Gdzie przyjmuję

Ilość poświęconego czasu
Średnia:
4.55
10 opinii

Wspaniały lekarz,jeden z najlepszych specjalistów w swej dziedzinie.Jednocześnie bardzo miły i uprzejmy.Przed 6 miesiącami dr.Stanek wykonał mi zabieg endoprotezoplastyka bezcementowa stawu biodrowego,dzisiaj czuję się bardzo dobrze.Diękuję Panie doktorze

Jestem po rekonstrukcji ACL ( 1,5 miesiąca ). W tej chwili kolano mam już stabilne, pełne zgięcie i mam nadzieję, że za jakiś czas wrócę do sportu. Jak najbardziej polecam dr Stanka ;)

Uwielbiam Doktora Stanka nie zamieniłabym go na żadnego innego Lekarza!. Wyleczył mi nogę tak jak inny (nowosolski)lekarz tego nie potrafił zrobić. Mało że jest Przystojny to jest Najlepszy z najlepszych lekarzy. Oceniam go powyżej podawanej skali :-) i Polecammm (20/08/12 rekonstrukcja wiązadła Acl)

Polecam doctora Stanka :) Uratował mnie z nie lada bagna (łąkotka[która była w tragicznym stanie] oraz rekonstrukcja ACL) ... Gdyby nie on sport mógłbym uprawiać na konsolach do gier ,a nie na boisku na pełnym gazie. Do tego bardzo sympatyczny i znający się na swojej robocie, po prostu lekarz z powołania :)

najlepszy lekarz z jakim miałem do czynienia

Pan doktor operował moją mamę (80 letnią i bardzo schorowaną) we wrześniu 2009 roku w szpitalu w świebodzinie. Po złamaniu szyjki kości udowej i założeniu jakiegoś zespolenia w naszym szpitalu (które nic nie dało a tylko przysporzyło mamie bólu i w rezultacie przebiło staw biodrowy). Mogę śmiało powiedzieć że nie tylko darował jej sprawność ale też uratował jej życie, gdyż wcześniej po nieudanej operacji w naszym szpitalu, leżała przez 8 miesięcy w bólach, gasła w oczach i wydawało się nam że nie ma już dla niej ratunku. Pan doktor to świetny profesjonalista i nie umiem wprost wyrazić swojej wdzięczności dla niego. Nie znam się na ortopedii, ale wcześniej wielu specjalistów skazało moją mamę na powolną śmierć, bo rzekomo nic się nie da zrobić i trzeba czekać bo "może jeszcze ta kość się zrośnie". Pan doktor Stanek operację przeprowadził fachowo i bardzo profesjonalnie, rana doskonale się zagoiła i nie było komplikacji. Uważam że jest świetnym specjalistą i doskonale naprawił to co zepsuł inny "specjalista". Szczerze polecam tego lekarza i oddział ortopedii w Świebodzinie. Pozdrawiam cały wspaniały personel. Panie doktorze dziękuję bardzo !!!

Uratował syna kolano przed operacją kolana do jakiej był szykowany w 105 Szpitalu w Żarach. Po diagnozach tamtych lekarzy i za długim noszeniu ortezy doszło do zaniku mięśni w nodze. Odpowiednio dobrana rehabilitacja i ćwiczenia zalecone w domu doprowadziły do pełnego wyzdrowienia. Polecam tego lekarza

Nie zamieniłabym Pana doktora na żadnego innego.Dzieki niemu nie bałam sie operacji i dobrze czułam w szpitalu.Ma mało czasu bo dużo pracuje,ma prawo mieć gorszy dzień.

Szkoda komentować pacjenta traktuje jak rzecz,muchę która zajmuje jego cenny czas.

Świetny fachowiec i wspaniały człowiek.

Wystaw opinię
    Musisz podać wszystkie oceny