lekarz Rafał Olejnik

Urolog

Bardzo dobry lekarz i kompetentny, życzliwy człowiek. Przeprowadzone przez niego badanie i zabieg uratowały moją nerkę. Bardzo dobry i godny polecenia każdemu lekarz. Panie Doktorze - DZIĘKUJĘ. Maria J.

Maria J.

Pan Dr Rafał Olejnik to świetny specjalista, człowiek wielkiego serca, uprzejmy, życzliwy, wykonujący swoją pracę z wielkim zaangażowaniem i pasją 😊W moim przypaku bylam 1.5 tygodnia po cc z zastojami w obu nerkach, kolkami nerkowymi, kiepskimi wynikami badań oraz zagrożeniem wystąpienia urosepsy. Pan Dr blyskawicznie skierowal mnie na zabieg usunięcia kamienia metodą endoskopową. Osobiście z wielką precyzją usunął ponad 2 cm złóg. Dzisiaj dzięki niemu mogę cieszyć się zdrowiem. Nerka po zabiegu szybko podjęła pracę, za co jestem Panu Doktorowi ogromnie wdzięczna. To profesjonalista z klasą, lekarz z powołania, GORĄCO POLECAM !!! 😊 Dominika

Jest miły ale dla pieniędzy.Leczyłem się prywatnie u pana doktora i doprowadził mnie do raka prostaty a był taki miły.Nie polecam

wydaje się być uczciwym, solidnym lekarzem

wydaje się być uczciwym, solidnym lekarzem

polecam bardzo dobry lekarz wie jak podejsc do pacjenta, bardzo uprzejmy

polecam bardzo dobry lekarz wie jak podejsc do pacjenta, bardzo uprzejmy

Super Lekarz. Tak jak zaznaczyłem profesjonalnie podchodzi do przedstawianych problemów jest miły i uprzejmy. Gorąco polecam

Bardzo sympatyczny i miły lekarz. Profesjonalne podejście do wykonywanego zawodu. W 100% godny polecenia.

uprzejmy , miły... z odpowiednim podejsciem do pacjenta

uprzejmy , miły... z odpowiednim podejsciem do pacjenta

Miałem z nim kontakt jako pacjent JEST DOBRY

Miałem z nim kontakt jako pacjent
JEST DOBRY