lekarz Radosław Kamiński

Rehabilitant

Niestety, ale te wszystkie napisane opinie wyżej się potwierdziły. Zero zainteresowania pacjentem, zero chęci współpracy czy pomocy. Człowiek od wypisywania skierowań, mógłby to robić ktokolwiek z ulicy.

Moja właściwa ocena to 0. Lekarz bezprawnie odmówił ustawowego prawa do obecności osoby bliskiej podczas udzielania świadczeń zdrowotnych osobie starszej. Arogancki. Skarga złożona do odpowiednich instytucji.

Moją wizytę u tego lekarza oceniam na dwa zera. Nie polecam, chyba że komuś nie zależy na zdrowiu.!!!!!!

Masakryczny lekarz i tragiczne podejście do pacjenta. Umawia kilka wizyt rozciągając w czasie, aby tylko kase z nfz ściągnąć. Nic mi nie pomógł. Przyszłam z problemami kręgosłupa, nie wysłał na żadne badania, aby dowiedzieć się co dokładnie dolega, nie zlecił żadnego rezonansu czy rtg. Poprosiłam o wniosek na pas, ponieważ dźwigam dziecko i aby w tym momencie zakładać pas to powiedział, że za tym razem mi go nie przepisze, ale jak przyjdę na wizytę za dwa tygodnie to mi wypisze. Nie dał żadnych leków i stwierdził tylko, że mam odpoczywać. Po tym jak zobaczyłam jego podejście zmieniłam lekarza i okazało się po badaniach, że mam dwie przepukliny na kręgosłupie i spore problemy z dyskiem. To nie jest prawdziwy lekarz i radzę się trzymać jak najdalej od niego. Bardzo łatwo się do niego dostać i szybkie terminy, ale pewnie dlatego, że nie ma zbyt dużo pacjentów, ponieważ pewnie więcej ludzi się na nim poznało.