prof. dr hab. n. med.

Ilość poświęconego czasu
Średnia:
3.75
15 opinii

najlepszy z lekarzy uratował mi życie w2000r przeprowadził zespolenie na drogach żółciowych imimo przepukliny rozworu przełykowego ,cukrzycy ,astmy i 66 lat żyję

Jestem bardzo wdzięczny Panu profesorowi Rafałowi Paluszkiewiczowi, który zajmował się mną w lutym 2012 r. Dzięki niemu czuję się wspaniale mimo bardzo poważnej operacji wątroby. Mam znowu chęć do życia. Polecam profesora Rafała Paluszkiewicza każdemu kto ma problem zdrowotny. Dziękuję jeszcze raz za wspaniałą opiekę. Z wyrazami szczerego szacunku pacjent Stefan Jerynkicz z Chodzieży.

Mialam przyjemnosc leczyc swoje dziecko u Pana Doktora. Bardzo mi pomogl. Bez dowodow wdziecznosci.

Jest to niebywale ordynarny i msciwy czlowiek. Zdecydowanie nie polecam.

Ten Pan Profesor zajmuje sie tylko pacjetami ktorzy pamietaja o "dowodach wdziecznosci" a w kwestii opieki nad innymi - no coz nic by tam nie dzialalo gdyby nie siostry.Nigdy nie wytlumaczyl metody leczenia . Nigdy wiecej takiego doktora!!! niestety nie mialem pieniedzy na dowod wdziecznosci

Kilka lat chodze do dr.Paluszkiewicza-to świetny fachowiec,otwarty dla pacjentów,potrafi wytłumaczyć,ocenić realnie stan zdrowotny pacjentów,leżałam na oddz,na Banacha-i miałam okazje obserwować go-naprawdę świetny lekarz dużą kulturą osobistą i uprzejmością.Nie zdarzyło się-by był niemiły dla pacjenta-ani dla personelu.Zdecydowanie polecam!

polecam swietny fachowiec a teraz takich coraz mniej..

znam trzy osoby, ktorym doktor uratowal zycie. Wizyta nie jest tania, ale spojrzmy prawdzie w oczy - 200 pln bierze za glupia naprawe hydraulik, wiec prosze nie pisac, ze jest drogo. A tytul profesora mimo wszystko zdobyc troche ciezej...

jezeli chcesz sie u niego leczyc nie tylko panstwowo musisz miec zasobny portwel

Polecam Pana Profesora jako profesjonalistę.Duża kultura osobista w powiązaniu z wiedzą i doświadczeniem.Działa natychmiast, co jest wielką zaletą w walce z chorobą nowotworową .Pacjent ma poczucie bezpieczeństwa i dobry kontakt z lekarzem.Pan Profesor to wzorzec do naśladowania dla innych lekarzy.Dziękuję Panie Profesorze , to Pan mnie uskrzydlił do walki z tą chorobą.Jestem w pełni usatysfakcjonowana .Życzę dużo zdrowia i dalszych sukcesów . Wdzięczna pacjentka - Hanna Kwiatkowska .

Jak się zgłosiłem do tego lekarza ważyłem 210 kg. Teraz ważę ok. 100. Ten lekarz uratował mi życie. Dziękuję P.Profesorze. Pozdrawiam.

Pełen profesjonalizm, robił mi operacje Chlo. Jestem zadowolony. Polecam, Tzw. Dr. House

Zdecydowanie nie polecam.jeśli chcesz żyć.

Lekarz zdecydowanie godny polecenia. Rzeczowy, kompetentny i bardzo otwarty zarówno na pacjenta jak i na jego rodzinę.

Nie poleciłabym tego lekarza innym nie chcę wiecej pisać na ten temat przykre wspomnienia

Wystaw opinię
    Musisz podać wszystkie oceny