lekarz Radosław Placzek

Przede wszystkim jest młody, bardzo luzacki i z poczuciem humoru. Jak na oddziale słychać, że piguły się śmieją to wiadomo kto tam z nimi jest. Co do jego podejścia do leczenia to mam bardzo podzielone zdanie. Mnie akurat coś tam pomógł ale nie do końca. Znajomi twierdzą, że tylko wyciąga kasę (w tym jest mistrzem). "Łatwo" idzie dostać L4.

Lekarz godny polecenia, trafia z diagnozą, wszystko tłumaczy nawet kilka razy, mający bardzo dobre podejście do pacjenta, no i przede wszystkim z poczuciem humoru. Krótko mówiąc lekarz- luzak :D Naprawdę polecam :)

kompetentny /konkretny z wspaniałym poczuciem humoru - godny zaufania wspaniały człowiek i lekarz.

bardzo dobry lekarz, sumienny od razu wiedział co mi dolega, dobrze leczy, ma dobre podejście do pacjentów

Kompetentny, konkretny, nie leczący ,,w ciemno,, lekarz. Bez problemu wydaje skierowanie na specjalistyczne badania jeśli uważa, że jest konieczne. Pacjent dla niego , bez względu na wiek , to człowiek. POLECAM jak lekarza i człowieka.

Lekarz po prostu wspaniały, cierpliwie wysłucha pacjenta, wytłumaczy schorzenie i w razie potrzeby skieruje na fizjoterapię xD bardzo miły, kompetentny, lekarz z powołania, który troszczy się o pacjentów :-)

Zdecydowanie na TAK! Jedyny lekarz ktory podchodzi do sprawy nie tylko dlatego ze to jego zawod, ale widac ze kocha to co robi sprawia mu to przyjemnosc.Rozmowa z tym lekarzem jest absolutnie na luzie i nie sciemnia jak inni :) Pozdrawiam!

Zdecydowanie na TAK!

Bardzo miły, uprzejmy i do tego kompetentny ortopeda; udziela wyczerpujących informacji o chorobie,a także zleca dodatkową i skuteczną rehabilitację w specjalistycznych gabinetach. Każdemu polecam tego, tak dobrego ortopedę. :D