dr n. med. Rafał Nowak

Opinii11
Dodaj opinię Umów wizytę

monia

17.08.2013

Po pierwszych konsultacjach u dr byłam przerażona. Oschłe podejście, na pytanie w stylu a pani z czym przyszła, sama nie wiedziałam gdzie trafiłam i z kim mam rozmawiać. Byłam przygotowana ortodontycznie do zabiegu (modele ladnie się składały) a rzekomy dr zaglądnął w mój zgryz jakby niedowierzał że w ogóle mam wadę - ostatecznie ustalił termin, stwierdzając coś w stylu że będzie przeszczęśliwy jak mnie zoperuje - a co ja "królik doświadczalny" jestem. Kolejno ortodonta jak się dowiedział co i jak, zdziwił się że taki zabieg ustalono - a ja zgupiałam - wręcz wybito mnie z rytmu, czekałam na ten termin długi czas. Po rozmowie ustaliliśmy że powinnam udać się na prywatne konsultacje i wyjaśnić sprawę, a po tym zaczęło się pieklo. Choć dr prywatnie do rany przyłóż, może w szpitalu był zmęczony i stąd odczucie oschlości, a tu spokojnie przyjął moje prośby i niepokoje. Ostatecznie zmieniałam jednak miejsce zbiegu i ortodontę, bo sytuacja stała się zbyt zagmatwana. Operowana będę z przyczyn wady zgryzu a nie wmówionych mi kompleksów i dążenia do m.in. powiększenia ust.

03.12.2012

Doktor usuwał mi dziś ósemkę, jestem bardzo zadowolona z tego jak przebiegł zabieg - fachowo, szybko i bezboleśnie, bez żadnych komplikacji. A przy okazji bardzo sympatyczny człowiek, chciało by się, żeby każdy lekarz miał takie podejście do pacjenta.

30.11.2012

Lekarz o wspaniałym podejściu do pacjenta i z pewnością dobry człowiek. Bardzo uprzejmy, kompetentny i rzetelny. Wysoka kultura osobista i miła osobowość.

13.10.2012

Jestem po poważnej operacji wykonanej przez Doktora Nowak. Nigdy w życiu nie spotkałam się z takim profesjonalizmem i podejściem do pacjenta jakie ma Pan Doktor. Opieka jaką mnie otoczył przed i po operacji pozwoliła mi przetrwać trudne chwile bo operacja do przyjemności nie należy. Wspaniały lekarz i do tego jeszcze bardzo przystojny-). Polecam jak ktoś szuka pomocy chirurga szczekowego.

28.05.2012

Bardzo kompetentny i konkretny lekarz. Wspaniały i miły człowiek. Polecam wszystkim. Wraz z doktorem Wojciechem Pawlakiem zoperował mi poważną wadę zgryzu. Dziękuję za podarowanie mi nowego życia.

Oceń 6 elementów wizyty i wyraź swoją opinię na temat lekarza
Przeczytaj Poradnik dodawania opinii

Wciąż poszukujesz "Stomatolog Wrocław"?

Indywidualna Praktyka Lekarska i Stomatologiczna
Świętego Jerzego 15

Krzysztof Pakulski

Chirurg szczękowo twarzowy
Specjalistyczna Praktyka Stomatologiczna
ul. Kostrzyńska 25
Wrocław
Dent Innovation Specjalistyczne Centrum Stomatologiczno-Chirurgiczne Patrycja Maj-pakulska i Krzysztof pakulski
Ołtaszyńska 92C/4
Wrocław
Dent Innovation Specjalistyczne Centrum Stomatologiczno-Chirurgiczne S.C. Patrycja Maj-Pakulska i Krzysztof Pakulski
Ołtaszyńska 92C/4
Centrum Łużyckie