dr n. med. Rafał Czepczyński

Endokrynolog

Pan Profesor jest wielkim profesjonalistą, podchodzi do pacjenta indywidualnie, poświęca mu 110% czasu, jest bardzo uprzejmy - a co najważniejsze jego metody leczenia są bardzo skuteczne. Jeden z najlepszych specjalistów w swojej dziedzinie.

Na wizycie byłam w przychodni w Gostyniu, gdzie doktor przyjmuje prywatnie. Wizyta kosztowała 150zł i razem z badaniem USG trwała całe 2 minuty... Do doktora jechałam z polecenia, 40km w jedną stronę... TSH mam mocno ponad normę, dowiedziałam się, że TSH nie ma nic wspólnego z ogromnym zmęczeniem i sennością jakie odczuwam już od samego rana po przebudzeniu..."złota" rada doktora - TSH unormuje się jak urodzę dziecko (szkoda, że doktor nie wziął pod uwagę, że nie każda kobieta chce/może zostać mamą, zresztą z chorą tarczycą rzadko kiedy jest to możliwe...) ...

Mocno niepoważne podejście do pacjenta,dla mnie stracony czas,paliwo i pieniądze za wizytę).

Mimo, że Pan jest bardzo sympatyczny i wizyta przebiegła w miłej atmosferze, muszę wystawić komentarz negatywny. Miałam dość znaczną niedoczynność tarczycy- Pan doktor zamiast hormonów zapisał mi jod! Po 3 miesiącach niedoczynność się pogłębiła i nie miałam siły ruszyć się z łóżka. Odkręcanie skutków tej "terapii" zajęło kilka miesięcy u dobrego endokrynologa. Zdecydowanie odradzam, na dalsze leczenie straciłam mnóstwo czasu, pieniędzy i przede wszystkim zdrowia.

Bardzo przystojny i sympatyczny lekarz .Godny polecenia.

Bardzo przystojny i sympatyczny lekarz .Godny polecenia.

Bardzo miły i kompetentny lekarz. Ponieważ jestem w ciąży, przyjął mnie tego samego dnia, a nie za 2 tygodnie jak wynikało z kolejki oczekujących. Ocenił mój stan, zrobił mi USG i dokładnie wyjaśnił moją sytuację. Z gabinetu wyszłam zdecydowanie uspokojona, z receptą i zaleceniem kontroli za miesiąc. Potwierdziły się opinie mojej koleżanki, że to dobry i kompetentny lekarz.

Pomimo uprzejmości i poświęconego czasu, a nawet wykonania usg tarczycy co się rzadko zdarza, lekarz ten nie ma pojęcia o chorobie hashimoto ani o leczeniu...Patrzy tylko na tsh, powiedział że badanie ft3 i ft4 jest niepotrzebne! nie umie czytać tych wyników. Ja byłam w ciąży jak do niego trafiłam i nawet wtedy powiedział że niepotrzebne ft4! jak mu powiedziałam że w ciąży ft4 powinno być w górnej granicy normy to powiedział że o czymś takim nie słyszał! jemu wystarczy że jest w widełakach a normy jak wiadomo są zarówno dla kobiet w wieku rozrodczym jaki i po menopauzie! jedną ciążę straciłam wcześniej i gdybym pozostała pod jego opieką i stosowała się do dawki jaką zaleca także bym straciła pewnie drugą ciążę...tsh w ciąży jest niewiarygodne bo nienaturalnie spada więc jak można się tylko nim kierować?? nie słyszał też nic o selenie wspierającym leczenie (jest masa artykułów naukowych na ten temat) ani o badaniu ferrytyny i b12 dla hashimotek którą często mają anemię. Jednym słowem posiada zbyt małą wiedzę a to jest niebezpieczne dla życia i zdrowia pacjentów:(

bardzo uprzejmy i kompetentny lekarz, profesjonalista. polecam!

bardzo uprzejmy i kompetentny lekarz, profesjonalista. polecam!

ZDECYDOWANIE LEKARZ GODNY POLECENIA !!!!

ZDECYDOWANIE LEKARZ GODNY POLECENIA !!!!

Efekty widać - guzy mniejsze :). Spadło także TSH. Kolejna wizyta za pół roku, mam nadzieję, że moja opinia się nie zmnieni.

Jestem bardzo zadowolona. Pan Doktor poświęcił mi dużo czasu, zrobił mi USG i wyjaśnił sposób leczenia. Można mu zaufać.