lekarzRafał Betcher

Ginekolog

Brak szczegółowych informacji o lekarzu

Jesteś tym lekarzem?
Daj się poznać pacjentom. Uzupełnij swój profil.

Przejmij konto lekarza

Wystaw opinię

Musisz podać wszystkie oceny

Zanim dodasz opinię

1. Nie dodawaj opinii pod wpływem emocji. Często taka opinia jest nierzetelna.
  2. Postaraj się ocenić lekarza jak najobiektywniej.
  3. Postaraj się ocenić każdy 6 z elementów wizyty oddzielnie.
  4. Pamiętaj, że nie zawsze nieuprzejmy lekarz jest niekompetentny.
  5. Pamiętaj, że nie zawsze krótka wizyta jest nieskuteczna.
  6. Gdy jesteś niezadowolony z wizyty, napisz co było nie tak i dlaczego.
  9. Opinie bez adresu e-mail mogą zostać usunięte przez lekarza.

Średnia ocena lekarza

Średnia:
4.6512345
31 opinii

• 5

Dr Rafał Betcher to najlepszy lekarz, jakiego spotkałam. Zawsze kompetentny, dla pacjentek dostępny praktycznie o każdej porze. Nie wiem, na jakiego lakarza teraz trafię, oby był choć w części tak wspaniały jak dr Betcher.

• 1

ZASTANÓWCIE SIĘ CO PISZECIE CZESTE WIZYTY TU CHODZIŁO O KASE JEDNEGO BYDLAKA MNIEJ

• 1

Przez tego lekarza dużo kobiet straciło ciąże w tym ja na szczescie mam super lekarza i dwie upragnione córeczki

• 5

Nie wiem, gdzie teraz mam szukać takiego lekarza. Jest mi bardzo szkoda, że już żadna z nas nie będzie mogła poczuć się tak bezpiecznie jak u Dr Betchera. Ale przede wszystkim jest mi go szkoda jako człowieka. Jego poczucie humoru, profesjonalizm i ludzkie podejście do kobiety było bezcenne. Żal...

• 5

BYŁ PAN CUDOWNYM LEKARZEM ,LEKARZEM NA KTÓREGO MOŻNA BYŁO O KAŻDEJ PORZE DNIA LICZYĆ...DZIŚ WŁAŚNIE SIĘ DOWIEDZIAŁAM ŻE PAN ODSZEDŁ NIE MOGĘ W TO UWIERZYĆ..DLACZEGO WŁAŚNIE PAN?TAK DOBRY CZŁOWIEK?DZIĘKUJĘ ŻE MOJE DZIECI ZDĄŻYŁY PANA POZNAĆ DZIĘKI PANU SĄ NA TYM ŚWIECIE,SĄ ZDROWE I ROSNĄ.ZAWSZE BĘDZIEMY PANA PAMIĘTAĆ...MOŻE BĘDZIE PANU TAM LEPIEJ...NIECH PAN ODPOCZYWA W POKOJU.MONIKA

• 5

Był swietnym lekarzem z powołania,nigdy nie spotkałam takiego człowieka,we wszystkim mi pomagał,o każdej porze i zawsze mogłam do Niego dzwonić i liczyć na jego pomoc nigdy nie odmówił.Będzie mi go bardzo brakować tym bardziej ,ze na stycznia mam termin porodu.

• 5

Był wspaniałym lekarzem, na którym zawsze można było polegać. Nigdy go nie zapomnę. Spokój Jego Duszy [*]

• 5

Był Pan najwspanialszym lekarzem jakiego znałam. Dziękuję. Jadę na pogrzeb.

• 5

Nie mogę uwierzyć, że nie żyje, był świetnym lekarzem i super człowiekiem. Mogłam do niego dzwonić z moimi problemami o każdej porze dnia i nocy, zawsze pomocny i przyjacielski. Myślę też, że się zaprzyjaźniliśmy, był super, naprawdę będzie mi go brakować... [*]

• 5

"...Zamyślił się anioł chciał zabrać głos lecz poszedł do nieba" Zawsze był kiedy potrzebowałam pomocy. Teraz też potrzebuję,ale...już Go nie ma. Dwanaście lat pod Jego "skrzydłami"...o ironio losu...dlaczego właśnie teraz...?

• 5

fantastyczny czlowiek, bardzo dobry lekarz, tak trudno uwierzyc...

• 5

Był wspaniałym człowiekiem i doskonałym lekarzem. Przejmował się zdrowiem i samopoczuciem pacjentki. Będzie mi go bardzo brakowało.

