lekarzPrzemysław Ramel

12.05.2013
19:18
  • 3
  • 5

chodzę do niego i jeszcze się na nim nie zawiodłam

08.01.2013
01:16
  • 5

Dzięki temu doktorowi mogę się dziś cieszyć macierzyństwem :->>> mój Leon ma dziś 2,5 roku!!! po wizytach u KILKUNASTU !!! ginekologów... po kilku latach starań... trafiłam do dr Ramela... juz na pierwszej wizycie podał mi nazwę mojej choroby!!!! przez 1,5 roku leczył... a po kolejnych 9 miesiącach odebrał poród!!!! konkretny, rzeczowy, z potężną wiedzą, sympatyczny!!! To co dziś mam najcenniejszego zawdzięczam tylko jemu!

04.10.2012
13:44
  • 1

rok temu we wrzesniu poszłam do szpitala bo strasznie bolał mnie brzuch a bylam w 15 tc i jak to przy pierwszej ciazy bałam sie ze cos jest nie tak...bylo to ok godz 22 a dyżur miał wlasnie o to ten bardzo nie przyjemny lekarz...wydzierał sie byl nie miły twierdzil ze wszystko ok co pozniej jednak okazalo sie ze moja ciąża jest zagrozona..jego zachowanie jest karygodne moj partner myslal ze jak wyjdzie to mu przywali bo wszytko slyszal na korytarzu...no i tak wogole nie powinien denerwowac kobiety w ciąży...naszczescie jest 100% lepszy milszy i bardziej uprzejmy lekarz od niego także ja go nie polecam ale wiadomo kazdy ma swoje zdanie :) dobrze ze córunia cała i zdrowa sie urodzila dzis ma juz ponad 7 miesiecy i jest najkochanszym aniolkiem :)

26.06.2012
14:05
  • 5

Chodzę do tego lekarza od 4 lat i jestem z niego bardzo zadowolona. Godny polecenia!! ma ogromną wiedzę i potrafi bardzo dokładnie i "na chłopski rozum" wytłumaczyć problem. działa skutecznie, bardzo miły i delikatny. Można do niego zadzwonić i umówić się na wizytę oraz uzyskać poradę o każdej porze dnia i nocy. Jeśli wydarzy się coś pilnego przyjmie nawet o 21-22h. Jeśli chodzi o koszty wizyty, to są to duże pieniążki, ale w okolicy każdy bierze ok. 100zł. Ale za takie fachowe podejście i duże umiejętności doktora Ramela warto tyle zapłacić.

09.04.2011
08:25
  • 5

godny polecenia!!!Zawsze sluży pomocą!

display statlastseen stat