dr Rafał Mikusekdr Rafał Mikusek - zdjęcie profilowezdjęcie #1

dr Rafał Mikusek

www.rafalmikusek.pl

www.rafalmikusek.pl

Zdecydowanie odradzam wizytę u dr Mikuska. Wizyta trwała 4 min, koszt wizyty to 250 zł. Jeżeli chodzi o podejście do problemu z barkiem(podejrzenie uszkodzenia typu slap II) odniosłem wrażenie pacjenta którego bardzo szybko trzeba się pozbyć. Liczyłem na szersze wyjaśnienie problemu czy też zobrazowanie niezrozumiałych mi kwestii. Informację którą otrzymałem to zapraszam jak będzie bolało.

Zastanawiam się skąd te wszystkie cudowne opinie i taka ilość.Ja mam zupełnie odmienne zdanie.Prywatnie owszem miły na NFZ zdecydowanie mniej miły.Jeśli chodzi o fachowość,to trudno ocenić bo operuje wszystko od stopy po dłonie.A jeśli zajmuje się wszystkim,to czy w czymś jest dobry?Na pewno nie jest fachowcem jeśli chodzi o stopy,zdecydowanie odradzam operację haluxów,bo można wyjść okaleczonym,a potem usłyszeć,że po prostu nie wyszło.Dziś już wiem jak ważna jest decyzja o wyborze właściwego lekarza,lepiej zastanowić się 100 razy niż pozwolić się okaleczyć.Bo przecież obdarzamy zaufaniem lekarza czyli wyrażamy zgodę na operację.Potem pacjent jest już tylko kolejną,,bezimienną,, osobą w długim sznureczku,bo przecież liczy się ilość i kasa,a nie staranie o dobro i zdrowie pacjenta.Zdecydowanie odradzam.

Bardzo dobry lekarz, troskliwy opiekuje sie pacjentem po operacji. Mam 72 lata miałem operacje stawu kolanowego, czuje sie bardzo dobrze i żałuje że tak póżno się zdecydowałem na operacje. Wszystkim cierpiącym na kolana polecam dr.Rafała Mikuska w Płocku. Panie doktorze życzę Panu dużo zdrowia i siły aby mógł Pan jak najdłużej pomagać ludziom w ich cierpieniach. Z pozdrowieniem Wiesiek Olszewicz z Włocławka

Lekarz operował moją córkę - artroskopia kolana, uszkodzona łękotka. Wszystko przebiegło sprawnie, bez żadnych powikłań. Lekarz na wizycie przed operacja wyjaśnił wszystko. Po operacji też był dostępny. Od operacji upłynęły 5 m-cy i wszystko jest ok. Polecę każdemu lekarza.

Jestem po artroskopii naprawczej barku. Moja ręka była prawie niesprawna, z ledwością nia poruszałam. Kolezanka polecila mi dr. R. Mikuska. Bałam się, ale po wizycie wiedziałam, że trafiłam w dobre ręce. Moja lewa ręka jest w doskonałej formie, jestem bardzo zadowolona. Reka jest całkowicie sprawna. Pan dr. Mikusek jest kompetentnym, wspaniałym lekarzem. Zawsze miły, opanowany,zrozumiale wytłumaczy chorobę. Pana dr. R. Mikuska polecam wszystkim potrzebującym pomocy ortopedycznej. Pozdrawiam serdecznie.

Nie wiem skąd te słowa zachytu tym lekarzem. Jestem po konsultacji u Pana "doktora". Rezonans magnetyczny wykazał uszkodzenie łąkotki III st. Pan doktor podważył badania twierdząć, ze stan jej uszkodzenia jest w rzeczywistości mniejszy. Nie pokierował na kolejne badania, które rozwiałyby ewentualne wątpliwości a jedyne co przepisał do zimne okłady i nurofen! Kpina! Pani doktorze jak już wspomniałam zimne okłady wszelakiej maści nawet z kapusty + wagon tabletek przeciwbólowych i przeciwzapalnych mam już za sobą. Rozumiem, ze na trafną diagnozę z Pana strony można liczyć wyłącznie podczas wizyty prywatnej? Pozdrawiam ...

Pani doktorze jak już wspomniałam zimne okłady wszelakiej maści nawet z kapusty + wagon tabletek przeciwbólowych i przeciwzapalnych mam już za sobą. Rozumiem, ze na trafną diagnozę z Pana strony można liczyć wyłącznie podczas wizyty prywatnej? Pozdrawiam i życzę zmiany podejścia do pacjentów.

Godny polecenia, w pełni profesjonalny doktor. Od kwietnia cierpiałam z powodu bólu w kolanie, dopiero po wizycie u Pana doktora i dokładnym przebadaniu kolana, okazało się że potrzebuję operacji (wcześniej żaden inny lekarz mi nawet o tym nie wspomniał i nawet nie zbadał kolana, tylko słyszałam samo się zagoi---proszę chłodzić), wszystko dokładnie wyjaśnił na czym polega mój problem i jaki przebieg będzie miała operacja. Zabieg trwał krótko i bardzo szybko wróciłam do formy. Naprawdę bardzo jestem wdzięczna Panie doktorze. pozdrawiam Małgorzata Sz.

Od wielu lat mam problem z haluksami.Ból stopy spowodował,że konieczna była ingerencja ortopedy.Wybór padł na dr Mikuska-okazało się celujący.Zabieg wykonano w marcu metodą scarf/Akin w Szpitalu Miejskim w Płocku.Dr Mikusek okazał się bardzo kompetentnym i przystępnym lekarzem.Godny polecenia ortopeda.Również personel Szpitala Miejskiego przyjazny pacjentowi.DZIĘKUJĘ.Danuta C.

Jestem po zabiegu artroskopii lewego stawu kolanowego (szycie łąkotki przyśrodkowej). Mija prawie rok po zabiegu(06.07.2012) i jestem bardzo zadowolony z kompetencji i podejścia dr. Rafała Mikuska do mojego przypadku. Jest lekarzem, który kompleksowo podchodzi do problemu zdrowotnego i polecam go każdemu znajomemu.

Wspaniały człowiek, wspaniały doktor, wykonał operację zatrzaskowego pala i artroskopie kolana. Obie operacje wykonane perfekcyjnie. Jestem bardzo bardzo zadowolony. Wielkie pochwały dla szitala św. Trójcy że PAn doktor Mikusek pracyjr w tym szpitalu. Personel szpitala bardzo przyjazny dla pacjenta. Pacjent S.W.

Pacjent S.W.