lekarz Rafał Krzywdziński

2,6
2,7

Totalnie się zawiodłam, leczyłam się u doktora ponad rok, gdzie leczył mnie na podstawie badań które odniosłam z wcześniejszego pobytu że szpitala.. Nigdy nie zrobił żadnego badania. Chcąc skierowanie na badania hormonalne, ogólne dowiedział że lekarz rodzinny również mi może takie wypisać.. Choruje na niedoczynność tarczycy, zespół policystycznych jajników i insulinoopornosc. Pytając się jak przygotować się do ciąży- powiedział że chyba nie sądzę że z moimi zaburzeniami i brakiem okresu bez leków jest to możliwe.. Wysmiał się prosto w twarz, kazał obłożyć leki (wcześniej bralam luteina, potem aktyvia) i IRONICZNIE powiedział że mogę próbować zajść w ciążę. Nawet nie zalecił zażywanie kwasu foliowego czy jakichkolwiek witamin. Kazał zapisać się do kliniki leczenia niepłodności. Wyszłam z stamtąd prawie z płaczem. Żadnych badań i taki wyrok. W szpitalu byłam z 4 lata temu może od tego czasu coś się zmieniło. Nic nie sprawdza.!! Mnie leczył chyba tylko na podstawie wywiadu. Zero jakiego kolwiek podejścia, szkoda że widzę to dopiero teraz. Odradzam tego lekarza. Więcej do Niego nie pójdę. Szkoda czasu i nerwów.!!!!

Odradzam tego lekarza nie miły chamski I nie słucha co sie do niego mówi. Drze sie na pacjentki,odradzam w 100% lepiej zmienic lekarza

Boże broń pacjentki przed tym .......Weterynarze mają więcej empatii i wyczucia. W 1000% odradzam.

Ja chodzę od 3 lat i jestem zadowolona, lekarz jest profesjonalny, wyważony i cierpliwie odpowiada na wszystkie zadawane pytania, badania przebiegają bez żadnych zastrzeżeń, zatem nic nie wzbudziło u mnie obaw co do tego lekarza :)

Nie zgadzam sie z negatywnymi opiniami. wedlug mnie bardzo mily, uprzejmy i jedyny z nie wielu lekarzy którzy słuchaja co sie do nich mowi. przy moim schorzeniu zaden lekarz nie dawal mi szans na zajscie w ciaze wlanczajac profesorkow z krakowa na ktorych wydalam majatek.staralismy sie z mezem o drugie dziecko ponad 5 lat.dzieki panu doktorowi krzywdzinskiemu udalo sie!!! podchodzi indywidualnie do danego problemu. prowadzil obie moje ciaze.gdyby nie pan doktor dzisiaj kubusia by pewnie z nami nie bylo. jestem mu bardzo wdzieczna ze tak sie nami zajal i ze byl na kazdy telefon gdy tylko dzialo sie cos niepokojacego.

Kawał Hama niemiły bezszczelny i beznadziejny. Jego kompetencje SA zerowe odradzam wszystkim tego pseudo lekarza.

totalne dno! w 40 tyg ciazy przy braku czucia ruchow dziecka stwierdzil ze MOZE wykona badanie ktg i bedzie obserwowal! chamski, z pretensjami po co ja wogole przyszlam! CO TO WOGOLE ZNACZY ZE NIE CZUJE RUCHÓW DZIECKA???!!! MASAKRA! gdybym została w tym szpitalu dzis nie mialabym dziecka! ODRADZAM!!!!

Byłam u tego lekarza raz, była to I i zarazem ostatnia wizyta. Myślę że poważniejsze przypadki, problemy przerastają tego Pana z pewnością jego zawężony zakres wiedzy może spowodować że nie będzie w stanie pomóc pacjentce. Szkoda tylko że nie umie o tym powiedzieć wprost tylko lawiruje i zbywa.

szczerze odradzam, lekarz w 100% niekompetentny. Nie bada tylko gada a to jednak za mało. Ciekawe czemu nie przyjmuje prywatnie??? Gdy chodziłam do niego w ciąży ani razu nie zostałam zbadana ginekologicznie. Zamiast tego robi dziwne wykłady, ale słowa nie dotrzymuje. Uważam, że lepiej pójść do kogoś prywatnie lub gdzie indziej znaleźć lekarza na nfz.

Lekarz bardziej zajmuje się położnymi niż pacjentkami dużo mówi mało robi, jest niedelikatny nie polecam.