dr n. med. Przemysław Mitkowski

Kardiolog

Leczę się od 10 lat i jestem bardzo zadowolona. Miły , sympatyczny, kompetentny. Polecam każdemu takiego kardiologa.

Witam, pilnie szukam namiarow, aby zapisać się na wizytę prywatną do profesora Mitkowskiego. Niestety bezskutecznie. Proszę o informację, może ktoś wie gdzie profesor przyjmuje?

Jest dobrym fachowcem i ma tego świadomość. Ale lubi gwiazdorzyc, trudne poczucie humoru, stąd może wydawać sie nieuprzejmy

Dr Mitkowski leczy mnie od ponad 10 lak i kilkakrotnie uratował moje życie.Sprawdził sie w 100% jako kardiolog inwazyjny, ma złote rece i do kazdego zabiegu bardzo sie przyklada.Polecam go kazdemu.

Polecam pana doktora. Ma ogromną wiedzę i wyjątkową kulturę osobistą.

Polecam pana doktora. Ma ogromną wiedzę i wyjątkową kulturę osobistą.

Odnoszę wrażenie, że pan, który napisał poprzednią opinię jest był u kogoś zupełnie innego. Dla mnie doktor Mitkowski jest wzorem lekarza. Według mnie jest kompetenty i uprzejmy, a jako operator wspaniały. Poleciłbym go każdemu. Pan doktor sprawdza się w najtrudniejszych problemach z sercem. Gdyby nie on już pewnie dawno bym nie żył.

Lekarz, ktoremu sie wydaje, ze leczenie i podejscie do pacjenta jest takie jak 20 lat temu. pacjenta traktuje z gory. cos mu sie pomylilo, te czasy minely. jak sie wydaje nieopodatkowane 150,-PLN na wizyte, to przynajmniej oczekuje UPRZEJMOSI. a nie pretensjonalizmu i glupich uwag. pacjent to KLIENT, z ktorego dobrze zyje, bo nie odprowadza podatkow. Bo niestety polska sluzba zdrowia jest chora i trzeba placic prywatnie, zeby byc przebadanym. nie do pomyslenia takie zachowanie ani w Niemczech ani w USA, na ktorych tak sie sugeruje doktor. tak jak pacjent placi, to wymaga i lekarz ma byc mily!!!

uprzejmy, miły , kompetentny i czego jeszcze chcieć?

uprzejmy, miły , kompetentny i czego jeszcze chcieć?

Dr Mitkowski jest ok, świetny specialista

Dr Mitkowski jest ok, świetny specialista

Ledwo chodziłem. Miałem zadyszkę. Po wszczepieniu i regulacji stymulatora czuję się znacznie lepiej