lekarz Rafał Chmura

Dobry stomatolog. Ważne w dzisiejszych czasach dobry kontakt z lekarzem.

Dobry stomatolog. Ważne w dzisiejszych czasach dobry kontakt z lekarzem.

Polecam, szczególnie w nagłych i "fatalnych" dolegliwościach. Bardzo dziękuję.

Polecam, szczególnie w nagłych i "fatalnych" dolegliwościach. Bardzo dziękuję.

Pan doktor jest nad wyraz mily,jak dla mnie to juz az za.Okropny zdzierca a jak poczuje ze ktos z za granicy, to samnie wie ile ma zazadac

Zdecydowanie nie polecam tego stomatologa. Przyszedłem kiedyś na diagnozę, a szanowny pan doktor zrobił mi wykład ze stomatologi, że ręce mi opadły ze zdziwienia. Kazał mi zrobić rengen całej szczęki, (w przypadku jednego zęba)! I wbił mi do głowy jakieś głupstwa, że to skomplikowane leczenie i będzie problem jeśli go wyrwę. W rzeczywistości miałem jeden ząb do wyleczenia, w którym bez najmniejszych problemów poradził sobie inny stomatolog z Kędzierzyna Kożla. Stanowczo, nie polecam!

Polecam, bardzo dobry fachowiec, rzeczowy i konkretny. Dobry fachowiec za przyzwoitą cenę.

Lekarz godny polecenia szybko i bezbolesnie w naglych wypadkach numer 1 w Kedzierzynie

Bardzo uprzejmy lekarz, ale strasznie drogi - każda wizyta wiąże się z 3cyfrową kwotą. Sprawia wrażenie bardzo dobrego fachowca ale nie używa rękawiczek. Jeżeli sytuacja wymaga poważnej ingerencji to polecam, a do borowania i plombowania to są tańsi.

Nie polecam usług tego lekarza. Rozmowa z nim powoduje, że pacjent ma wrażenie, że jest w dobrych rękach. Pan dr nie zna pojęcia "reklamacja" i kiedy właśnie z reklamacją zgłosiłem się w środku nocy ( bo ból mi rozrywał twarz), to i owszem, poszedł się przebrać i przyjął mnie pod krawatem, ale skasował zgodnie z taryfą nocną. A był to ząb leczony przez niego kilka godzin wcześniej. Totalne zdzierstwo.