!

Oceń 6 elementów wizyty i wyraź swoją opinię na temat lekarza
Przeczytaj Poradnik dodawania opinii

Wciąż poszukujesz "Chirurg onkolog Częstochowa"?

ZOZ MSW i A w Łodzi
al. Piłsudskiego 135