Polecam innym kto ma kłopoty z zębami super fachowiec jako stomatolog i protetyk bardzo sympatyczna obsługa Władysław z Sianowa

Jestem pod dużym wrażeniem profesjonalnego podejścia personelu medycznego tej przychodni. Panuje w niej sympatyczna atmosfera. Profesjonalne podejście załogi oraz ogromna wiedza fachowa lekarza prowadzącego sprawiła, że czuliśmy się z żoną podczas wizyt komfortowo. Teraz chodzimy tylko do Styldentu w Darłowie bo widać że znają się tu na swojej pracy i dobro pacjenta jest dla nich ważne :) Każdemu polecamy tego dentystę :) Zbigniew i Aleksandra

Każdemu polecamy tego dentystę :)
Zbigniew i Aleksandra

Własnie wróciłam z gabinetu stomatologicznego doktora Karskiego prosto do pracy,bez bólu,zrelaksowana .Lekarz bardzo profesjonalny,miły,naprawdę polecam .Nic nie boli !!!

Polecam wszystkim Pana Karskiego! Najlepszy lekarz u jakiego w życiu byłam. Plombę, którą włożył mi 10 lat temu dalej jest i nic się z nią nie dzieje! Jak podaje znieczulenie, to nic nie czuć. Wszystko jest robione delikatnie i omawiane, żeby zająć czymś przerażonego klienta. Kiedyś nawet miałam OKROPNĄ przygodę z zębem, to został 2,5 godziny po godzinach, żebym miała to już z głowy. Pieniądze? Fakt, jest najdroższym dentystą w Darłowie, ale warto. Jest to lekarz na poziomie dużego miasta, a w porównaniu z tamtymi cenami, to są grosze!

Trafiłam przypadkowo na tę stronę i jestem zaskoczona opiniami ad kosztów leczenia u dr Karskiego. Cennik jest w poczekalni, doktor lub jego pomoc zawsze informuje o kosztach przed zabiegiem.... każdy ma wybór. Jesteśmy całą rrodziną zadowolonymi pacjentami doktora od prawie 10 lat i mogę powiedzieć na temat leczenia same pozytywne rzeczy. Gdy córki wyjechały na studia do stolicy to okazało się, że tam w dobrym gabinecie wszystko kosztuje 2-3 razy więcej, więc teraz, gdy już pracują, starają się zawsze w wakacje iść na przegląd do dra Karskiego. Fajnie, że w ...

Fajnie, że w naszym miasteczku mamy gabinet na wysokim poziomie.
Joanna

Specjalistą to on jest dość dobrym jak na Darłowo i nic poza tym. Dla niego liczy się tylko kasa a nie dobro pacjenta.

Specjalistą to on jest dość dobrym jak na Darłowo i nic poza tym.
Dla niego liczy się tylko kasa a nie dobro pacjenta.

Polecam. Jeżeli usuwać ósemki, to tylko u niego. Szybko i bezboleśnie, na drugi dzień poszłem na imprezę! Niestety trochę drogo, ale lepiej zapłacić niż zwijać się z bólu przez tydzień- tak było po zabiegu u innej dentystki :(

Po dłuższej nieobecności u dentysty, za namową koleżanki, udałam się na wizytę do Styldentu. Od wejścia powitała mnie bardzo miła pani w rejestracji. Poczekalnia bardzo ładna, nie przypomina atmosferą gabinetu lekarskiego. Wizyta, co prawda, była opóźniona ok 15 minut ale pani rejestratorka wyjaśniła mi w międzyczasie wiele kwestii związanych z możliwościami leczenia zębów. Pan dr Karski bardzo miły, profesjonalnie podchodzi do pacjenta. Samo leczenie wzbudza zaufanie - leżałam na fotelu, doktor aby wszystko dobrze widzieć używał mikroskopu (pierwszy raz się z tym spotkałam). Wszystko odbyło się całkowicie bezboleśnie, nawet nie ...

Pan dr Karski bardzo miły, profesjonalnie podchodzi do pacjenta. Samo leczenie wzbudza zaufanie - leżałam na fotelu, doktor aby wszystko dobrze widzieć używał mikroskopu (pierwszy raz się z tym spotkałam). Wszystko odbyło się całkowicie bezboleśnie, nawet nie czułam kiedy podano mi znieczulenie.
Wizyta trwała ok 45 minut i najlepsze, że wstałam z fotela zrelaksowana. za 2 plomby i znieczulenie zapłaciłam 350 zł.
Polecam doktora Karskiego. To najlepszy dentysta u jakiego byłam.

Pełen profesjonalizm, nowoczesny sprzęt duże poczucie humoru rozładowujące napięcie spowodowane wizytą u dentysty. Doktor bardzo delikatny. Jeszcze nigdy wcześniej nie byłam na tak miłej i bezbolesnej wizycie. Usługa w porównaniu do cen z Gdańska, gdzie wcześniej mieszkałam, niedroga za to na nnajwyższym poziomie. Mąż również zachwycony, choć musiałam go prawie końmi zaciągać. W pełni polecam. Acha... Wyjątkowo miłe panie asystentki.

za dobrą robote trzeba zapłacić a w tym przypadku warto

za dobrą robote trzeba zapłacić a w tym przypadku warto