dr n. med. Przemysław Sikora

Nefrolog dziecięcy

Jako dziecko byłam leczona przez dr przez kilka lat . Jako jedyny postawił trafną diagnozę, wcześniej lekarze szukali ,po omacku " . Będąc już osobą dorosłą ,nadal prowadził moje leczenie. Nie znalazłam lepszego specjalisty. Polecam .

Jednym słowem Psychopata. Unikać z daleka.Powinien mieć odebrane prawa do wwykonywania zawodu. Zero podejścia do dziecka.

swietny lekarz. u pana doktora leczymy sie juz 5 lat.zawsze znajdzie dla nas czas,wytłumaczy i zawsze mozna do niego zadzwonic

Pan doktor opiekuje się moim dzieckiem od pierwszych dni życia. Pomimo ilości zajęć odpisuje na wiadomości. Patrzy na dziecko całościowo także w kontekście rodziny.

Wielki szacunek za posiadaną wiedzę i podejście zarówno do małych pacjentów jak i rodziców zmagających się z chorobą swoich pociech. Doktor Sikora-Rzeczowe informacje przekazywane przez Pana, bez niepotrzebnych emocji pomagają przetrwać niełatwe chwile. Bardzo dobrze prowadzony przez Pana oddział nefrologii - świetny i oddany dzieciom personel. Dziękujemy za wszystko.

Dr Sikora to świetny lekarz. Podejście do dzieci i fachowe leczenie dają nadzieje na możliwości w dziedzinie medycyny. Pozdrawiam