Przemysław Kosiński

Ilość poświęconego czasu
Średnia:
3.95
23 opinie

Wspaniały lekarz i człowiek! Niebywale empatyczny a przy tym bardzo profesjonalny, z ogromną wiedzą. Wszystko Cierpliwie I Dokladnie tłumaczy. U mojego dzidziusia przeprowadził fetoskopie. W szpitalu przy Starynkiewicza zajął się mną tak jakbym była jedyną jego pacjentka. Wszystkie panie które miały z nim do czynienia są zdania że jest przecudownym lekarzem. Pozdrawiam serdecznie Pana Doktora. ASIA

świetny lekarz i człowiek, byłam u niego na usg 2 razy w szpitalu na starynkiewicza i byłam bardzo mile zaskoczona, jest dość znany a nie zauważyłam zeby robił mine typu " robię ci łaskę bo jestes przyjmowana na NFZ a nie prywatnie" Super polecam !

Byliśmy u doktora Kosińskiego na dwóch usg - połówkowym i usg trzeciego trymestru. Poświęcił nam bardzo dużo czasu, tłumaczył każdy parametr, który sprawdzał i informował na bieżąco o wyniku. Po badaniu cierpliwie odpowiadał na nasze pytania. Traktuje pacjentów po partnersku, do tego jest kompetentny i widać, że praca jest dla Niego pasją. Polecam!

Dziś nie przyjął na badanie usg ciąży, bo zaczęła mu odbijać popularność. Lekarz nie ma prawa do humorów Nigdy więcej.

bardzo dobry lekarz, wszystko tłumaczy cierpliwie i wyczerpująco, bardzo dobry kontakt, nie pozostawia pacjentki samej sobie poza gabinetem, gorąco polecam

Była to moja pierwsza wizyta u dr Kosińskiego- bardzo miły, uprzejmy, mega dokładny lekarz. Szczegółowo wyjaśnił mi skomplikowany przypadek naszego dzidziusia. Podejście do pacjenta bardzo profesjonalne. Wykonał mi również bezboleśnie amniopunkcję. Godny polecenia.

Super lekarz, wszystko cierpliwie tłumaczy i objaśnia. Jest bardzo grzeczny i sympatyczny. Podczas pierwszego badania zgadł płeć! :)

Wspanialy lekarz, usg polowkowe - poswiecil duzo czasu na zbadanie dokladnie oceny ryzyka wad, fanastyczne podejscie , polecam w 100% .

Wspaniały lekarz z powołaniem. Kompetentny z ogromną wiedzą, miły i bardzo życzliwy. Dzięki jego diagnozie i szybkiej reakcji na świat przyszedł nasz synek Jaś. Oby w Polsce było więcej takich lekarzy.

Fantastyczny bardzo młody lekarz z naprawdę olbrzymią wiedzą, bardzo kompetentny! Na badaniu usg w 13 tygodniu Pan Doktor poświęcił nam bardzo dużo czasu, wszystko bardzo szczegółowo opisał, wytłumaczył, odpowiedział na wszystkie pytania. Wizyta przebiegała w bardzo sympatycznej atmosferze. Jestem pod wielkim wrażeniem i szczerze polecam!

Bardzo kompetentny lekarz o dyżej wiedzy. Podczas badania USG w 13 tc dokładnie tłumaczył ci widać na monitorze, dokładnie wyjaśniając istotę badań, znaczenie poszczególnych markerów. Polecam.

Doktor Kosiński prowadził moją ciążę, polecam w 100%, kompetentny, doświadczony miły, spokojny- serdecznie polecam!

Byłam na badaniu USG 18-22 u Pana Kosińskiego. Oczywiście dowiedziałam się ze dziecko jest zdrowe (przeczytałam na wynikach badań). W trakcie badania lekarz nic do mnie nie mówił:, co widzi? Czy wszystko jest w porządku? Poznałam płeć, ale tylko, dlatego że zapytałam. Sam lekarz nie był zainteresowany tym czy chcę wiedzieć czy nie. Bicia serca również nie usłyszałam (na wyniku badania odczytałam, że czynność serca obecna). Nie mogłam zobaczyć twarzy dziecka, lekarz stwierdził ze nie oferują badań komercyjnych. Odrobina życzliwości nic więcej nie oczekiwałam. Dla niego byłam kolejną pacjentką, którą trzeba szybko załatwić. Dla mnie to było bardzo ważne badanie to moje pierwsze dziecko. Zero zrozumienia moich potrzeb. Poprosiłam tylko o pokazanie jak dziecko wygląda. Cała radość z oczekiwanie na to badanie prysła w pierwszej minucie. W trakcie badania dowiedziałam się za to, jaki to lekarz jest przepracowany ( w trakcie badania prowadził rozmowę z innymi pracownikami szpitala, którzy kręcili się po gabinecie). Monitor, na którym widać dziecko był tylko do dyspozycji lekarza. Dopiero pod koniec badania lekarz zechciał przesunąć go tak żebym widziała cokolwiek. Czas, w którym mogłam zobaczyć dziecko to ok. 1 min "proszę nóżki są, rączka, raczka druga, żołądek, pęcherz jest. To wszystko. Dziękuję". Nigdy więcej do niego nie pójdę.

