Brak szczegółowych informacji o lekarzu

Jesteś tym lekarzem?
Daj się poznać pacjentom. Uzupełnij swój profil.

Przejmij konto lekarza

Wystaw opinię

Musisz podać wszystkie oceny

Zanim dodasz opinię

1. Nie dodawaj opinii pod wpływem emocji. Często taka opinia jest nierzetelna.
  2. Postaraj się ocenić lekarza jak najobiektywniej.
  3. Postaraj się ocenić każdy 6 z elementów wizyty oddzielnie.
  4. Pamiętaj, że nie zawsze nieuprzejmy lekarz jest niekompetentny.
  5. Pamiętaj, że nie zawsze krótka wizyta jest nieskuteczna.
  6. Gdy jesteś niezadowolony z wizyty, napisz co było nie tak i dlaczego.
  9. Opinie bez adresu e-mail mogą zostać usunięte przez lekarza.

Średnia ocena lekarza

Średnia:
4.5512345
10 opinii

• 5

Wspaniały lekarz,jeden z najlepszych specjalistów w swej dziedzinie.Jednocześnie bardzo miły i uprzejmy.Przed 6 miesiącami dr.Stanek wykonał mi zabieg endoprotezoplastyka bezcementowa stawu biodrowego,dzisiaj czuję się bardzo dobrze.Diękuję Panie doktorze

• 5

Jestem po rekonstrukcji ACL ( 1,5 miesiąca ). W tej chwili kolano mam już stabilne, pełne zgięcie i mam nadzieję, że za jakiś czas wrócę do sportu. Jak najbardziej polecam dr Stanka ;)

• 5

Uwielbiam Doktora Stanka nie zamieniłabym go na żadnego innego Lekarza!. Wyleczył mi nogę tak jak inny (nowosolski)lekarz tego nie potrafił zrobić. Mało że jest Przystojny to jest Najlepszy z najlepszych lekarzy. Oceniam go powyżej podawanej skali :-) i Polecammm (20/08/12 rekonstrukcja wiązadła Acl)

• 5

Polecam doctora Stanka :) Uratował mnie z nie lada bagna (łąkotka[która była w tragicznym stanie] oraz rekonstrukcja ACL) ... Gdyby nie on sport mógłbym uprawiać na konsolach do gier ,a nie na boisku na pełnym gazie. Do tego bardzo sympatyczny i znający się na swojej robocie, po prostu lekarz z powołania :)

• 5

najlepszy lekarz z jakim miałem do czynienia

• 3
  • 5

Pan doktor operował moją mamę (80 letnią i bardzo schorowaną) we wrześniu 2009 roku w szpitalu w świebodzinie. Po złamaniu szyjki kości udowej i założeniu jakiegoś zespolenia w naszym szpitalu (które nic nie dało a tylko przysporzyło mamie bólu i w rezultacie przebiło staw biodrowy). Mogę śmiało powiedzieć że nie tylko darował jej sprawność ale też uratował jej życie, gdyż wcześniej po nieudanej operacji w naszym szpitalu, leżała przez 8 miesięcy w bólach, gasła w oczach i wydawało się nam że nie ma już dla niej ratunku. Pan doktor to świetny profesjonalista i nie umiem wprost wyrazić swojej wdzięczności dla niego. Nie znam się na ortopedii, ale wcześniej wielu specjalistów skazało moją mamę na powolną śmierć, bo rzekomo nic się nie da zrobić i trzeba czekać bo "może jeszcze ta kość się zrośnie". Pan doktor Stanek operację przeprowadził fachowo i bardzo profesjonalnie, rana doskonale się zagoiła i nie było komplikacji. Uważam że jest świetnym specjalistą i doskonale naprawił to co zepsuł inny "specjalista". Szczerze polecam tego lekarza i oddział ortopedii w Świebodzinie. Pozdrawiam cały wspaniały personel. Panie doktorze dziękuję bardzo !!!

• 5

Uratował syna kolano przed operacją kolana do jakiej był szykowany w 105 Szpitalu w Żarach. Po diagnozach tamtych lekarzy i za długim noszeniu ortezy doszło do zaniku mięśni w nodze. Odpowiednio dobrana rehabilitacja i ćwiczenia zalecone w domu doprowadziły do pełnego wyzdrowienia. Polecam tego lekarza

• 4
  • 3
  • 5

Nie zamieniłabym Pana doktora na żadnego innego.Dzieki niemu nie bałam sie operacji i dobrze czułam w szpitalu.Ma mało czasu bo dużo pracuje,ma prawo mieć gorszy dzień.

• 2
  • 1

Szkoda komentować pacjenta traktuje jak rzecz,muchę która zajmuje jego cenny czas.

• 5

Świetny fachowiec i wspaniały człowiek.

Gdzie przyjmuję

Pon15.09Wt16.09Śr17.09Czw18.09Pt19.09So20.09Nd21.09
    Brak informacji o godzinach przyjęć

Brak zdjęć lekarza

Jesteś tym lekarzem?
    Daj się poznać pacjentom. Uzupełnij swój profil.

Przejmij konto lekarza
    display statlastseen stat