prof. dr hab. n. med. Radosław Kaźmierski

Neurolog

Pan prof.zawsze jest mi pomocny w mojej chorobie. Wyjątkowo ludzki lekarz i bardzo skromny. Pomógł i przeprowadził mnie też przez chorobę mojej siostry w leczeniu stwardnienia zanikowo bocznego. Bardzo dobry fachowiec. POLECAM.

Wspaniały lekarz i bardzo dobry człowiek. Oddany pacjentom,nigdy nie potrafi nikomu odmówić pomocy. Pacjent jest dla profesora najważniejszy.

Bardzo oddany lekarz o wszechstronnej wiedzy i wspaniałym podejściu do każdego pacjenta. Wnikliwy i dokładny!

Cudowny, z powołaniem, uczciwy. Dziękuje Panie Profesorze za wszystko co Pan dla mnie zrobił i robi.Dziękuję, Bogu, że Pan jest.

Cudowny lekarz i DOBRY człowiek. Szanuje pacjenta,- z cierpliwością słuchając i z cierpliwością tłumacząc chorobę. Wysokiej klasy specjalista,a przy tym skromny. Dziękuję Panie Profesorze !

Cudowny lekarz i DOBRY człowiek.
Wysokiej klasy specjalista,a przy tym skromny.
Dziękuję Panie Profesorze !

Rewelacyjny lekarz, kompetentny i zarazem uprzejmy. Polecam

Rewelacyjny lekarz, kompetentny i zarazem uprzejmy. Polecam

Cuuuuuuuuudowny lekarz.Leczyłam się u niego może już 3 lata temu.Cierpliwy,szanujący pacjenta,z holistycznym podejściem, dający nadzieję. Wizyty u niego były jak seanse psychoterapeutyczne.Postawił mi trafną diagnozę i wyleczył.Obym już nie potrzebowała jego pomocy, ale gdyby, to mam tą świadomość,że na pewno mi pomoże. .

Przede wszystkim podzękowania dla Pana profesora za przywrócenie zdrowia(przeszałm zapalenie opon mózgowych). Nie da się opisać zalet Pana prof w kilku słowach, wspaniały człowiek, specjalista światowej klasy, nie spotkałam do tej pory takiej klasy lekarza, ogroma wiedza, cierpliwość, szacunek do pacjenta, zarówno w gabinecie prywatnym jak i na oddziale. Pacjent dla prof jest najważniejszy, z przyjemnością chodzi sie na wizyty do Pana prof, naprawdę można się wiele dowiedzieć o swojej chorobie, a jak się wie to nie wydaje sie ona taka straszna. Dziękuje Panie profesorze, że zgodziłs sie Pan przyjąc mnie do grona swoich pocjentów. Pozdrawiam serdecznie i prosze sie nie zmieniać :))))

bardzo dobry lekarz wysokiej klasy specjalist

bardzo dobry lekarz wysokiej klasy specjalist

dobry neurolog choc nie poswiecil mi tyle czasu ile sie spodziewalem, za bardzo wyniosly jakby pozjadal wszystkie rozumy