Radosław Stanek

Ortopeda

Opinii10

jkmech jkmech

28.09.2012

Wspaniały lekarz,jeden z najlepszych specjalistów w swej dziedzinie.Jednocześnie bardzo miły i uprzejmy.Przed 6 miesiącami dr.Stanek wykonał mi zabieg endoprotezoplastyka bezcementowa stawu biodrowego,dzisiaj czuję się bardzo dobrze.Diękuję Panie doktorze

29.08.2012

Jestem po rekonstrukcji ACL ( 1,5 miesiąca ). W tej chwili kolano mam już stabilne, pełne zgięcie i mam nadzieję, że za jakiś czas wrócę do sportu. Jak najbardziej polecam dr Stanka ;)

27.08.2012

Uwielbiam Doktora Stanka nie zamieniłabym go na żadnego innego Lekarza!. Wyleczył mi nogę tak jak inny (nowosolski)lekarz tego nie potrafił zrobić. Mało że jest Przystojny to jest Najlepszy z najlepszych lekarzy. Oceniam go powyżej podawanej skali :-) i Polecammm (20/08/12 rekonstrukcja wiązadła Acl)

Mało że jest Przystojny to jest Najlepszy z najlepszych lekarzy.
Oceniam go powyżej podawanej skali :-) i Polecammm

(20/08/12 rekonstrukcja wiązadła Acl)

31.05.2012

Polecam doctora Stanka :) Uratował mnie z nie lada bagna (łąkotka[która była w tragicznym stanie] oraz rekonstrukcja ACL) ... Gdyby nie on sport mógłbym uprawiać na konsolach do gier ,a nie na boisku na pełnym gazie. Do tego bardzo sympatyczny i znający się na swojej ...

Do tego bardzo sympatyczny i znający się na swojej robocie, po prostu lekarz z powołania :)

adasiek66 adamszymek

24.10.2011

najlepszy lekarz z jakim miałem do czynienia

najlepszy lekarz z jakim miałem do czynienia

Oceń 6 elementów wizyty i wyraź swoją opinię na temat lekarza
Przeczytaj Poradnik dodawania opinii

Wciąż poszukujesz "Ortopeda Świebodzin"?

CELSUS
Unii Lubelskiej 1
Poznań
LORO-MED

Świebodzin
ZPS "Ortopedia Poznańska" - ORTHOS Sp. z o.o.
28 Czerwca 1956r. nr 149
Poznań