Lekarze Krosno

dr n. med. Lucjan Langner

Era-Med Przychodnia Lekarska
Korczyńska 49
38-400 Krosno

Dr Lucjan Langner świetny specjalista, dobry i mądry człowiek, nigdy się na nim nie zawiodłam. Bardzo go polecam.

lekarz Marian Dubniewicz

Traumatolog, Ortopeda

Witosa 68a
38-400 Krosno

Uprawiam boks. Po poważnym urazie, miałem problemy z bólem w barku i kręgami szyjnymi. Odwiedziłem kilkunastu specjalistów, dopiero doktor Dubniewicz wybawił mnie z bólu. Od tamtej pory polecam wszystkim znajomym i każdy z nich jest pod wrażeniem fachowości doktora :) - Dziękuję Doktorze!

lekarz Paweł Rygiel

Laryngolog

gabinet prywatny
Staszica 13/20
38-400 Krosno

Gdy trafiłam pierwszy raz na wizytę z dzieckiem do pana doktora byłam bardzo mile zaskoczona, że lekarz potrafił tak łatwo złapać kontakt z dzieckiem( dziecko miało 5 lat). Bardzo delikatnie zbadał dziecko, nie było żadnych płaczów, wyrywania się małego ani ja nie musiałam go trzymać.Lekarz wszystko konkretnie tłumaczy i wyjaśnia jak będzie wyglądało leczenie. Poświęca pacjentowi 100% uwagi,widać że interesuje go to z czy dana osoba do niego przychodzi .Ponadto ...

dr n. med. Joanna Gonet-Sebastianka

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Przychodnia Lekarska "Medicus" Sp.p.
Wojska Polskiego 43
38-400 Krosno

SUPER DOKTORKA BARDZO MIŁA :)UPRZEJMA DORADZI WSZYSTKO SZCZERA USMIECHNIĘTA SUPEROWAAAAAAAA:)!POLECAM

dr n. med. Andrzej Paprocki

ulica Piłsudskiego 51
38-400 Krosno

Leczył moją mamę przez 6 lat na raka szpiku kości. Człowiek bez granic oddany człowiekowi - pacjentowi. Dla każdego pacjenta był przyjazny, zdecydowany i konsekwentny. Człowiek zasad, a życie jestwartościa nadrzędną. Ni e jest panem życia, lecz dla niego Bóg jest Panem Życia.

lekarz Patrycja Florek

ul. Parkowa 17/12
38-400 Krosno

Bardzo pozytywne wrażenie. Pani Doktor badała moje dziecko na SORze, (A więc niezbyt komfortowe miejsce) mimo tego okazala się bardzo dokładna, przeprowadziła wnikliwy wywiad, dokładnie zbadała dziecko, nawiązała z córką kontakt (super podejście do dzieci), zalecenia dokładnie wyjaśniła i odpowiedziała na pytania. Życzliwa i konkretna. Dziękuję.

lekarz Bronisław Pelczar

Suchodolska 16
38-400 Krosno

Zawsze jest dostępny, także w niedziele i święta, stawia trafne diagnozy. Ma świetne podejście do dzieci. Oprócz tego, że stara się aby lek był skuteczny stara się też, aby nie obciążał kieszeni pacjenta.
Polecam.Bardzo kompetentny. miły, sympatyczny

lekarz Tomasz Marosz

Neurolog

38-400 Krosno

LEKARZ, KTÓRY POWINIEN NATYCHMIAST BYĆ KIEROWNIKIEM Oddziału Neurologicznego z PodoDdziałem Udarów Mózgu w Szpitalu Wojewódzkim w Krośnie

lekarz Jolanta Socha

38-400 Krosno

Pani Doktor Jolanta Socha w dniu 25 lipca 2020r. dokonując oględzin stwierdzających zgon mojej Mamy potraktowała Ją z ogromnym szacunkiem, a słowa otuchy, które mi przekazała na długo zostaną w mojej pamięci. Pani Doktor jest dla mnie wzorem i przykładem humanitaryzmu w chwili tak ciężkiej jakim jest odejście najbliższej osoby. Wszędzie będę tego typu postawy lekarzy, a w szczególności postawę Pani Doktor pokazywać jako wzór.
Opinia dodana przez: Mirosława

lekarz Anna Słowik

Zespół Poradni Specjalistycznych w Krośnie
Kopalniana 17a
38-400 Krosno

Zgadzam się w zupełności z przedmówczynią.

