lek. dent. Rafał Bator

BARDZO DOBRY STOMATOLOG. KOMPETENTNY, DOKLADNY, UPRZEJMY. POLECAM Z CZYSTYM SUMIENIEM.......................

Ten stomatolog nie wzbudził zupełnie mojego zaufania, potraktował mnie przedmiotowo i skasował jak za "zboże". Moim zdaniem wogóle nie słucha co się do niego mówi, jest przemądrzały i arogancki, nie polecam.

bardzo fachowo podchodzi do rzeczy jestem zadowolony z uslug nie to co inni z łaski swojej...polecam

masakra, nie miły,czasem bezczelny,czarodziej,zęby dalej do leczenia ,chociaz niedawno były leczone u pana stomatologa, nie polecam

bardzo dobry lekarz syn bal sie dentysty dzieki niemu przestal sie bac i codzi do niego z usmiechem polecam jak najbardziej!!!

Bardzo dobry stomatolog! Polecam go teraz każdemu!

Bardzo dobry stomatolog! Polecam go teraz każdemu!

Nigdy nie spotkałam tak profesjonalnego stomatologa:) Jest cudowny... na każdą wizytę idę z uśmiechem a nie jak dawniej z przerażeniem:) jak dla mnie najlepszy specjalista jakiego znam:) szkoda że taki trafia się raz na 100 lat... ale cieszmy się wszyscy że jest tak wspaniała osoba w Zduńskiej Woli :)

bardzo dobry stomatolog"!!!!!!!!!!!!!!!mlody i doswiadczony!!!!!!!!!!niejeden starszy fachowiec moglby sie od niego nauczyc ,niesamowicie spokojny i potrafi dotrzec do pacjenta,bardzo duzo uwagi poswieca pacjentowi,kompetentny i dla mnie nr 1 w zdunskiej woli i okolicach.

Bardzo dobry specjalista; gorąco polecam wszystkim!

Bardzo dobry specjalista; gorąco polecam wszystkim!

bardzo profesjonalne podejście do pacjenta. Polecam :)

bardzo profesjonalne podejście do pacjenta. Polecam :)