lekarzRadosław Składowski

Ortopeda, Reumatolog

Brak szczegółowych informacji o lekarzu

Jesteś tym lekarzem?
Daj się poznać pacjentom. Uzupełnij swój profil.

Przejmij konto lekarza

Wystaw opinię

Musisz podać wszystkie oceny

Zanim dodasz opinię

1. Nie dodawaj opinii pod wpływem emocji. Często taka opinia jest nierzetelna.
  2. Postaraj się ocenić lekarza jak najobiektywniej.
  3. Postaraj się ocenić każdy 6 z elementów wizyty oddzielnie.
  4. Pamiętaj, że nie zawsze nieuprzejmy lekarz jest niekompetentny.
  5. Pamiętaj, że nie zawsze krótka wizyta jest nieskuteczna.
  6. Gdy jesteś niezadowolony z wizyty, napisz co było nie tak i dlaczego.
  9. Opinie bez adresu e-mail mogą zostać usunięte przez lekarza.

Średnia ocena lekarza

Średnia:
4.7512345
35 opinii

• 5

Panu dr Radosławowi Skłodowskiemu mam powody wystawić notę 6 z plusem. Brakuje mi słów co i jak robi dla ludzi. Wszystkich bez wyjątku !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! "Anonim" to z pewnością jakiś lekarz, niekompetentny. I anonimowi mówię "lekarzu daj żyć", pozwól świetnym lekarzom skutecznie pomagać ludziom. A dr Skłodowskiemu życzę 200 lat w szczęściu.

• 5

Nie ma na swiecie lepszego lekarza niz dr Skladowski. Trafilam na niego przez z polecenia znajomego ktoremu doktor rowniez pomogl wyzdrowiec. Doktor to czlowiek ktory uratowal mi zycie i dzieki niemu moge normalnie chodzic i funkcjonowac na codzien. Zanim do niego trafilam bylam leczona przez ordynatora - ktory jedynie przepisal mi konska dawke lekow przeciwbolowych - i na tym ograniczyla sie jego pomoc. Gdy trafilam do doktora Sklodowskiego, podszedl do mojego przypadku bardzo solidnie - wyslal mnie na szczegolowe badania krwi oraz rezonans magnetyczny i na tej podstawie rozpoczal proces leczenia i rehabilitacji. Marze o tym by wszyscy lekarze w Polsce byli tak kompetentni, zyczliwi i chetni do pomocy choremu jak doktor Sklodowski...

• 5

Kompetentny, cierpliwy, miły. Poświęca czas, aby dokładnie i prosto wytłumaczyć pacjentowi jego chorobę oraz przyczynę powstawania bólu. Na każde pytanie odpowiada rzetelnie, fachowo i jasno. Tłumaczy rodzaj zastosowanej terapii i jej zasadność. Każdy, kto miał problemy ze zdrowiem, wie jak ważne jest zdiagnozowanie choroby. Pacjenci szukający pomocy u kolejnego lekarza, bo poprzedni nie pomógł wiedzą to jeszcze lepiej. Dr Składowski jest nieoceniony w docieraniu do przyczyny choroby i dolegliwości z nią związanych. Nigdy się nie poddaje. Wiedza, którą posiada pozwala mu na dotarcie do skomplikowanych połączeń zależnych od siebie komórek ludzkiego ciała. Z powodu intensywnego uprawiania sportu, wiele "podzespołów" mam dość mocno zużytych. Tym razem dał znać o sobie kręgosłup. Moje leczenie trwało cztery miesiące. Wizyty były prawie codziennie, a zdarzały się również w weekendy. Doktor poświęcił mi swój często prywatny czas, za co Go bardzo cenię i szanuję. Pacjent ma możliwość stałego kontaktu telefonicznego z doktorem w czasie trwania leczenia. Nie jest pozostawiony sam sobie w trudnych chwilach. Mogłoby się wydawać, że tak długie leczenie kosztowało fortunę. Jednak dr Składowski stosuje minimalne stawki w miarę postępu leczenia i ilości wizyt. W moim przypadku od trzeciego miesiąca nie wziął ani grosza!, nie wiedząc ile jeszcze czasu potrwa moje leczenie. W poczekalni rozmawiałem często z pacjentami. Wielu z nich u kresu sił po długim i kosztownym leczeniu u innych lekarzy, które nie przyniosło oczekiwanych efektów, nareszcie trafiło do dr Składowskiego. Był On dla nich ostatnią "deską ratunku". Ja miałem więcej szczęścia, bo trafiłem od razu do Niego. Profesjonalizm poparty rzetelną wiedzą i doświadczeniem, zaangażowanie w pracy, miła atmosfera, bezcenny uśmiech, ogromne pokłady dobrej energii i przede wszystkim troska o pacjenta – to CAŁY DOKTOR SKŁADOWSKI!!! Również współpracownicy-fizjoterapeuci doktora, Tomek Rafalski i Bartek Pawlaczyk zasługują na słowa uznania. Jestem bardzo wdzięczny za przywrócenie mi pełnej sprawności fizycznej umożliwiającej dalsze uprawianie sportu. Dziękuje:) i pozdrawiam serdecznie:)