• 5

bardzo dobry lekarz.. prowadził moją ciązę choć nie cała bo niestety dowiedziałam sie że zmarł bardzo przykro mi z tego powodu :( nie wiem gdzie znajdę tak dobrego lekarza .. :( chodząc do niego wiedziałam wszystko o dziecku .. już nie bedzie takiego drugiego lekarza jak on :( to smutne że tak szybko odszedł:( [*]

• 5

Wspaniały lekarz do którego miałam zaufanie , byłam jego pacjentką przez 10 lat.Szkoda ,że tacy ludzie tak szybko odchodzą......Będzie mi Pana Doktora brakować:)

• 5

to był lekarz do którego miałam zaufanie...rzeczowy, kompetentny, miły a przede wszystkich konkretny...chodziłam do niego kilka lat i nigdy nie narzekałam...szkoda...nie wiem do kogo teraz pójdę...:((( będzie mi Cię brakować Panie doktorze...[ * ]

• 5

Byłam jego pacjętką prowadził mi dwie ciąże naprawde super lekarz.Szkoda że tak szybko odszedł.

• 5

To był świetny lekarz, szkoda , że tak szybko odszedł.

• 5

Doskonały lekarz prowadził moja pierwszą ciąże do samego końca teraz jest w 6,5 miesiaca i do tego czasu takze byłam niesamowicie zadowolona z lekarza. A teraz nie samowicie smutne .... Gin Rafal Betcher zmarl... Tak szkoda tak wspaniałego lekarza... ;(

• 5

Prowadziłam u tego lekarza ciążę i jestem bardzo zadowolona. Bardzo miły lekarz.

• 4

Dr zrobił na mnie dobre wrażenie. Dokładnie wytłumaczył co mi dolega. Bardzo miły. Jestem zadowolona z wizyty.

• 5

Najlepszy ginekolog w całym mieście wszystko dokładnie tłumaczy,w czasie wizyty nie zaznałam żadnego dyskomfortu. Od razu zlecił wszystkie niezbędne badania. Naprawdę byłam w szoku że istnieje taki ginekolog i to jeszcze w Częstochowie

• 5

Trafiłam do Dr 5 lat temu tydz przed narodzinami mojej córeczki gdzie zostałam wypisana ze szpitala w mojej miejscowości mimo to że odeszły mi kilka dni wcześniej wody płodowe. Szukaliśmy z mężem jakiegoś dobrego lekarza oczywiście z dala od naszej miejscowości bo leżąc 5 dni w szpitalu każdy lekarz mówił coś innego i tak trafiłam do dr. Dr. Betcher zrobił USG badania i na ,,sygnale" ze skierowaniem od razu pojechałam do Matki Polki do Łodzi tam urodziłam zdrową córeczkę. Do dnia dzisiejszego jestem pacjentka dr. Betchera przez te 5 lat miałam zabieg nadżerki stosunkowo tanio do sum jakie są u innych lekarzy,i nie narzekam na jakieś powikłania czy nadmierną ilość tabletek. Obecnie jestem w ciąży drugi raz ciąże prowadzi pan Dr. nie uważam aby naprawdę narzucał mi jakieś rzeczy na l4 poszłam kiedy naprawdę sama stwierdziłam ze mam dość pracy i mąż kręcił nosem że powinnam odpoczywać,tabletki standard żelazo i witaminy z pierwszą córką też brałam a ciąże prowadził inny lekarz. Ja osobiście polecam Pana Dr. są gorsi rzeźnicy albo po prostu jeszcze na takich nie trafiłyście i dlatego tak piszecie no ale wolność słowa :)

• 5

ABY SIĘ USPOKOIĆ PO PIERWSZEJ WIZYCIE I DIAGNOZIE U BETCHERA POJECHAŁAM DO SŁYNNEGO PROF.NA ŚLĄSK.POSTAWIŁ TĄ SAMĄ DIAGNOZĘ,ZBADAŁ RĘKAWICAMI FOLIOWYMI I WZIĄŁ DWA RAZY TYLE ZA WIZYTĘ.BARDZO DŁUGO BYŁAM PACJENTKĄ I BYŁAM ZADOWOLONA Z JEGO USŁUG I PROFESJONALIZMU,PRZESZKADZAŁA MI JEDYNIE OBECNOŚĆ POŁOŻNEJ PODCZAS BADANIA,Z TEGO TYLKO POWODU ZREZYGNOWAŁAM Z TEGO GABINETU.

• 4

Jestem zadowolona z wizyty. Pojechałam na usg 4d. I myślę że przed rozwiązaniem wybierzemy się z mężem jeszcze raz. Ja polecam. Nie każdy lekarz to cedzak. Ja uważam że nie to jest ważne. I absolutnie nie straszył mnie żadną ciążą zagrożoną jak to pisały niektóre dziewczyny.

