dr hab. n. med. Radosław Gawlik

Alergolog

2,9

Wizyty prowadzone były bardzo kompetentnie, w poradni z NFZ, ogrom czasu i uwagi poświęcony dziecku. Wracamy do pana doktora, bo dziecko wyrosło wyjechało w Polskę i nikt nie potrafił sobie tak dobrze poradzić z jej problemami. AW

Opryskliwy i arogant!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Opryskliwy i arogant!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1

Gburrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!, szybko i dobrze leczy z pieniędzy. Współczuje tym, którzy leczą się u niego. Nie polecam.

Jak przychodziliśmy z dzieckiem prywatnie to miły uśmiechnięty ale jak się później okazało do naszych pieniędzy, szybkie badanie nie poparte żadnymi testami o które prosiliśmy od pierwszej wizyty P. Gawlik leczył na tkz. Oko twierdząc jak to mówił - gołym okiem widać, że dziecko ma alergię. Kiedy przyszliśmy na kasę chorych do gabinetu na ul. Frysztacką był wręcz obrażony pytał żony ze wściekłością a co Pani tu robi przecież jesteśmy umówieni na osiemnastą prywatnie, nie przeprowadził wywiadu czy leki pomagają itd. Wypisał szybko receptę i kazał opuścić gabinet. Jednego razu dziecko dostało atak w nocy prosiłem P. Gawlika o pomoc oferowałem swój transport i oczywiście zapłatę nie robił tego za darmo, odmówił twierdząc, że mam sobie zadzwonić na pogotowie a wiadomo na pogotowiu są lekarze różnych specjalnościach, bo to przecież tylko dyżur i pierwsza pomoc w końcu trudno by był tam cały sztab specjalistów, który na nas czeka.
W tym przypadku dochodzi jeszcze tłumaczenie historii choroby, które niewiele daje alergia to specyficzne i trudne leczenie- błagałem bo dziecko strasznie się dusiło i wymiotowało nie pomogło. P. Gawlik odmówił.
Tego lekarza zdecydowanie nie polecam gdzie jego etyka i przysięga, którą składał !!!!!!!!!
Po zmianie lekarza okazało się, że maluch nie ma żadnej alergii P. Doktor wykonała przede wszystkim badania, kontakt z nią całodobowy a co najważniejsze mamy zdrowe dziecko, i co się okazało nie ma żadnej alergii, którą w/w lekarz widział gołym okiem, nie jest uzależnione o żadnych leków. Na dziś jest całkowicie wyleczone.
Zła diagnoza i podawanie kortykosterydów wziewnych jak i doustnych oraz leku o nazwie "SINGULAR" jak nas potem poinformowano prowadzi do tkz. Astmy nabytej i nie ma od niej odwrotu. Czyli lekami można wywołać chorobę - wnioski nasuwają się same uzależnienie do końca życia stały klient - stała kasa. Dlatego patrzcie na to co robią z wami lekarze, przy trudnych chorobach warto zasięgnąć opinii paru specjalistów nie ślepo wierzyć jednemu. On może się mylić i obstawić nas takimi lekami, które wywołają chorobę z , której już nigdy się nie wyleczycie.

Bardzo dobry specjalista pomógł mi bardzo dużo polecam 2 takiego dobrego specjalisty nie ma na śląsku !!

Leczę się u tego specjalisty już 3 rok. Jest bardzo kompetentną osobą, dobry specjalista, uprzejmy, prowadzi badanie kompleksowo, udziela rzetelnych informacji, zwięźle i konkretnie. Polecam tego lekarza. Leczę się u niego w gabinecie w Zabrzu.

polecam tego lekarza pomógł mi w chorobie ,choruję od 14-stego roku swojego życia ,leczę się już ponad 20 lat ,bez leczenia byłoby ciężko.

polecam

Super fachowiec mam bardzo dobre zdanie na temat jego fachowości.Bardzo sympatyczny lekarz traktujący pacjenta z dużą dozą szacunku.Dokładnie tłumaczy zasady leczenia. Cierpliwie słucha.Brawo. Polecam tego lekarza.

z dużą dozą szacunku.Dokładnie tłumaczy zasady leczenia.
Cierpliwie słucha.Brawo. Polecam tego lekarza.