lekarz Rafał Betcher

Ginekolog

Opinii31

30.01.2013

Dr Rafał Betcher to najlepszy lekarz, jakiego spotkałam. Zawsze kompetentny, dla pacjentek dostępny praktycznie o każdej porze. Nie wiem, na jakiego lakarza teraz trafię, oby był choć w części tak wspaniały jak dr Betcher.

28.12.2012

ZASTANÓWCIE SIĘ CO PISZECIE CZESTE WIZYTY TU CHODZIŁO O KASE JEDNEGO BYDLAKA MNIEJ

12.12.2012

Przez tego lekarza dużo kobiet straciło ciąże w tym ja na szczescie mam super lekarza i dwie upragnione córeczki

03.12.2012

Nie wiem, gdzie teraz mam szukać takiego lekarza. Jest mi bardzo szkoda, że już żadna z nas nie będzie mogła poczuć się tak bezpiecznie jak u Dr Betchera. Ale przede wszystkim jest mi go szkoda jako człowieka. Jego poczucie humoru, profesjonalizm i ludzkie podejście do kobiety było bezcenne. Żal...

03.12.2012

BYŁ PAN CUDOWNYM LEKARZEM ,LEKARZEM NA KTÓREGO MOŻNA BYŁO O KAŻDEJ PORZE DNIA LICZYĆ...DZIŚ WŁAŚNIE SIĘ DOWIEDZIAŁAM ŻE PAN ODSZEDŁ NIE MOGĘ W TO UWIERZYĆ..DLACZEGO WŁAŚNIE PAN?TAK DOBRY CZŁOWIEK?DZIĘKUJĘ ŻE MOJE DZIECI ZDĄŻYŁY PANA POZNAĆ DZIĘKI PANU SĄ NA TYM ŚWIECIE,SĄ ZDROWE I ROSNĄ.ZAWSZE BĘDZIEMY PANA PAMIĘTAĆ...MOŻE BĘDZIE PANU TAM LEPIEJ...NIECH PAN ODPOCZYWA W POKOJU.MONIKA

Oceń 6 elementów wizyty i wyraź swoją opinię na temat lekarza
Przeczytaj Poradnik dodawania opinii

Wciąż poszukujesz "Ginekolog Częstochowa"?

Rafał Szyller

Dariusz Nowak

Gabinet Ginekologiczny Prywatny
Podhalańska 15

Włodzimierz Migacz

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Salus Aegroti" S. C. , ul.Żelazna 1, Katowice
Gajowa 44

ul. Orkana