lekarz Radosław Rokicki

Bardzo dobry ginekolog, leczy mnie już 6 lat, prowadził moje dwie ciąże. Kompetentny, lekarz z wiedzą i wciąż się uczący, otwarty wszechstronnie na zmieniającą się wiedzę w medycynie (co rzadkie u lekarzy),dobry specjalista w farmakologii w swojej dziedzinie, bez zarzutu prowadzi przebieg ciąży. Polecam!

Prowadził moją ciąże i poród odebrał fachowo , i jego uwagi w czasie porodu skróciły czas porodu .Uczciwy zna się na pracy i poród był szybki i obsługa super ,następna ciąże i poród tylko w tym szpitalu/Rydygiera/ i personelem . Polecam tego lekarza

nie lubie zarozumiałych ginów którzy uważają że kobieta udaje ze ja boli przy porodzie i my w ciążach to histeryczki!!!

bardzo fajny i fachowy lekarz na pewno będzie prowadzić moja drugą ciże

bardzo fajny i fachowy lekarz na pewno będzie prowadzić moja drugą ciże

Świetny lekarz i człowiek. Prowadził całą moją ciążę i był przy porodzie. Dzięki Niemu udało mi się urodzić zdrowe dziecko, a poród był naprawdę ciężki i skomplikowany. Odpowiada mi Jego poczucie humoru. Szczególnie polecam wizyty u Doktora Rokickiego kobietom przewrażliwionym, które wszędzie szukają dziury w całym.

wspaniały lekarz, leczę się u Niego już ponad 5 lat, prowadził całą moją ciążę,godny zaufania i polecenia

Lekarz godny polecenia. Prowadził moją ciązę, był bardzo zaangażowany przed jak i po porodzie. Zawsze bardzo kompetetnie odpowiadał na wszystkie moje pytania i tłumaczył problem.

Fachowy lekarz, uczciwy człowiek. Bardzo dobrze zna się na swojej pracy. Godny polecenia ginekolog!