lekarz Grzegorz Gazda

Neurolog

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Krosno-Zdrowie"
ulica 1000-lecia 13
38-400 Krosno

Doktor Gazda jest najlepszym neurologiem godnym polecenia . Miły i uprzejmy profesjonalny fachowiec , wybada wszelkie nieprawidłowości choroby . To wspaniały lekarz o dobrym sercu, żaden pacjent nie jest mu obojętny. Dziękuję Panie Doktorze za leczenie mnie, za każdą wizytę za wszelką pomoc Dziękuję.
Opinia dodana przez: Małgorzata

lekarz Piotr Kusak

38-400 Krosno

Polecam lekarza jestem o urodzenia na wózku inwalidzkim lekarz ma złote serce poświęca się bardzo pacjentowi
Opinia dodana przez: Paweł Waśniowski

lekarz Olgierd Czeszyk

Wieniawskiego 5/8
38-400 Krosno

Super lekarz, super podejście do pacjenta. Duża wiedza i kompetencje. Zawsze stara się pomóc. Jak najbardziej polecam.

mgr Judyta Sołtysik

Psycholog, Psychoterapeuta

Praktyka psychologiczna okolice Krosno
Krosno
Krosno

Pani Judyta jest świetnym specjalistą, korzystałem z jej usług przez kilka miesięcy i za każdym razem byłem zadowolony z wizyty, jestem jej wdzięczny za pomoc. Szczerze polecam : )
Opinia dodana przez: Mateusz
{'id': 6489, 'name': u'Krosno'} Kardiolog
                                       dr n. med. Anton Chrustowicz

dr n. med. Anton Chrustowicz

Kardiolog

38-400 Krosno

Bardzo dobry specjalista kardiolog, do którego chodzę regularnie w ramach wizyt kontrolnych do UNIMEDICA przy Szpitalu Jana Pawła II po odbytej operacji serca. Badania wykonuje nowoczesnym sprzętem tj. USG (ECHO) serca, a opisy wykonuje bardzo dokładnie. Zresztą dr wynokunje ECHO serca dla pacjentów prof. nauk med. Jerzego Sadowskiego (wybitnego kardiochirurga), więc też to o czymś świadczy!! Na ten moment - doktor nauk medycznych... Serwis podaje nieaktualny tytuł naukowy.
Opinia dodana przez: Anna

Marta Kokosza

Logopeda

Bohaterów Westerplatte 32 lok. 5
38-400 Krosno

Wspaniała osoba, godna polecenia. Polecam Ją wszystkim.

mgr Anna Wilusz

Logopeda, Neurologopeda

38-400 Krosno

przekonywujaca w temacie szerokie spektrum probiemu poszukuje ciekawej formy pracy z pacjentem nie zbywa .wyrazna poprawa i efekty pracy u wielu .oczekujacy przyjmowani na ustalona godzie.niejeden mlodszy logopeda moglby miec dobry przyklad jak pracowac w tym zawodzie.polecam.

lekarz Paweł Węgrzyński

Wizyty domowe

Samodzielne Publiczne Pogotowie Ratunkowe w Krośnie
ulica Grodzka 45
38-400 Krosno

Uratował mnie od śmierci podczas gdy inny lekarz tego samego dnia twierdził,że nic mi nie jest.Właściwy człowiek na właściwym miejscu i we właściwym czasie!
Opinia dodana przez: terenow

lekarz Andrzej Bazia

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej S.A.-MED
ulica Hutnicza 20
38-400 Krosno

Uprzejmy, kompetentny o szerokiej wiedzy medycznej, pomocny, potrafi wytłumaczyć, diagnozy trafne. Gorąco polecam tego Lekarza.