Przemysław Kosiński

Ginekolog

3,9

joanna

31.07.2014

Wspaniały lekarz i człowiek! Niebywale empatyczny a przy tym bardzo profesjonalny, z ogromną wiedzą. Wszystko Cierpliwie I Dokladnie tłumaczy. U mojego dzidziusia przeprowadził fetoskopie. W szpitalu przy Starynkiewicza zajął się mną tak jakbym była jedyną jego pacjentka. Wszystkie panie które miały z nim do czynienia są zdania że jest przecudownym lekarzem. Pozdrawiam serdecznie Pana Doktora. ASIA

Sylwia

05.06.2014

świetny lekarz i człowiek, byłam u niego na usg 2 razy w szpitalu na starynkiewicza i byłam bardzo mile zaskoczona, jest dość znany a nie zauważyłam zeby robił mine typu " robię ci łaskę bo jestes przyjmowana na NFZ a nie prywatnie" Super polecam !

Anna

27.05.2014

Byliśmy u doktora Kosińskiego na dwóch usg - połówkowym i usg trzeciego trymestru. Poświęcił nam bardzo dużo czasu, tłumaczył każdy parametr, który sprawdzał i informował na bieżąco o wyniku. Po badaniu cierpliwie odpowiadał na nasze pytania. Traktuje pacjentów po partnersku, do tego jest kompetentny i widać, że praca jest dla Niego pasją. Polecam!

Anonim

15.05.2014

Dziś nie przyjął na badanie usg ciąży, bo zaczęła mu odbijać popularność. Lekarz nie ma prawa do humorów Nigdy więcej.

Nigdy więcej.

ewa

08.05.2014

bardzo dobry lekarz, wszystko tłumaczy cierpliwie i wyczerpująco, bardzo dobry kontakt, nie pozostawia pacjentki samej sobie poza gabinetem, gorąco polecam

Oceń 6 elementów wizyty i wyraź swoją opinię na temat lekarza
Przeczytaj Poradnik dodawania opinii

Wciąż poszukujesz "Ginekolog Warszawa"?

Emilii Plater 47 lok. 73
Centrum Medyczne Damiana