• 5

Dolegliwości związane ze wyrodnieniem kręgosłupa utrudniały mi w znacznym stopniu sprawne funkcjonowanie w życiu. Odwiedziłam wiele gabinetów lekarskich i wizyty kończyły się zalecenia przyjmowania środków przeciwbólowych, przeciwzapalnych w celu złagodzenia bólu. Dr Składowski trafnie zdiagnozował moje dolegliwości, wiele z nich było związanych z patogenami. Po serii zabiegów manualnych i prądowych u Pana Rinalda nastąpiła znaczna poprawa zdrowia i samopoczucia. Terapia prądowa pozwoliła także skutecznie wyleczyć zatoki i bóle głowy. Reasumując po kilku wizytach w gabinecie Dr Skłodowskiego i Pana Rinalda poczułam przypływ nowych sil witalnych. Serdecznie polecam wszystkim cierpiącym i potrzebującym pomocy gabinet Pana Dr Składkowskiego i Pana Rinalda Betkiewicza.

• 5

Polecam wszystkim dr Składowskiego R.Lekarz rodzinny zdiagnozował u mnie rwe kulszową,1 m-c byłam na środkach przeciwbólowych, tabletki,zastrzyki czego efektem było-nogi jak z waty,ciężkie jak kamienie,niemożliwość chodzenia,chód kaczkowy,opadająca stopa,wchodzenie po schodach na 4 kończynach,straszny ból,przejście drogi,którą przechodziłam w 3 min. trwało 25min, chód jak na szczudłach,potykałam się o najmniejszy występ w chodniku,nogi były do tego stopnia bezwładne jak po jakimś paraliżu.Dr.Składowki R.wraz z Panem Rinaldo Betkiewiczem zrobili wszystko żeby przywrócić u mnie sprawność nóg,leczenie manualne,prądowe trwalo dość długo,ale dało całkowity pozytywny efekt.Obecnie chodzę,nic mnie nie boli,wchodzę na schody bez większego problemu,stopa juz nie opada i chód prawidłwy. Jestem wdzięczna dr Składowskiemu i Panu Rinaldo,że przy tak wielkim niedowładzie moich nóg podjęli sie leczeniai z bardzo dobrym rezultatem, oraz dziękuje całemu zespołowi pracującemu u dr Składowskiego

• 2

Sporo czasu i pieniędzy poświęciłam, mimo tego lekarz nie potrafił określić co mi dolega. Miałam skanowanie organizmu przez jakiegoś kolegę Pana Składowskiego, który stwierdził, że mój organizm ma wiele grzybów i czegoś jeszcze, mimo tego nie dostałam żadnego wydruku z tego skanu ani nic. Nie polecam moim zdaniem wyciąganie pieniędzy od ludzi, którzy naprawdę oczekują pomocy! Dosyć bolesne metody "leczenia", które w moim przypadku nie pomogły. Teraz oczekuję na operację, na którą według doktora miałam się nie decydować zbyt pochopnie!

• 5

Świetny lekarz! Mimo wcześniejszych diagnoz innych lekarzy i kierowania mnie przez nich na operacje obu kolan, dr. Składowski wyleczył mi obie nogi oraz kręgosłup. Obyło się bez operacji, minął ponad rok, a ja w ogóle zapomniałem o bólach nóg i pleców. Co też mi się podobało dr. Składowski podchodził całościowo do mojej choroby, pracując rożnymi metodami i szukając najlepszych rozwiązań, żeby mi pomóc. Mam wielki szacunek dla jego metod pracy i do niego jako człowieka. Polecam tego lekarza!

• 2

Lekarz miły no i to wszystkie dobre jego strony. To jest oczywiście moje zdanie. Zdecydowałem się na niego po przeczytaniu komentarzy. Myliłem się. Dziwne metody leczenia ( dość bolesne) możliwe że innym pomogły ale w moim przypadku nic nie dały. Jak można leczyć pacjenta bez kompleksowych badań w moim przypadku TK. Stwierdził że na zdjęciu rtg dużo widzi a inny dr.nauk.med.ortopeda nic nie widział dlatego zlecił TK. I dobrze zrobiłem że zmieniłem lekarza ponieważ jedynym wyjściem jest operacja.

