lek. dent. Rafał Mszyca

13.11.2012

Polecam w 100% Najlepszy stomatolog w Pajęcznie (wg mnie). Ratuje zęby, których inni "specjaliści" w Pajęcznie nie potrafią wyleczyć.

30.10.2012

Nie dość, ze świetny lekarz to jeszcze miły, przystojny i normalny facet.Wyleczył mi zęba, którego niby nie dało się wyleczyć, był do usunięcia i jest ok...profesjonalnie, szybko, na poziomie.

02.10.2011

świetny lekarz, chodzę do niego od lat i jeszcze nigdy nie narzekałam, ma ogromne doświadczenie, jest bardzo pomocny, w moim przypadku pomagał mi również kontaktować się z innymi specjalistami w celu konsultacji, same plusy, pełen profesjonalizm

29.04.2011

Mega świetny specjalista, w końcu sprawił, że wizyta u dentysty to przyjemność mimo bólu he he:)

21.12.2009

Bardzo dobry stomatolog,profesjonalnie i miło.U niego nawet leczenie kanałowe mi nie straszne i na dodatek bardzo przystojny:) Wiec wizyta w Jego gabinecie to czysta przyjemność

Oceń 6 elementów wizyty i wyraź swoją opinię na temat lekarza
Przeczytaj Poradnik dodawania opinii

Wciąż poszukujesz "Stomatolog Strzelce Wielkie"?

ul. Kościuszki 35

None