Bardzo dobry lekarz. Kiedy do niego trafiłam żeby skonsultować, bo mój leczący miał inny pomysł, trafnie ocenił, zrobił zabieg i jest ok. Jestem od tego czasu tylko jego pacjentką.

Bardzo przyjemny lekarz, skupiony na pacjencie i problemie. Wizyta profesjonalna i spokojna. Cierpliwie odpowiada na pytania, tłumaczy. Oby więcej takich osób.

Polecam serdecznie, lekarz bardzo dokładny i skrupulatny i profesjonalny. Byłam z mamą, która potrzebowała diagnozy i podejścia do starszej osoby. Wizytę oceniam na 6. Aby wiecej takich specjalistów.

Prowadzę u Pana Rafała swoją pierwszą ciążę. Jestem bardzo zadowolona. Wizyty przebiegają w bardzo sympatycznej atmosferze. Emanuje od niego pozytywna energia. Zleca wszystkie niezbędne badania, wszystko dokładnie tłumaczy. Czuję się dobrze zaopiekowana . Bardzo profesjonalny lekarz z super podejściem do pacjentki. Serdecznie polecam ;)

W moim odczuciu to bardzo kompetentny i godny zaufania lekarz. Prowadził moją ciążę i uważam, że lepiej trafić nie mogłam 😊 Zlecał niezbędne badania, w trakcie USG dokładnie wszystko sprawdzał i tłumaczył, rozwiewał wszelkie moje wątpliwości czy obawy, nigdy nie miałam poczucia pośpiechu mimo, że jest mocno "oblegany". Ponadto jest bardzo sympatyczny, wszystkie wizyty przebiegały w miłej atmosferze. Dzięki niemu w tym ważnym dla mnie okresie czułam się bezpieczna i spokojna o siebie i dziecko. Z całego serca polecam wizyty u dra Nowaka!

Jak dla mnie rewelacyjny lekarz. Polecam z całego serca. Cierpliwy, wyrozumiały, dokładny. Odkąd na niego trafiłam nikt mnie nie przekona do innego ginekologa.

Jak dla mnie rewelacyjny lekarz. Polecam z całego serca. Cierpliwy,
wyrozumiały, dokładny. Odkąd na niego trafiłam nikt mnie nie przekona do
innego ginekologa.

Uprzejmy, kompetentny i co najważniejsze skuteczny w leczeniu. Bardzo polecam!

Uprzejmy, kompetentny i co najważniejsze skuteczny w leczeniu. Bardzo polecam!

Bardzo dobry specjalista,miły, kulturalny człowiek.

Bardzo dobry specjalista,miły, kulturalny człowiek.

świetny lekarz,miły, wszystko wyjaśnia,bardzo polecam, super się mną zajął

świetny lekarz,miły, wszystko wyjaśnia,bardzo polecam, super się mną zajął