• 5

Doskonały lekarz!. Mam problemy z zajście w ciąży -na pierwszej wizycie Doktor postawił diagnozę zlecił badania(które jak się później okazało ,potwierdziły jego diagnozę)dostałam lekarstwa a po trzecie wizycie już byłam po zabiegu który ma umożliwić mi zajście w ciąże, Super Działa błyskawicznie!!! Konkretny tłumaczy wszystko co robi prowadzi dobrą dokumentację, I koszt wizyty jest ok . A ja zaczynam się starać o fasolkę.

• 3

Przez dlugi okres czasu chodzilam do niego i bylam naprawde zadowolona. Robil badania, z problemami tez sobie radzil ale... nigdy bym do niego nie poszla bedac w ciazy. Mam kolezanki ktore chodzily do niego kiedy byly w ciazy i nie polecaly. Kazda jedna miala ciaze zagrozona, kazal lezec a co sie okazywalo wszystko bylo w porzadku a jedynie byly faszerowane hormonami czego skutki widac do tej pory, a minelo juz pare lat. Ja zlego slowa o nim nie powiem poniewaz chodzilam do niego co 3 mies. i bylam usatysfakcjonowana. Zawsze usg piersi, co roku cytologia, z niczym nie bylo u niego problemow.

• 2
  • 4

uwazam ze zna sie na pewno na swoim fachu, chodzi do niego cała moja rodzina, nie mam żadnych zastrzeżeń, naprawde polecam

• 4

Prowadze druga ciaze u tego lekarza. W pierwszej wykryl zagrozenie i troche spanikowal, zaczal straszyc poronieniem. Potwierdzilam zagrozenie u innego lekarza i tak jak oboje powiedzieli po miesiacu lezenia zagrozenie zniklo. Ciaze donosilam szczesliwie i mam zdrowa coreczke. Teraz jestem w drugiej ciazy, zagrozen nie ma ale wymaga na mnie zebym chodzila co 3 tygodnie na wizyte. Ja i tak chodze tak czesto jak mi na to czas i finanse pozwalaja ale sama kontroluje ruchy dziecka tak jak to kazda kobieta w ciazy powinna robic! Ogolnie koszt 65zl miesiecznie jest dla mnie do zaakceptowania w porownaniu z 150zl u innych lekarzy ktorzy tez chca widziec nas raz w miesiacu. Dodatkowo u tego lekarza nie czeka sie na korytarzu przez 2h jak to bywa u innych. Na wizycie obecna jest polozna ktora rowniez udziela cennych rad. Ja ogolnie jestem zadowolona i wydaje mi sie ze lepiej dmuchac na zimne niz cos przeoczyc.

• 5

Jestem pacjentką pana dr Betchera od prawie roku, jestem całkowicie zadowolona z jego usług, miły, kompetentny, rzeczowy, warty polecenia innym. W przypadku polipa nie zaprosił mnie jak 2 poprzednich ginekologów na wycinanie go, a zalecił najpierw kurację antybiotykową, po której zapalenie i polip ustąpiły bez ingerencji chirurgicznej. Zdecydowanie polecam!!!

• 5

Polecam doktora każdej osobie która pyta mnie o zdanie.Jest to człowiek o wielkim sercu,a przedewszystkim cierpliwości.Jestem bardzo trudną pacjętką która nie tylko się u niego leczy ale prowadzi też moją drugą ciąże (bliźniaczą).Bardzo boje się o moje maleństwa a jest do mojej dyspozycji 24h.

• 5

Pierwszy raz trafiłam do tego lekarza gdy zaszłam w ciążę, którą poroniłam. W czasie pobytu w szpitalu kompleksowo zajął się moim leczeniem. Wykonał szreg badań po których wiedziałam, że za dwa miesiące mogę ponownie spróbować. I udało się. Teraz mam rocznego już synka. Gdy zaszłam w ciążę po raz drugi, bardzo poważnie zajął się moim leczeniem. Gdyby nie on najprawdopodnobniej bym nie urodziła. Przez pierwsze 4 miesiące w ogólne nie mogłam chodzić. Leżałam cały czas w łóżku. Pojawiły się problemy z nerkami. Mogłam liczyć na pomoc o każdej porze dnia i nocy. Gdy przyszedł czas porodu pojechałam na oddział do Blachowni. Była to niedziela i trafiłam na niekompetentną lekarkę. Doktor po moim telefonie przyjechał natychmiast. Przez cały pobyt w szpitalu codziennie odwiedzał mnie pytając się o moje samopoczucie i mojego synka.

Gdzie przyjmuję

place 11

Racławicka
    Częstochowa
    50,813487119,1101652602225918

Kalendarz przyjęć

Pon01.09Wt02.09Śr03.09Czw04.09Pt05.09So06.09Nd07.09
    Brak informacji o godzinach przyjęć

Brak zdjęć lekarza

Jesteś tym lekarzem?
    Daj się poznać pacjentom. Uzupełnij swój profil.

Przejmij konto lekarza
    display statlastseen stat