lekarz Przemysław Nowak

Neurolog

Pan doktor, może i na początku wydaje się angażować w pomoc. Ale po czasie widać że zależy mu tylko na kasie. Dwie wizyty wciągu tygodnia jakby na jednej nie mógł papierów wypisać na chorobowe tylko dodatkowo za trzy dni każe przyjsc i po 200zl sobie życzy za każdym razem i do tego skierowanie na badania każe u rodzinnego zdobyć. Śmiech na sali. Szukając lekarza dla mamy kierowałam się opinia z internetu ale widzę że mocno przekłamana.

Bardzo miły serdeczny i pomocny lekarz.Bylam tylko na 1 wizycie z mamą, okazało się, że wymaga zabiegu ortopedycznego.Otrzymałam od Pana doktora nr-y telefonow do lekarzy do których proponował się udac.W czasie urlopu nawet można się skontaktować, odpowiada na sms-y, zależy mu bardzo żeby pomóc, takich lekarzy potrzebujemy

Pan Doktor jest rewelacyjny

Pan Doktor jest rewelacyjny

Wspaniały i uczciwy człowiek,Pan Doktor pomaga bezinteresownie na próźbę wizyty domowej do mojej mamy choć był zajęty nie odmówił,choć choroba mamy była związana z ortopedią Pan Dr.Nowak zainteresował się i pokierował gdzie się udać i co zrobić.Slużba zdrowia w Jarosławiu powinna być dumna,że ma takiego lekarza...CZŁOWIEKA!Polecam każdemu takich lekarzy.Ps.Pozdrawiam Pana Doktora.

Ma wyjątkowo "serdeczne" podejście do młodych kobiet. Ciekawe co na to jego żona? Może ktoś się tym zainteresuje nareszcie?

Nie wiem kto pisze te opinie oceniające go na 5, ale najprawdopodobniej on sam z różnych komputerów lub ktoś z rodziny. Liczą się tylko pieniądze, jeżeli ktoś ich nie ma, to leczenie u lek. Nowaka odbywać się będzie przy pomocy dobrej woli i soli fizjologicznej. Przygotować się na duże wydatki które są nieuniknione podczas leczenia u niego. Zdecydowanie lepiej jest wybrać innego lekarza. Opinie opisujące go jako wspaniałego lekarza to totalna bzdura.

Opinie opisujące go jako wspaniałego lekarza to totalna bzdura.

TO J E S T LEKARZ ! Młody, nie zmanierowany, ludzki.

TO J E S T LEKARZ ! Młody, nie zmanierowany, ludzki.

Wszystko ok. Mnie się jednak wydaje, że podczas wizyty nie powinno być miejsca na wycieczki damsko-męskie. Miłe skądinąd ;-)

Najlepszy neurolog w Jarosławiu. Nikogo innego nie polecam. Fachowiec z dużą wiedzą i praktyką.

Lekarz posiadający dużą wiedzę. Dobry kontakt z pacjentem. Błyskotliwy , z dużym doświadczeniem i naprawdę potrafiący pomóc. Polecam