Przemysław Spychała

Poznań
52,384882616,89075050 61 671 12 11

Kalendarz przyjęć
Pon20.10Wt21.10Śr22.10Czw23.10Pt24.10So25.10Nd26.10
Brak informacji o godzinach przyjęć
Średnia ocena lekarza
Kompetencje
Ilość poświęconego czasu
Średnia:
4.65
21 opinii

Do pana Spychały trafiłam w 2009 roku, prowadził moją ciążę. Robił mi profil hormonalny, ze względu na podejrzenie PCOS, gdzie inni lekarze to olewali. Na pocieszenie wszystkim z PCOS można mieć dzieci ;). Jest to lekarz, który słucha pacjentki, potrafi doradzić i tłumaczy wszystko. Chodziłam tylko prywatnie, więc nie wiem jaki jest na NFZ. Polecam

Wchodząc na badanie 3d Pan Przemek wita sie podając ręke- nie trzeba tego komentować, po prostu szacunek do pacjenta.. Obecnie jastem w kolejnej ciązy i bardzo sie ciesze ze chodze do lekarza który zawsze służy pomocą- Dziekuje P.Przemku! Jedyny minus to wieczne opóźnienia przy wizytach. Warto by zrobić z tym porządek(moze na jedną pacjentke przeznaczyć troche wiecej czasu). Bezsensu jest umawianie wizyt na konkretną godzinne skoro i tak nigdy nie jest ona przestrzegana!

Od 5 lat chodzę do tego lekarza. Obecnie prowadzi mi trzecią ciąże . Jest to lekarz któremu można ufać i który pomoże w razie konieczności. Jest osobą konkretna, dokładną. POLECAM wszystkim a szczególnie przyszłym mamą.

Bardzo dobry lekarz. Prowadził moją ciążę i odbierał poród. Przez całą ciążę czułam się bezpiecznie - w razie pytań i problemów zawsze był dyspozycyjny pod telefonem. Podczas porodu bardzo wspiera i pomaga jak najłatwiej go przejść.każdej pacjentce poświęca tyle czasu ile wymaga. Nie zamierzam już zmieniać lekarza ginekologa.

Dr. Spychała prowadził moją ciążę (zagrożoną) i odbierał poród i jestem zachwycona jego podejściem do pacjenta. Trafiłam do niego pzez przypadek i miałam pójść tylko raz, ponieważ nie było mnie stać na wizyty prywatne, jednak po wizytach na NFZ u 2 kolejnych lekarzy bardzo szybko wróciłam do niego na całą resztę ciąży! Jest wart każdych pieniędzy i długich oczekiwań w poczekalni (pacjentki chcą aby lekarz poświęcał czas pacjentowi, a przeszkadza im, że czekają - bez sensu) Upzejmy, delikatny, przede wszystkim wykonywał WSZYSTKIE badania i odpowiadał na wszystkie pytania. Podczas ciąży, jak i po, dawał mi olbrzymie poczucie bezpieczeństwa, a wg. mnie to NIEZWYKLE ważne. Jeśli kiedyś jeszcze będę w ciąży, NA PEWNO oddam nas jemu pod opiekę.

Wizyta w szpitalu a nie prywatna... może to jest ta różnica

Pan Przemek prowadzi moją ciążę. Z początku byłam zachwycona teraz trochę żałuję, że nie wybrałam innego lekarza - na ostatnim etapie ciąży oczekiwałam więcej informacji i pomocy. Wizyty są zazwyczaj opóźnione, nawet godzinę co jest dość irytujące. Sprzęt i wyposażenie gabinetu bez zarzutu.

Wspaniały lekarz i wspaniały człowiek - prowadził moje dwie ciąże (obydwie pod ścisłą kontrolą) niewydolność szyjkowa zakończone pomyślnie. Dziewczyny polecam Pana Przemka z czystym sumieniem.

najlepszy lekarz...godny zaufania...kompetentnie podchodzi i rozwiazuje problemy

Lekarz z prawdziwego zdarzenia,kompetentny,uprzejmy,odpowiada na wszystkie pytania... i przystojny :)

Jestem zadowolona z tego lekarza, dzieki jego metodom leczenia mam corcie, jezdzilam do niego rok przed ciaza, i w ciazy tez, a mam 200km do Poznania- ale mimo dlugiej drogi było warto. Polecam Pana doktora!!!rok temu placilam 100zł

nie polecam - kanciarz!! złe diagnozy, nie umie przyznać się do błędu. lekarz - amator!

wspaniały lekarz,dzięki niemu mam zdrowego wspaniałego syna,dzięki wnikliwemu badaniu i szybkiej reakcji!

Lekarz bardzo miły, kompetentny, poświęca dużo uwagi, doskonale wszystko tłumaczy. Gabinet nowoczesny, czysty i przyjemny. Polecam wszystkim niezdecydowanym.

Super lekarz godny polecenia i zaufanie. Prowadził moją ciąże i jestem zadowolona w 100%. Gorąco polecam

wspaniały lekarz, kompetentny,uprzejmy miałam problemy w czasie ciąży i czułam że jestem w naprawde dobrych rękach Polecam!!!

Bardzo dobry lekarz.Miły,kompetentny,wizyty odbywają się punktualnie oraz posiada nowoczesny sprzęt.

Bardzo sympatyczny i kompetentny lekarz...w 100% mozna muzaufac

do dr.spychały chodze juz jakies 6 lat jestem bardzo zadowolona ,teraz jestm w ciazy wiec mam nadzieje sie tez bede zadwolona

Dr Przemysław Spychała, to delikatny, troskliwy i co najważniejsze kompetentny lekarz, szanujący pacjenta.

Lekarz naprawdę godny polecenia :) !!!

Wystaw opinię
    Musisz podać wszystkie oceny