Polecam z całą pewnością! To lekarz posiadający ogromną wiedzę, kulturę i niezmierzoną cierpliwość. Poświęca tyle czasu pacjentce, ile wymaga sytuacja. Miałam bardzo poważny problem ze zdrowiem. Kiedy trafiłam do Pana Doktora miałam za sobą 3 pobyty w szpitalach, różne diagnozy. To temu Lekarzowi zawdzięczam to, iż mogę pracować i normalnie funkcjonować. Diagnoza została postawiona szybko i bezbłędnie, zastosowane leczenie przyniosło 100% efekt. Jest to jedyny lekarz do którego mam zaufanie. Poleciłam Pana Doktora wszystkim moim znajomym i mają takie samo zdanie jak ja.

Generalnie nie polecam, to młody jeszcze nie doświadczony lekarz

Bardzo uprzejmy cierpliwy i miły człowiek, chętnie odpowiadał na każde pytanie udzielał wyczerpujących odpowiedzi i dbał o dobre samopoczucie pacjentek zdecydowanie wart polecenia

Polecam. Panie, które oceniają Pana Doktora negatywnie najprawdopodobniej były u kogoś innego :) Pzdr

Swietny lekarz! Kompetentny i uprzejmy! Oddany swojej pracy. Szanujacy drugiego czlowieka.

Byłam u tego lekarza i niestety muszę wystawić mu opinię bardzo negatywną, nie dość, że trafiłam z przypadkiem, który wymagał hospitalizacji, to w danym momencie najważniejszą osobą w gabinecie była pielęgniarka, lekarz 2 razy pytał mi się o grupę krwi po czym i tak wpisał niewłaściwą, nie zapytał nawet o objawy takie jak mdłosci itp., wymądrzając się na temat powinności szybkiego kontaktu z lekarzem w takich sytuacjach, choć sama wizyta u niego nic nie wniosła i w żaden sposób nie pomogła, a mi raczej wstyd było pokazywać kartę- na której szanowny p.lekarz wpisał niewlaściwie dane. Przykro mi pisać takie opinie, niestety jeżeli chodzi o życie dziecka, a człowiek przychodzi w takiej sprawie zapewne kilka razy w życiu, to powinno się go traktować - chociaż "normalnie" i dać mu odczuć, że się go słucha, a nie skupiać się w tym czasie na rozmowie z inną osobą w gabinecie.Nie rozumiem jaki przykład może dać lekarz, który nie słucha pacjenta, a tym bardziej, źle przepisuje dane- nie życzę nikomu źle, ale niestety każdy w pracy ma swoje powinności i mam nadzieję, że on się tego w końcu nauczy. Czytając różne fora stwierdziłam, ze musiałam mieć naprawdę pecha , aby trafić na taką osobę, kobiety wypisywałay, ze ginekolog zawszed pytam sie o szczegóły ciąży itp., ja zastałam już na sam początek pretensjonalny ton_dlaczego i po co tutaj przyszłam?

Odradzam serdecznie tego lekarza. USG u niego to koszmar. Na moją prośbę o komentarz tego co widzi na ekranie, stwierdził że nie skończył badania a później wszystko będę miała napisane. Po tym zdaniu nie odezwał się ani słowem. Po zakończonym badaniu rzucił zdawkowo że kolejne usg za dwa tygodnie ponieważ jeden wynik jest w górnej granicy normy. Zaznaczam że chodzi tu o usg ciążowe. Trudno opisać moje zdenerwowanie. Dla mnie lekarz ma same minusy i radzę unikać go. Być może gdybym poszła do niego prywatnie wiedziałby jak ma się zachować.

Bardzo cieszę się, że trafiłam do dr Kosińskiego pomimo młodego wieku wzbudził moje zaufanie. Rzetelnie wyjaśnił mi badania które mnie czekają oraz kwestie które mnie nurtują. Polecam wszystkim pania.

Trafilam na niego na dyzurze - niestety. Bardzo odradzam, lekarz odeslal mnie do domu z choroba ktora wymagala hospitalizacji, na drugi dzien musialam poprostu zglosic sie do innego lekarza, dodam do tego ze bylam w ciazy. Lekarz kompletnie zlekcewazyl co do niego mowilam i nie popatrzyl nawet na wyniki badan ktore ze soba przynioslam, w ktorych inni lekarze odrazu dostrzegli nieprawidlowosci.

Bardzo kompetentny,życzliwy dla pacjentki i bardzo dokładnie tłumaczący wszelkie dolegliwości lekarz. Jestem jego pacjentką od dwóch lat,obecnie prowadzę u niego swoją pierwszą ciążę i jak do tej pory nie mam żadnych zastrzeżeń.Poświęca dużo czasu pacjentce,bardzo delikatny przy badaniu,odpowiada szczegółowo na wszystkie zadawane pytania,bardzo sympatyczny młody lekarz.Gorąco polecam.

Wystaw opinię
    Musisz podać wszystkie oceny