lekarz Rafał Namyślak

Traumatolog, Ortopeda

Dr Rafał Namyślak to wspaniały lekarz, dzięki któremu moje życie po wykonanej przez niego artroskopii prawego barku znowu nabrało kolorów. Nie zostałam kaleką i wróciłam do normalnego funkcjonowania i do moich ukochanych zajęć jogi. Bardzo jestem wdzięczna panu doktorowi za jego profesjonalizm, etykę zawodową, empatię, uprzejmość i poświęcony mi czas. Polecam z całego serca wszystkim, którzy chcą znaleźć się w dobrych rękach. Wdzięczna pacjentka

Szczerze polecam. Zabieg usunięcia części łąkotki, szycie pękniętej i usuwanie ciała stałego z kolana wykonany perfekcyjnie !

Wspaniały lekarz! Profesjonalista z ogromnymi zasobami wiedzy. Cierpliwie wyjaśnia wszelkie wątpliwości oraz udziela wyczerpujących odpowiedzi na pytania dotyczące choroby. Pan Rafał Namyślak to lekarz empatyczny i zarazem kompetentny - z niezwykłą dokładnością analizuje wyniki badań, które w przejrzysty i rzeczowy sposób stara się wyjaśnić pacjentowi. Daje poczucie bezpieczeństwa i troski, stawia trafne diagnozy, jest zaangażowany w proces leczenia chorego. Z całego serca polecam lekarza Rafała Namyślaka!

Wspaniały lekarz!
Profesjonalista z ogromnymi zasobami wiedzy.
Z całego serca polecam lekarza Rafała Namyślaka!

nie polecam tego lekarza. Pomimo tego, że zauważył potrzebę osteotomii kości piszczelowej wraz z artroskopią kolana po uszkodzeniu łąkotki to zamiast skierować do innego lekarza (w tym ze swojej przychodni w opolu), który mógłby wykonać oba zabiegi jednocześnie (sam nie wykonuje osteotomii) skierował do siebie na prywatny płatny zabieg artroskopii kolana, przy czym zabieg ten został wykonany niedokładnie, a stan kolana praktycznie się nie poprawił. Dopiero przeprowadzenie obu w/w zabiegów w innej specjalistycznej klinice przywróciło pełną sprawność kolana.

doktor przeprowadził rekonstrukcję ALC. Wszystko tłumaczy, odpowiada spokojnie na pytania. Bardzo uprzejmy i cierpliwy, zainteresowany pacjentem. Bardzo polecam!

Bardzo dobry lekarz. Korzystałam już z usług wielu lekarzy ortopedów. Pan dr.Namyślak jest młodym lekarzem, ale niezmiernie kompetentnym i mądrym. Bardzo dobrze wyjaśnił wszystkie moje wątpliwości i doradził zgodnie ze stanem mojego zdrowia a nie "ze stanem mojej kasy". Bardzo dziękuję. Chce się leczyć u takich lekarzy jakim jest Pan doktor.

Bardzo dobry lekarz.
Bardzo dziękuję. Chce się leczyć u takich lekarzy jakim jest Pan doktor.

Super profesjonalista dokładnie przeprowadza operacje i mówi pacjentowi co będzie wykonywane, po operacji jest przy pacjencie i służy wszelką pomocą kilkukrotnie przychodzi na salę pooperacyjna.Miły i zawsze uśmiechnięty. Wzór dla innych lekarzy powinni brać z niego przykład. Z Głębi Serca dziękuję i serdecznie pozdrawiam.

Najlepszy lekarz w tej dziedzinie.Gorąco polecam tego lekarza :)Bardzo mi pomógł z kolanem fachowa obsługa,przed zabiegiem i po zabiegu cały czas kontrolował ranę i moje samopoczucie.A obsługa w MSWIA W GŁUCHOŁAZACH SUPEROWA GODNA POLECENIA:)

Nie polecam.Byłam prywatnie,doktor zrobił usg kolana ,nic nie powiedział,zainkasował 120zł i kazał przyjść za tydziń z wynikiem badania na osteoporozę.

Pan Doktor Rafał Namyślak to wspaniały lekarz, profesjonalista, człowiek o wysokiej kulturze osobistej i empatii, rzetelny i odpowiedzialny w wykonywaniu swoich obowiązków. Dziękuję Panie Doktorze za wspaniałą opiekę i pomoc w powrocie do zdrowia.

Dziękuję Panie Doktorze za wspaniałą opiekę i pomoc w powrocie do zdrowia.