dr hab. n. med. Rafał Pankowski

Ortopeda

Opinii22

pacjent NFZ

12.04.2016

Bardzo słabo. Zero zainteresowania pacjentem, do poradni na Powst.Warszawskich rejestrują po 2 pacjentów na jedną godzinę i jak wszyscy przyjdą jest duży problem z czasem, który z gumy wszak nie jest. Chyba pomorski NFZ powinien o tym się dowiedzieć. Jeszcze tak kuriozalnej wizyty u ortopedy nie pamiętam, a trochę ich już w moim życiu było. Człowiek czeka grubo ponad miesiąc, przychodzi z kompletem badań obrazowych i dokumentacji medycznej, czeka godzinami, bo ludzi porejestrowanych nieprawidłowo mnóstwo i godzina przyjęcia jest kwestią dalece umowną, a lekarz okazuje mu kompletny brak zainteresowania i nawet nie markuje podstawowego badania choćby pro forma. Wizyta trwała max. 5 minut. Całkowicie nie rozumiem peanów pochwalnych w komentarzach. Duże rozczarowanie. Nie polecam.

Zyta

10.06.2015

Ja też byłam operowana przez Doktora Pankowskiego. Jest to super miły i wrażliwy człowiek oraz wybitny znawca ortopedii. Przyjechałam do Jego kliniki aż spod Poznania, bo tam wskazali mi go jako najlepszego w Polsce specjalistę w dziedzinie leczenia skolioz. Panie Doktorze dziękuję Panu za wszystko, ...

Ja też byłam operowana przez Doktora Pankowskiego.
Jest to super miły i wrażliwy człowiek oraz wybitny znawca ortopedii. Przyjechałam do Jego kliniki aż spod Poznania, bo tam wskazali mi go jako najlepszego w Polsce specjalistę w dziedzinie leczenia skolioz. Panie Doktorze dziękuję Panu za wszystko, polecam Pana pacjentom i wspieram kiedy anonimowi pieniacze Pana atakują w sieci. Pozdrawiam ZZ

pacjentka

09.06.2015

Pan Doktor Pankowski to wspaniały lekarz, który wyprostował mi krzywy kręgosłup w 100%. Będę Mu za to wdzięczna do końca życia. Panie Doktorze BARDZO, BARDZO, BARDZO DZIĘKUJĘ!!!!!

olivia_91

04.06.2015

Nie mam zdania co do trafności diagnoz, które szanowny doktor Pankowski wystawia, ale mogę tylko powiedzieć, że etyka lekarska to coś, o czym ten Pan dawno zapomniał. Składając przysięgę jako absolwent kierunku medycznego chyba nie zrozumiał jej treści. Czy pamięta Pan słowa: "Przyjmuję z szacunkiem i wdzięcznością dla moich Mistrzów nadany mi tytuł lekarza i w pełni świadomy związanych z nim obowiązków przyrzekam: obowiązki te sumiennie spełniać; SŁUŻYĆ ŻYCIU I ZDROWIU LUDZKIEMU? Z pewnością "zapomniał" Pan o tym odmawiając pomocy i odnosząc się arogancko, a jednocześnie lekceważąco do Pańskiej niedoszłej pacjentki, spóźnionej na wizytę. A z jakiego powodu? Ponieważ z oddalonego o 30km miasta próbowała się do Pana dostać komunikacją miejską, która utknęła w korkach. Zaznaczę jeszcze, że wyszedł Pan z przychodni przed czasem, a śmie Pan zwracać uwagę na punktualność pacjentki? Lekarz to zawód z powołania, bo lekarz to człowiek, który chce nieść i NIESIE pomoc, ale widać niektórzy wybierają tę drogę dla innych celów. Ponad 3 miesiące moja mama czekała na wizytę z nadzieją, że pomoże jej Pan poradzić sobie z silnymi bólami kolan, które uniemożliwiają czasami nawet wstanie z łóżka. Pan poświęciłby 10 minut. Moja mama musi czekać kolejne miesiące na wizytę u innego ortopedy i zdiagnozowanie choroby. Tak postępuje prawdziwy lekarz? Niech sam Pan sobie odpowie na to pytanie.

nn

23.09.2014

Bardzo dobry specjalista od złamań kręgosłupa. Dzięki przeprowadzonej przez Pana Doktora operacji kręgosłupa czuję się wspaniale, pomimo tego że doznałam ciężkiego złamania. Pan Doktor umożliwił mi dalsze normalne życie. Dziękuję z całego serca!

Oceń 6 elementów wizyty i wyraź swoją opinię na temat lekarza
Przeczytaj Poradnik dodawania opinii

Wciąż poszukujesz "Ortopeda Gdańsk"?

wojewódzki szpital im. kopernika
Al. Gen. J. Hallera 233A