lekarzPrzemysław Ramel

Iława
53,595981119,5684104

Kalendarz przyjęć

Pon29.09Wt30.09Śr01.10Czw02.10Pt03.10So04.10Nd05.10
Brak informacji o godzinach przyjęć

Średnia ocena lekarza

Średnia:
4.0512345
24 opinie

• 3
  • 5

chodzę do niego i jeszcze się na nim nie zawiodłam

• 5

Dzięki temu doktorowi mogę się dziś cieszyć macierzyństwem :->>> mój Leon ma dziś 2,5 roku!!! po wizytach u KILKUNASTU !!! ginekologów... po kilku latach starań... trafiłam do dr Ramela... juz na pierwszej wizycie podał mi nazwę mojej choroby!!!! przez 1,5 roku leczył... a po kolejnych 9 miesiącach odebrał poród!!!! konkretny, rzeczowy, z potężną wiedzą, sympatyczny!!! To co dziś mam najcenniejszego zawdzięczam tylko jemu!

• 1

rok temu we wrzesniu poszłam do szpitala bo strasznie bolał mnie brzuch a bylam w 15 tc i jak to przy pierwszej ciazy bałam sie ze cos jest nie tak...bylo to ok godz 22 a dyżur miał wlasnie o to ten bardzo nie przyjemny lekarz...wydzierał sie byl nie miły twierdzil ze wszystko ok co pozniej jednak okazalo sie ze moja ciąża jest zagrozona..jego zachowanie jest karygodne moj partner myslal ze jak wyjdzie to mu przywali bo wszytko slyszal na korytarzu...no i tak wogole nie powinien denerwowac kobiety w ciąży...naszczescie jest 100% lepszy milszy i bardziej uprzejmy lekarz od niego także ja go nie polecam ale wiadomo kazdy ma swoje zdanie :) dobrze ze córunia cała i zdrowa sie urodzila dzis ma juz ponad 7 miesiecy i jest najkochanszym aniolkiem :)

• 5

Chodzę do tego lekarza od 4 lat i jestem z niego bardzo zadowolona. Godny polecenia!! ma ogromną wiedzę i potrafi bardzo dokładnie i "na chłopski rozum" wytłumaczyć problem. działa skutecznie, bardzo miły i delikatny. Można do niego zadzwonić i umówić się na wizytę oraz uzyskać poradę o każdej porze dnia i nocy. Jeśli wydarzy się coś pilnego przyjmie nawet o 21-22h. Jeśli chodzi o koszty wizyty, to są to duże pieniążki, ale w okolicy każdy bierze ok. 100zł. Ale za takie fachowe podejście i duże umiejętności doktora Ramela warto tyle zapłacić.

• 5

godny polecenia!!!Zawsze sluży pomocą!

• 5

Bardzo polecam tego lekarza.Jestem jego pacjentką od niedawna.Dowiedziałam się od niego na czym polega mój problem już na pierwszej wizycie.Nie jest drogi i o każdej porze można do niego zadzwonić.Wczesniej odwiedziłam kilku lekarzy,którzy nie potrafili ze mną rozmawiać,a nie wspomnę o kosztach jakie ponosiłam w związku z samymi badaniami,które póżniej były niepotrzebne.Dr Ramel jest godny zaufania.Polecam go,bo naprawdę jeśli chodzi o Iławę,to prócz niego nie ma dobrego lekarza.

