Przemysław Nowak

Ilość poświęconego czasu
Średnia:
4.15
23 opinie

Ma wyjątkowo "serdeczne" podejście do młodych kobiet. Ciekawe co na to jego żona? Może ktoś się tym zainteresuje nareszcie?

Nie wiem kto pisze te opinie oceniające go na 5, ale najprawdopodobniej on sam z różnych komputerów lub ktoś z rodziny. Liczą się tylko pieniądze, jeżeli ktoś ich nie ma, to leczenie u lek. Nowaka odbywać się będzie przy pomocy dobrej woli i soli fizjologicznej. Przygotować się na duże wydatki które są nieuniknione podczas leczenia u niego. Zdecydowanie lepiej jest wybrać innego lekarza. Opinie opisujące go jako wspaniałego lekarza to totalna bzdura.

TO J E S T LEKARZ ! Młody, nie zmanierowany, ludzki.

Wszystko ok. Mnie się jednak wydaje, że podczas wizyty nie powinno być miejsca na wycieczki damsko-męskie. Miłe skądinąd ;-)

Najlepszy neurolog w Jarosławiu. Nikogo innego nie polecam. Fachowiec z dużą wiedzą i praktyką.

Lekarz posiadający dużą wiedzę. Dobry kontakt z pacjentem. Błyskotliwy , z dużym doświadczeniem i naprawdę potrafiący pomóc. Polecam

I co ja mam tutaj napisać;)? Obawiam się, że mogę nie być obiektywna, bo mam słabość do tego doktora, po prostu:) Choć chyba idzie to w parze z tym że starając się " na zimno" ocenić ww punkty, tj. spełnienie oczekiwań, kompetencję,uprzejmość, poświęcony czas itd. po prostu jestem 3 i więcej razy na tak:) no, może mógłby bardziej kompleksowo podejść hehe ale nie wymagajmy cudów...

Gorąco polecam doktora Nowaka, dobrał leki bardzo precyzyjnie co wiadomo nie jest wcale latwe, dzieki niemu na chwile obecna prowadze normalny tryb zycia. Pozdrowienia dla Doktora. I zycze jak najmniej pacjentow ktorym sie pomaga a mimo to sa niezadowoleni.

Jest lekarzem dla ludzi nie papierkowym , kompetentny , uprzejmy , nawet po godzinach pracy nie odmówił konsultacji , dzięki Jego dobrej diagnozie i leczeniu stanełam na nogi , a było nie ciekawie , jestem pod opieką lekarską dr.Nowaka już 11 lat i nie zmieniła bym lekarza za nic na świecie .

Antoni Kępiński — Lęk "Nieraz spojrzenie lekarza, jego uspokajające słowo, gest, dotknięcie ręki przynoszą ulgę choremu, zmniejszają jego lękowe napięcie, a nawet odczuwanie bólu" dziękuję i pozdrawiam

lek Nowak wyglada tak jak pół dupy za krzaka!!! jest do niczego

Nie pomógł naszej MAMUSI a wręcz żle dobrał leki i poczuła sie znacznie gorzej. Nie polecam

hmmm:) wspaniały lekarz, bardzo inteligentny i zdecydowanie godny zaufania.

Świetny, sumienny i kompetentny lekarz. Poświęca pacjentowi wystarczająco dużo czasu i wnikliwie diagnozuje. Przy tym sprawia wrażenie bardzo inteligentnego faceta.

Wspaniały lekarz, oby takich było więcej. Uważnie słucha, jest niezwykle cierpliwy, ciepły i wyrozumiały. Pana Doktora serdecznie pozdrawiam.

Jest znakomity, dzięki niemu mogę żyć i funkcjonować normalnie. Oprócz tego jest niesamowicie inteligentny i podczas badania potrafi umilić wizytę chociażby ciekawą rozmową na temat literatury poważnej.

Wspaniały lekarz, oby takich było więcej. Uważnie słucha, jest niezwykle cierpliwy, ciepły i wyrozumiały. Ponadto wspaniale dobiera leki, zawsze skutecznie a diagnozy są zawsze trafne. Nie zmienię go na pewno na żadnego innego. Polecam wszystkim a Pana Doktora serdecznie pozdrawiam

Pan Doktor Przemek z Jarosławia niesamowity człowiek, wybitnie inteligentny o ogromnej wiedzy na temat neurologi, przedłużył życie mojej mamy, która miala bardzo rozległy udar mózgu, poświęca dużo czasu pacjentowi, udziela wyczerpujących informacji i potrafi doskonale dobrać leki,jest wyrozumiały i umie słuchać.Dziękuję serdecznie. Polecam to wybitny specjalista i wyjątkowy lekarz.

Dziekuje bardzo za pomoc, polecam kazdemu pana doktora.Pozdrawiam

Świetny lekarz, poświeca pacjentowi odpowiedni czas na wizyte, w moim przypadku zajmuje ona ponad godzine, dzieki niemu zyje normalnie, potrafi wszytko dokladnie wyjasnic i zawsze odpowiada na zadany pytania w sposob wyczerpujacy...

Jest niesamowitym człowiekiem i bardzo dobrym specjalistą - leczy nie tylko ciało, umysł ale też duszę...

Chyba się trochę pogubił!Nie traktuje wszystkich jednakowo, to przykre

Lekarzdobry ale zniszczony przez innych (robi kasę)

Wystaw opinię
    Musisz podać wszystkie oceny