lekarz Radosław Gałan

Wenerolog, Dermatolog

Zdecydowanie nie polecam. Pierwsza wizyta źle zdiagnozowana choroba , powtórzył leki które brałem tylko zwiększył dawkę, po lekach żadnej poprawy . Na drugiej wizycie powiedział że wszytko jest ok przypisał masci które kazał jescze brac , oczywiście nic nie pomogły. Po kolsuntacji z innym lekarzem który ma pieniędzy o swoim zawodzie zapytał czy zlecił mi jakieś badania jak powiedziałem że nie to siw rozesmiesmil i pokręcił głową. Zdecydowanie Nie polecam . Będę domagał siw zwrotu pieniędzy za błędne leczenie i narażenie mnie na pogorszenie stanu mojego zdrowia .

Świetny specjalista! Byłam z 4 miesięcznym dzieckiem u wielu lekarzy i każdy stawiał inna diagnozę, nic nie pomagało, az trafiłam do Pana dr Gałana. Córka jest już zdrowa i szczęśliwa Doskonały specjalista, polecamy.

Jestem pacjentką Pana doktora i jestem zadowolona z efektów leczenia. Moje wcześniejsze leczenie przebiegało źle przez półtora roku z negatywnym skutkiem. Pani dermatolog u której się wczesniej leczyłam w Zamościu, źle zdiagnozowała moją chorobę. Odkąd leczę się u doktora leczenie przebiegało pozytywnie, a doktor jest rzeczowy i konkretny.

Byłam już 3 razy u dr. Gałana i nie widzę żadnych efektów. Pisze mi recepty na kolejne żele (differin, epiduo), co ja uwżam że jest bez sensu... Zapytałam raz o antybiotyk, a on na mnie wyskoczył że to on jest lekarzem i wie najlepiej co mi trzeba. Już więcej do niego nie pójdę, bo nie znoszę takich chamów, którzy nie mają czasu dla pacjentów...

Najlepszy lekarz, u niego wizyta jest jak na te czasy tania i przyjemna.

Najlepszy lekarz, u niego wizyta jest jak na te czasy tania i przyjemna.

Lata leczyłam trądzik u dr Gałana po tym jak dr Głąb doprowdził do stanu zapalnego. Przetestowałam chyba wszystkie środki dostępne na rynku. Gdy repertuar się skończył dr Gałan zaproponował mi jeszcze raz wszystko od nowa, po co??? Lata stracone. Ani jeden raz nie wspomniał o badaniu hormonów, nie zlecił... nic. To raczej nie jest komleksowe leczenie problemu.

Zdecydowanie polecam,fachowość,kultura,pełen profesjonalizm!

Zdecydowanie polecam,fachowość,kultura,pełen profesjonalizm!

Uprzejmy z dużym poczuciem humoru. Wizyta była luźna bez strachu. Dokładnie tłumaczy i zna się na rzeczy. Byłam tam dopiero pierwszy raz ale już po tygodniu widać jakieś rezultaty.

Fachowy,uprzejmy,zdecydowanie zna się na leczeniu.Wizyta jak na dzisiejsze czasy bardzo tania!(50zł)