• 5

bardzo polecam wspaniały lekarz dwukrotnie uratował życie mojego syna pierwszy raz gdy nie byłam pewna czy chce urodzic poniewaz miałam juz chore autystyczne dziecko bałam sie że kolejne moz e równiez być chore drugi raz na porodówce gdy zawyrokował o cesarskim cieciu okazało się że mój synek jest bardzo duzy i nie dam rady sama go urodzić .temu człowiekowi będe wdzięczna do końca życia nie wyobrazam sobie gdy bym wtedy poszła do lepkarza któey nie przejął by sie moja historią i nic by go to nie obchodziło lekarz Przemysław Ramel długo rozmawiał ze mna w gabinecie i to właśnie jego słowa zdecydowały że powinnam urodzic powiedział że dziecko to dar Boży że ono ma nam teraz wynagrodzic wszysto co przykre doznaliśmy związane z chorobą pierwszego dziecka-dziękuję własciwy człowiek na własciwym miejscu bardzo polecam ewelina z iławy

• 5

Bardzo kompetentny lekarz, pierwszy spotkany przeze mnie (a leczę się od wielu lat). Dzięki niemu jestem teraz w upragnionej ciąży - bardzo nam pomógł, znam tylko dwóch takich specialistów jak on. Śmieszą mnie negatywne opinie czytane powyżej - zależy po co idzie się do lekarza - po zdrowie czy z myślą, że powinien chodzić przede mną na kolanach i całować na powitanie w łechtaczkę (przepraszam jeśli zgorszyłam kogoś ale taka jest prawda). Jego prywatny gabinet spełnia podstawowe standardy - nie wiem gdzie wy się ludzie leczycie skoro uważacie to miejsce za " zbyt cudowne i zbyt kosztowne". Powinniście się cieszyć, że koszt wizyty jest ściśle związany ze sprzętem oraz fachową wiedzą tego specialisty. Szczerze polecam!!

• 5

polecam wszystkim panią dr.Ramela bardzo miły lekarz wszystko wytłumaczy i dokładnie bada pacjentki.super lekarz

• 5

Balm sie wejsc do gabinetu ale przelamalam lody a doktor Ramel okazal sie przemilym czlowiekiem ,nie czulam sie skrepowana.Mozna bylo zadac mu wiele pytan a on bardzo powoli wszystko wyjasnil>nie spotkalam sie jescze z takim lekarzem to naprawde rzadkosc.Polecam jak najbardziej .dziewczyny wizyta u tego doktora jest naprawde przyjemna nie ma sie czego bac >>>>.teraz czekam na kolejna wizyte i mam nadzieje ze powie ze wszystko jest ok

• 1

Jest bardzo nieprzyjemny!!!! Przyjmuje w szpitalu w Iławie,właśnie wróciłam ze szpitala. Wydziera się na kobiety chore ja nienormalny!!!

• 5

Bardzo dobry lekarz wzbudza duze zaufajnie mily ma podejscie do tego co robi.Poswieca pacjetkom duzo czasu nawet i w szpitalu chodzi i sie interesuje jej stanem bardzo naprawde bardzo go polecam kobietom szczegolnie tym co nigdy nie byly jeszcze u gim jest naprawde bardzo delikatny.wrazie jakichs watpliwosci mozna do niego zadzwonic o kazdej poirze dnia i nocy.polecam naprawde!!!!

• 5

Polecam Pana doktora Ramela wszystkim kobietom. Miałam problem z zajściem w ciążę, dzięki zastosowanemu leczeniu moja córeczka ma dziś ponad rok. Jest to bardzo dobry lekarz, profesjonalista, zna się na swoim fachu, wszystko dokładnie tłumaczy na każdym etapie leczenia i ciąży, odpowiada na wszystkie pytania i nurtujące pacjentkę wątpliwości. Mogłam zawsze do niego zadzwonić bez względu na porę. Polecam.

• 5

Zdecydowanie uważam, że Pan dr Ramel jest bardzo dobrym lekarzem, kompetentnym wzbudzającym zaufanie. Na pewno nie naciąga na pieniądze ponieważ nie ciągnie nikogo na siłę tylko my kobiety same idziemy do Niego prosząc o pomoc czy poradę. To, że w ciąży chodzimy co 2 tyg. to tylko dla własnego dobra i dziecka. Zawszę chętnie poświęci swój czas, można do Niego dzwonić o każdej porze dnia i nocy. Jeżeli miałabym wybierać lekarza ginekologa na pewno bez wahania wybrałabym Pana dr Ramela i także z całym szacunkiem bym Go poleciłą innym.

