lekarz Przemysław Jasnowski

lidia

20.09.2013

doktor Jasnowski to doskonały chirurg i przemiły człowiek i kto tylko go zna podziela moją opinię.godny polecenia!!!!

doktor Jasnowski to doskonały chirurg i przemiły człowiek
i kto tylko go zna podziela moją opinię.godny polecenia!!!!

14.02.2013

Doktor Przemysław Jasnowski to wspaniały i ciepły człowiek, oferujący nie tylko swoje zawodowe kompetencje, perfekcyjność w tym, co robi i trafną diagnozę, ale również to, co w tych chwilach, jest nam - kobietom - niezmiernie potrzebne - zrozumienie, serdeczność, otwartość na wszystkie problemy związane z tą okrutną chorobą. Rozmowa z Nim zawsze niesie ze sobą spokój, wiarę, nadzieję , że to "nie wyrok", że jeszcze nie wszystko stracone, że z pewnością będzie dobrze.
Przy Doktorze Jasnowskim zapomina się , że życie jest kruche, delikatne, że nie trwa wiecznie,
On daje poczucie - nieśmiertelności. To lekarz czyniący cuda nie tylko w piersiach kobiet, bowiem wszystkie operacje wykonuje w sposób przemyślany, rozważny, zawsze najlepszy dla pacjentki, ale również w ich psychice.

Pełna wdzięczności i uznania
pacjentka - Renata Stępień

06.12.2012

Dr nie poświęca uwagi pacjentowi, po usg stwierdził, że wszystko jest w porządku, ja jednak mam 4cm guza. Absolutnie nie polecam!

17.04.2012

Nie zgadzam się z opinią pacjentki.Od pierwszej wizyty byłam traktowana bardzo dobrze,nie miałam pojęcia co mam robić ,lekarz pomógł mi pod każdym względem uporać się z chorobą oraz operacjami które przeszłam.Do tej pory podczas każdej wizyty jeśli mam jakieś wątpliwości lekarz wszystko mi wyjaśnia,jest miły i uprzejmy.

30.03.2012

Świetny człowiek i wspaniały specjalista.Potrafi nawiązać kontakt z wystraszonym pacjentem,dodać mu otuchy i przekazać nawet złe wiadomości w taki sposób,że się nie umiera ze strachu,ale zaczyna walczyć z chorobą.Uważam ,że dr.Jasnowski jest człowiekiem,który to co robi,to robi z pasją,zaangażowaniem,pełną odpowiedzialnością,jest życzliwy.Polecam z pełną odpowiedzialnością,szkoda czasu na szukanie innego lekarza,bo Ten jest w 100% godny polecenia.

Oceń 6 elementów wizyty i wyraź swoją opinię na temat lekarza
Przeczytaj Poradnik dodawania opinii

Wciąż poszukujesz "Chirurg onkolog Częstochowa"?

ZOZ MSW i A w Łodzi
al. Piłsudskiego 135