Rafał Czepczyński

Ilość poświęconego czasu
Średnia:
4.55
9 opinii

Bardzo przystojny i sympatyczny lekarz .Godny polecenia.

Bardzo miły i kompetentny lekarz. Ponieważ jestem w ciąży, przyjął mnie tego samego dnia, a nie za 2 tygodnie jak wynikało z kolejki oczekujących. Ocenił mój stan, zrobił mi USG i dokładnie wyjaśnił moją sytuację. Z gabinetu wyszłam zdecydowanie uspokojona, z receptą i zaleceniem kontroli za miesiąc. Potwierdziły się opinie mojej koleżanki, że to dobry i kompetentny lekarz.

Pomimo uprzejmości i poświęconego czasu, a nawet wykonania usg tarczycy co się rzadko zdarza, lekarz ten nie ma pojęcia o chorobie hashimoto ani o leczeniu...Patrzy tylko na tsh, powiedział że badanie ft3 i ft4 jest niepotrzebne! nie umie czytać tych wyników. Ja byłam w ciąży jak do niego trafiłam i nawet wtedy powiedział że niepotrzebne ft4! jak mu powiedziałam że w ciąży ft4 powinno być w górnej granicy normy to powiedział że o czymś takim nie słyszał! jemu wystarczy że jest w widełakach a normy jak wiadomo są zarówno dla kobiet w wieku rozrodczym jaki i po menopauzie! jedną ciążę straciłam wcześniej i gdybym pozostała pod jego opieką i stosowała się do dawki jaką zaleca także bym straciła pewnie drugą ciążę...tsh w ciąży jest niewiarygodne bo nienaturalnie spada więc jak można się tylko nim kierować?? nie słyszał też nic o selenie wspierającym leczenie (jest masa artykułów naukowych na ten temat) ani o badaniu ferrytyny i b12 dla hashimotek którą często mają anemię. Jednym słowem posiada zbyt małą wiedzę a to jest niebezpieczne dla życia i zdrowia pacjentów:(

bardzo uprzejmy i kompetentny lekarz, profesjonalista. polecam!

ZDECYDOWANIE LEKARZ GODNY POLECENIA !!!!

Efekty widać - guzy mniejsze :). Spadło także TSH. Kolejna wizyta za pół roku, mam nadzieję, że moja opinia się nie zmnieni.

Jestem bardzo zadowolona. Pan Doktor poświęcił mi dużo czasu, zrobił mi USG i wyjaśnił sposób leczenia. Można mu zaufać.

Lekarz, baaaaardzo przystojny :) Profesjonalne podejście do pacjenta, jest niezwykle miły...polecam

lekarz pełnego zaufania, bardzo profesjonalnie mnie potraktował.

Wystaw opinię
    Musisz podać wszystkie oceny