lekarz Rafał Balicki

Godny polecenia, dokładny, rzetelny i znający się na tym co robi lekarz. Od dziesięciu lat jesteśmy pod opieką lekarza Balickiego i od kilku lat również nasi synowie. Polecam!

Dokładnie tłumaczy co będzie robił ,dba o komfort pacjenta ,bardzo delikatny ,kompetentny . Miałam bardzo mało czasu a sporo do zrobienia doktor wszystkie wizyty dostosował do moich terminów i mimo bardzo napiętego kalendarza .

Narwaniec i furiat, jest miły tylko dla prywatnych pacjntów . Jak nie mam pieniędzy na prywatne wypełnienie, to nie ma miejsca aby mnie przyjąć i ma to gdzieś że cierpię z bulu .

Naprawdę polecam tego dentystę. Lecze się u niego już prawie 15 lat, ma niesamowite podejście zarówno do młodszych pacjentów, jak i do starszych. Wyrozumiały, zwraca uwagę na reakcję pacjenta podczas wizyty, stara się uspokoić czy na chwilę przerywa, aby mieć czas na "złapanie oddechu". Co szczególnie ważne dla takich osób jak ja (bojących się dentystów)

Najlepszy stomatolog u jakiego byłam w Piotrkowie,rewelacyjne podejscie do pacjenta,cena za wizyte również nie była wygórowana w porównaniu do innych.

Rewelacyjny, profesjonalny dentysta i bardzo miły i sympatyczny człowiek. Lecze u niego zeby od lat, polecam wszystkim znajomym i rodzinie. Pokonał moj lek przed dentystami.