Radosław Stanek

Ortopeda

Anonim.

23.11.2016

Witam wszystkich serdecznie .Chciałabym polecić doktora Stanka , bo to naprawdę wspaniały człowiek , bardzo sympatyczny z miłym podejściem do pacjenta , bardzo dobry lekarz -specjalista.Dzięki doktorowi mogę teraz normalnie chodzić , spać i normalnie funkcjonować .Miałam operacje biodra -endoprotezoplastyka, całkowita wymiana stawu biodrowego dwa miesiące temu.Cieszę się ,że trafiłam właśnie na Pana doktora Stanka .Teraz cieszę się życiem bez bólu .Dziękuję Panu doktorowi Stankowi , dziękuje wszystkim przesympatycznym lekarzom i przemiłym pielęgniarkom za super opiekę i za miły pobyt na oddziale Ortopedi ,tam człowiek czuł się naprawdę jakby nie był w szpitalu .

jkmech jkmech

28.09.2012

Wspaniały lekarz,jeden z najlepszych specjalistów w swej dziedzinie.Jednocześnie bardzo miły i uprzejmy.Przed 6 miesiącami dr.Stanek wykonał mi zabieg endoprotezoplastyka bezcementowa stawu biodrowego,dzisiaj czuję się bardzo dobrze.Diękuję Panie doktorze

29.08.2012

Jestem po rekonstrukcji ACL ( 1,5 miesiąca ). W tej chwili kolano mam już stabilne, pełne zgięcie i mam nadzieję, że za jakiś czas wrócę do sportu. Jak najbardziej polecam dr Stanka ;)

27.08.2012

Uwielbiam Doktora Stanka nie zamieniłabym go na żadnego innego Lekarza!. Wyleczył mi nogę tak jak inny (nowosolski)lekarz tego nie potrafił zrobić. Mało że jest Przystojny to jest Najlepszy z najlepszych lekarzy. Oceniam go powyżej podawanej skali :-) i Polecammm (20/08/12 rekonstrukcja wiązadła Acl)

Mało że jest Przystojny to jest Najlepszy z najlepszych lekarzy.
Oceniam go powyżej podawanej skali :-) i Polecammm

(20/08/12 rekonstrukcja wiązadła Acl)

31.05.2012

Polecam doctora Stanka :) Uratował mnie z nie lada bagna (łąkotka[która była w tragicznym stanie] oraz rekonstrukcja ACL) ... Gdyby nie on sport mógłbym uprawiać na konsolach do gier ,a nie na boisku na pełnym gazie. Do tego bardzo sympatyczny i znający się na swojej ...

Do tego bardzo sympatyczny i znający się na swojej robocie, po prostu lekarz z powołania :)

Oceń 6 elementów wizyty i wyraź swoją opinię na temat lekarza
Przeczytaj Poradnik dodawania opinii

Wciąż poszukujesz "Ortopeda Świebodzin"?

LORO-MED

Świebodzin
Centrum Diagnostyczno-Lecznicze INTERLAB sp.z o.o.
ul. 28 Czerwca 1956r. nr 161
Poznań