• 5

Nie lekarz a CUDOTWÓRCA!!!!!!!!!!!!! Po zerwaniu wiązadeł krzyżowych przednich w kolanie żaden lekarz nie był w stanie przywrócić mnie do chociażby w miarę normalnego funkcjonowania. Od razu wysyłano mnie na operację rekonstrukcji wiązadeł! Doktor Składowski mało, że mnie ustawił na nowo, co przywróciło mi komfort życia, bez bólu i ograniczeń ruchowych to jeszcze pozwoliło na nowo wrócić do wyczynowego uprawiania sportu po mino nie wykonania rekonstrukcji wiązadeł!!! Dla mnie Doktor Składowski nie jest lekarzem tylko Magikiem i Cudotwórcą który wyłącza ból i włącza komfort życia!!!

• 5

Polecam wszystkim dr Składowskiego .Od trzech miesięcy szukałam pomocy u różnych lekarzy , w końcu trafiłam do doktora . Jestem pod wielkim wrażeniem Jego profesjonalizmu i podejścia do pacjenta.Bardzo mi POMÓGŁ .DZIĘKUJĘ DOKTORZE.

• 5

polecam lekarza ,do tej pory nie trafiłam na takiego fachowca ,bierze cały organizm pod uwagę pokazuje gdzie leży problem i go likwiduje. Jest cierpliwy osobiście podziwiam go za zaangażowanie jakie wkłada w każdego pacjenta i poznawanie coraz to nowszych terapii. jest lekarzem ciepłym i cierpliwym, polecam jako bardzo dobrego fachowca i cieszę, ze mamy go w naszym mieście.

• 1

Przestrzegam wszystkich przed tym koniowałem!Zbija kokosy na ludzkim nieszczesciu.W trakcie wizyty bardziej był zainteresowany laptopem i liczeniem kasy niż pacjentem.I z tego co się zorientowałem jest samozwanczym ortopedą.Przerabiałem podobnego koniowała w Mikołowie podobne metoda działania jak i koszt.Zdecydowanie nie polecam!

• 5

Bardzo dobry lekarz,zna się na tym co robi,dzięki niemu mogę chodzić i polecam go wszystkim znajomym.

• 5

Lekarz godny polecenia.Widać że zna się na wykonywaniu swojego zawodu.Nie ściemnia tylko bierze się od razu do ustawiania kręgów.I robi to perfekcyjnie!Dla mnie +6.Wrescie znalazłem odpowiedniego ortopede. .

• 5

Rewelacyjny lekarz. Miałam poważne problemy z kręgosłupem, a dzięki doktorowi, praktycznie o nich zapomniałam. Dokładny, profesjonalny, uprzejmy. Szczerze polecam tego lekarza. Marta z Krapkowic

• 4

To nie jest żaden REUMATOLOG!!! On jest terapeuta manualnym, ortopedą - traumatologiem... Ludzie nie róbcie wiochy z tymi rankingami :/ Godny polecenia w swoim fachy ale nie jako REUMATOLOG

• 5

Polecam! Miałam problemy z poruszaniem się, schylaniem, oraz codziennymi zajęciami. Po pierwszej wizycie czułam się znacznie lepiej. Ból znacznie zmalał, by już po dwóch dniach zniknąć całkowicie.

• 5

Jazda samochodem, schylanie, i wszystko inne co sprawiało mi ból kręgosłupa ustąpiły już po pierwszej wizycie bez żadnych proszków przeciwbólowych. Następnym razem tez do niego pójdę od razu. Polecam!

• 5

Bardzo dobry lekarz, godny polecenia. Przede wszystkim szuka przyczyn i stara się je starannie rozwiązać. Jest bardzo uprzejmy, ma poczucie humoru.Każdy przypadek chorobowy traktuje jako wyzwanie do pogłębiania wiedzy na temat funkcjonowania organizmu i leczenia zakłóceń w jego obrębie.POLECAM>>POLECAM>>

• 5

Jest dobry wie co robi byłem jeden raz i pomogło nastawiał mi cały kręgosłup pomimo to zdaję sobie sprawę że muszę wybrać się do niego jeszcze kilka razy

• 5

Godny polecenia,wizyta droga jednak zdrowie jest ważniejsze. Przed wizytą kulałam,po jestę jak nowo narodzona,bóle ustąpiły. Przy następnych kłopotach zdrowotnych ponownie odwiedzę gabinet pana Skłodowskiego.

