dr n. med. R Sroka

Pulmonolog

13.08.2015

Unikać tej niekompetentnej kobiety jak ognia. Źle diagnozuje, kompletny brak kultury osobistej. Nie chce zlecać badań - od 9 lat nie skierowała mnie na żadne inne badania. Często też nie przebada pacjenta, bo jej się nie chce. Chamskie odzywki, etc. Straszne dno.

11.02.2013

Nie polecam tej Pani. Jej zainteresowanie pacjentem jest nikłe. Nie przeprowadza wywiadu, nie pyta nowego pacjenta o nic, nie słucha. Poświęca minimum czasu. Przyjmuje jak najwięcej pacjentów. Hurtem. Ponadto pragnę wspomnieć, że przychodnia "Zaodrze" na Licealnej w Opolu zatrudnia bardzo niemiłe i niekompetentne panie w rejestracji. Nie polecam tej pseudo przychodni. Traktują tam człowieka jak rzecz, a biurokracja osiągnęła wprost mistrzowski poziom.

20.06.2012

nie polecam,miła powierzchowna ale niestety błedy w w wypisanych receptach powoduja<że trzeba chodzić powtórnie bo albo z błedem przepisze albo pominie

30.10.2009

jest bardzo dobrą lekarką poświęca dużo czasu pacjętowi i nie skąpi badań dodatkowych

Oceń 6 elementów wizyty i wyraź swoją opinię na temat lekarza
Przeczytaj Poradnik dodawania opinii

Wciąż poszukujesz "Pulmonolog Opole"?

Samodzielny Publiczny Zespół Szpitali Pulmonologiczno-Rematologicznych z siedzibą w Kup
Obrońców Pokoju 9a lok. 2
Namysłów