lekarz Przemysław Kluj

Psychiatra

Pan doktor jest rzeczywiście miły,uprzejmy,kulturalny,wzbudza zaufanie,ale moim zdaniem ma za mało cierpliwości i empatii.Nie chce dokładnie wytłumaczyć choroby i sposobu jej leczenia.Przy dodatkowych pytaniach traci cierpliwość i wydaje się irytować.

Uważałam, że jest bardzo dobrym lekarzem, ale ostatnio się na nim zawiodłam. Eh... nie chce mi się o tym pisac

świetny lekarz, bardzo sympatyczny, życzliwy, rozmowny, trafnie stawia diagnozy i odpowiednio leczy

Bardzo sympatyczny, wzbudzający zaufanie lekarz. Potrafi wysłuchać pacjenta i postawić trafną diagnozę. Posiada wysokie kwalifikacje i kulturę osobistą. Zdecydowanie polecam