• 5

Po 10 latach bólu _ jak ręką odjął! :)))))

• 5

Nie pamiętam dokładnie czy wizyta kosztowała 120 czy 130 złotych. Chodziło o moją żonę, która miała problemy z chodzeniem, bólami w stawach kolanowych. Wszystko pojawiło się nagle, wynik pracy siedzącej pewnie. Oczywiście leczyła się prywatnie, postępy były, ale nie we wszystkich obszarach. Pojechaliśmy na wizytę pod wpływem znajomych - bardzo nas zachęcali - 2 osoby z naszego otoczenia korzystały wcześniej z pomocy doktora. Po wizycie (byłem świadkiem - analiza zdjęcia rtg, potem rodzaj akupresury, jakieś "naciągania" stawów i kręgosłupa) jak ręką odjął - nie wszystko zniknęło, ale postęp był radykalny. Poprzedniego dnia żona mogła przejść kilkanaście metrów, po powrocie bez problemu wyprowadziliśmy psa na spacer. Będziemy kontynuować wizyty. Dla jasności powtórzę - nie zarzuciliśmy dotychczasowego leczenia, dolegliwości nie ustąpiły całkowicie, ale jest znaczny postęp.

• 5

Ja i członkowie mojej rodziny jak i znajomi korzystali z pomocy dr.Składowskiego,wszyscy jesteśmy zadowoleni, tam gdzie inni lekarze proponowali zabiegi chirurgiczne On w cudowny sposób wyleczył w ciągo jednej wizyty.

• 5

Pierwsza wizyta w dość wysokiej cenie ale za takie cuda każdą cenę. Nie mogłam normalnie funkcjonować. Proste domowe czynności oraz zwyczajne przewracanie się w łóżku z boku na bok a już wstawanie z niego było bardzo bolesne. Bez ani jednej tabletki, bez maści i innych cudów ból zniknął dzięki doktorowi Składowskiemu. Nieprzesadzone są wszystkie opinie. Blokują mi się barki i okolice barków więc telefon, wizyta i po bólu. SZCZERZE POLECAM!!!

• 5

Pan Radek to mój cudotwórca. Gdy tylko boli jade do Kędzierzyna.Wiele razy mi pomógł i uratował mnie od skalpela.Polecam wszystkim bardzo mocno

• 5

Jestem bardzo zadowolona z profesjonalizmu oraz uprzejmości tego lekarza szczerze polecam

• 5

Po wizytach w wielu gabinetach,w końcu trafiłam na lekarza znającego się na swoim zawodzie.Godny polecenia.Skrupulatny.

• 5

Polecam wszystkim którzy zawiedli się na leczeniu farmakologicznym i operacyjnym.

• 5

Po kilku miesiącach leczenia ,nic się nie zmieniło z moim zdrowiem, lekarstwa, plastry, lekarze, rehabilitacja, masaże itp........... A tu dr Skłodowski,a niech tam może akurat!!!!!!! Weszłam skrzywiona z bólu a wyszłam wyprostowana bez bólu. Gorąco polecam!!!!!

• 5

Po rocznym chodzeniu po lekarzach neurologach, ortopedach, po 10-miesiącach rehabilitacji, po sanatorium, po wyczerpaniu wszelkich nadziei, wreszczie znalazłam lekarza który mi pomógł. Cyk, cyk i poczułam się jakbym na nowo się urodziła. Cieszę się że nie zdecydowałam się wcześniej na operację, bo przyczyna moich problemów była zupełnie inna niż podejrzewano. Po kilku miesiącach od wizyty czuję się nadal super.

• 5

Lekarz bardzo kompetentny, pomimo ''nietypowych'' metod leczenia jest bardzo skrupulatny ;) Szczerze polecam ;)

• 5

polecam wszystkim cierpiącym na bóle kręgosłupa i.t.p./

• 5

same piątki, ale nie dało się inaczej :-) dzięki niemu uniknęłam operacji, udało się się też w bardzo dużym stopniu zlikwidować ból - i to zupełnie bez farmakologii! naprawdę lekarz godny polecenia, dobrze że mamy go na naszym terenie :-D

• 5

Bardzo dobry lekarz, godny polecenia. Poświęca bardzo dużo uwagi problemowi zdrowotnemu, przede wszystkim szuka przyczyn i stara się je starannie rozwiązać. Jest bardzo uprzejmy, ma poczucie humoru.

Gdzie przyjmuję

place 11

kju97
    Kędzierzyn-Koźle
    50,800376117,9379890 608 834 515

Kalendarz przyjęć

Pon15.09Wt16.09Śr17.09Czw18.09Pt19.09So20.09Nd21.09
    Brak informacji o godzinach przyjęć

Brak zdjęć lekarza

Jesteś tym lekarzem?
    Daj się poznać pacjentom. Uzupełnij swój profil.

Przejmij konto lekarza
    display statlastseen stat