• 5

Bardzo polecam .Dobry kompetentny wzbudzający zaufanie lekarz .To moja 2 ciąża różnica 8 lat bałam sie okropnie poz wizycie u Pana doktora moje obawy ustąpiły.Wszystko mi doskonale wytłumaczył poświęcił odpowiednio dużo czasu wzbudził moje zaufanie naprawdepolecam

• 1

kobiety co wy piszecie same piątki on jest miej niż zero

• 1

zdecydowanie odradzam tego"lekarza",jest nie uprzejmy,nie kompetentny,nie można z nim normalnie porozmawiać,wizyta przebiega szybko,liczy się tylko pieniądz!!!normalnie zachowuje się tylko w obecności drugiej osoby np.męża!nie potrafi wytłumaczyć na czym polega problem,a jeśli już się coś takiego zdarzy to zwyczajnie pozbywa się pacjentki!!!WETERYNARZ!!!!!

• 5

Bardzo sobie cenię dr Ramela, jest kompetentny, wszystko bardzo dobrze wytłumaczy. Jestem jego stała pacjentką od 4 lat i nigdy się nie zawiodłam.

• 5

Godny polecenia, zawsze znajdzie czas i odpowiednio go wykorzysta na kompleksowe badanie oraz w pełni wyczerpującą rozmowę, po której wszystko jest jasne i klarowne. Bardzo delikatny, z odpowiednim podejściem do zestresowanej pacjentki (wiadomo,że wizyty u ginekologa należą do bardzo intymnych) Co do pieniążków ... każdy zarabia tyle na ile cenna jest jego wiedza, a moim zdaniem dr Ramel posiada bardzo dużą.

• 5

Od kilku lat chodze do dr Ramela wg mnie jest dobrym lekarzem, a w koncowce ciazy zawsze sa wizyty co 2 tygodnie.Lekarz godny polecenia

• 5

Bardzo kompetenty i uprzejmy lekarz. Rewelacyjne podejście do pacjentki zarówno w gabinecie prywatnym jak i na oddziale szpitala. Godny polecenia!

• 5

Pan Ramel to przede wszystkim bardzo kompetentny i z powołania lekarz. ma bardzo dużo pacjentek, więc jeśli ktoś długo się nie leczy u niego to może nie poznać. natomiast ceni sobie lojalnych pacjentów. nie naciąga na dodatkowe wizyty, nie wiem kto takie bzdury pisze. Mnie osobiście wyleczył z PCOs i jest b.dobry w leczeniu niepłodnosci.polecam

• 1

Mysli tylko o pieniadzach,po otworzeniu bardzo ladnego gabinetu w centrum miasta,pacjentki przestaly byc najwazniejsze dla niego.To tzw "tasmowka".Drogi,niekompetentny,po prostu do niczego.A prawda jest to,ze w szpitalu nie poznaje swoich pacjentek.

• 3
  • 2

Zależy mu tylko na kasie z gabinetu prywatnego,każe pacjentkom przychodzić co 2 tyg.bez sensu,ale pieniążki lecą...W szpitalu nie poznaje swoich pacjentek!!!

Wystaw opinię

Musisz podać wszystkie oceny

Zanim dodasz opinię

1. Nie dodawaj opinii pod wpływem emocji. Często taka opinia jest nierzetelna.
    2. Postaraj się ocenić lekarza jak najobiektywniej.
    3. Postaraj się ocenić każdy 6 z elementów wizyty oddzielnie.
    4. Pamiętaj, że nie zawsze nieuprzejmy lekarz jest niekompetentny.
    5. Pamiętaj, że nie zawsze krótka wizyta jest nieskuteczna.
    6. Gdy jesteś niezadowolony z wizyty, napisz co było nie tak i dlaczego.
    9. Opinie bez adresu e-mail mogą zostać usunięte przez lekarza.
    display statlastseen stat