Radosław Mazurek

Doktor posiadający bardzo olewczy stosunek do pacjentek. Bardzo nie miły. Trafiłam do niego z izby przyjęć we wczesnej ciąży z plamieniami. Doktor zrobił mi usg kazał brać leki ktore zalecil mi moj lekarz I czekać bo to wczesna ciąża i on nie wie dlaczego są plamienia. Nawet nie poczekał w gabinecie aż się ubiorę tylko wyszedł z gabinetu zostawiając otwarte drzwi. Najgorszy lekarz u jakiego kiedykolwiek byłam.

Doktor towarzyszył mi w trudnym doświadczeniu utraty ciąży, wykazał się profesjonalizmem podczas pobytu w szpitalu i taktem wobec kogoś kto stracił dziecko. Personel może poza jednym wyjątkiem pielęgniarki świetnie przygotowany do opieki w takich sytuacjach.

Wizyty prywatne szybkie,USG nie na każdej wizycie chyba że o to prosisz to szybko dr zrobi... Dr.małomówny trzeba ciągnąć za język ...

Lekarz na wizytach mało kontaktowy. Nie tłumaczy co widzi ma USG. Można powiedzieć, że na wizytach prywatnych jest miły. Jednak podczas pobytu w szpitalu, mimo iż byłam jego pacjentka prywatnie podczas ciąży to zachowywał się niemiło, był wredny i kompletnie nie zainteresowany. Trzeba trafić na "humorek" pana doktora. Rozumiem, że ma dużo obowiązków ponieważ jest ordynatorem ale to też nie zwalnia go z bycia człowiekiem. Mimo trudności i komplikacji nie usłyszałam słowa wsparcia od niego nigdy ani żadnego pocieszenia. Na wizytach nie był też zbyt delikatny,dosyć mocno naciskał na brzuch podczas ciąży. Nie dokładny. Przy wysokim TSH nie zapisał żadnego leku ani nie zalecił wizyty u endokrynologa. Nie polecam!

Pozytywne opinie to chyba od pacjentek przyjmowanych w prywatnym gabinecie, albo już nieaktualne, gdyż dodane lata temu. Doktor w czasie badania bardzo niedelikatny, doprowadził do łez, na oddziale niezainteresowany pacjentem, pozwala sobie na nieuprzejme komentarze, trauma

Pan doktor jest bardzo uprzejmy i konkretny. Wykonuje delikatnie badania. Nie ważne czy chodzisz do doktora na NFZ ( tak jak ja) czy prywatnie ( moja znajoma) zawsze jest tak samo uprzejmy i dokladny

Nie polecam doktora Mazurka. Moja 70letnia babcia miała u niego robiony zabieg w szpitalu, lekarz nawet nie spytał jakie leki bierze, nie powiedział, że powinna odstawić lek na rozrzedzenie krwi, który przyjmuję już dług czas. Pomimo dużego krwawienia, od razu po zabiegu kazał jej jechać do domu. W nocy pojechała na izbę przyjęć, ponieważ krwawienie było bardzo duże i mogło dojść do wykrwawienia. Okazało się, że zabieg nie był wykonany do końca poprawnie, a babcia po zabiegu powinna zostać w szpitalu. Odradzam każdemu tego lekarza.

Gorąco polecam dr Mazurka, spełnia wszelkie oczekiwania.Jest uprzejmy, poświęca tyle czasu ile wymaga konieczność, jest cierpliwy.Z powagą podchodzi do choroby i uśmiech na twarzy zawsze u niego gości. Miałam również doczynienia z innymi lekarzami i żadnego nie mogę do niego porównać. Według mnie jest po prostu najlepszy.

Jako pełniący p.o ordynatora w szpitalu bardzo olewczy stosunek wobec pacjentki w ciąży. Zostałam wypisana przez Niego do domu po 2 dniach pobytu w szpitalu z ciążą zagrażającą przedwczesnym porodem, gdzie mój lekarz prowadzący oraz inny lekarz dziwili sie tej decyzji.

dr Mazurek jest bardzo kompetentny jako lekarz, jako człowiek niezwykle sympatyczny, miły, bardzo dokładnie tłumaczy, cierpliwie odpowiada na zadawane pytania, szczerze polecam