Przemysław Kosiński

Najlepszy ginekolog na jakiego trafiłam w moim życiu. Dzięki docentowi mam przy sobie mojego synka. Ciąża bardzo trudna, na początku kwalifikowana do usunięcia przez innych lekarzy.Docent podjął ryzyko i poprowadził ją aż do szczęśliwego zakończenia. Dziękuję to za mało żeby wyrazić radość i wdzięczność. Polecam.

Nie polecam. Usg ciążowe bolesne. Ponoć z uwagi na nadwagę trudność w ocenie płodu. Kilka dni później u innego lekarza wszystko przebiegło prawidłowo, bezboleśnie i inny lekarz nie mial żadnych problemów z wagą pacjentki. Prawie żadnego tłumaczenia tylko informacja ze wszystko będzie w opisie. Byłam w prywatnej klinice na NFZ.

Nie wiem skad te pozytywne opinie na portalu znany lekarz. USG u doktora to bylo bardzo traumatyczne przezycie. Nieuprzejmy, okazujacy poczucie wyzszosci, brak odpowiedzi na zadane pytanie, bardzo niedelikatny. Przez kilka dni nie moglam dojsc do siebie po badaniu, a mam wiele stycznosci zarowno z nfzem, jak i prywatnymi gabinetami i wydawalo mi sie, ze wiele juz widzialam. Nie polecam!

Doktor przeprowadzał moja operację wycięcia torbieli jajnika w szpitalu na Starynkiewicza. Choć nie jestem specjalistą w danej dziedzinie to i tak jestem pod wielkim wrażeniem precyzji chirurgicznej doktora. Jestem także wdzięczna za uszanowanie mojego stanowiska co do technik leczenia oraz za ciepły uśmiech po operacji. Polecam! Ewelina K.

Wspaniały lekarz i człowiek! Niebywale empatyczny a przy tym bardzo profesjonalny, z ogromną wiedzą. Wszystko Cierpliwie I Dokladnie tłumaczy. U mojego dzidziusia przeprowadził fetoskopie. W szpitalu przy Starynkiewicza zajął się mną tak jakbym była jedyną jego pacjentka. Wszystkie panie które miały z nim do czynienia są zdania że jest przecudownym lekarzem. Pozdrawiam serdecznie Pana Doktora. ASIA

świetny lekarz i człowiek, byłam u niego na usg 2 razy w szpitalu na starynkiewicza i byłam bardzo mile zaskoczona, jest dość znany a nie zauważyłam zeby robił mine typu " robię ci łaskę bo jestes przyjmowana na NFZ a nie prywatnie" Super polecam !

Byliśmy u doktora Kosińskiego na dwóch usg - połówkowym i usg trzeciego trymestru. Poświęcił nam bardzo dużo czasu, tłumaczył każdy parametr, który sprawdzał i informował na bieżąco o wyniku. Po badaniu cierpliwie odpowiadał na nasze pytania. Traktuje pacjentów po partnersku, do tego jest kompetentny i widać, że praca jest dla Niego pasją. Polecam!

Dziś nie przyjął na badanie usg ciąży, bo zaczęła mu odbijać popularność. Lekarz nie ma prawa do humorów Nigdy więcej.

Nigdy więcej.

bardzo dobry lekarz, wszystko tłumaczy cierpliwie i wyczerpująco, bardzo dobry kontakt, nie pozostawia pacjentki samej sobie poza gabinetem, gorąco polecam

Była to moja pierwsza wizyta u dr Kosińskiego- bardzo miły, uprzejmy, mega dokładny lekarz. Szczegółowo wyjaśnił mi skomplikowany przypadek naszego dzidziusia. Podejście do pacjenta bardzo profesjonalne. Wykonał mi również bezboleśnie amniopunkcję. Godny polecenia.