dr hab. n. med. Rafał Pankowski

Ortopeda

Ryszard

15.06.2016

Wszystkim polecam Pana Docenta Pankowskiego. Dzięki jego wspaniałej operacji znów jestem zdrowy. Nie dość że chodzę to jeszcze biegam półmaratony!!! Serdecznie Pana pozdrawiam Ryszard

Serdecznie Pana pozdrawiam
Ryszard

Brygida

14.06.2016

Panie Docent Pankowski wykonał wertebroplastyke mojej mamie po złamaniu kręgosłupa. Skutek wspaniały, a mama bez bólu następnego dnia wyszła do domu ze szpitala. Dzisiaj śmiga na spacerki z wnukami jak za młodych lat. Bardzo Panu Docentowi dziękuję. Brygida Sz.

Nikodem

14.06.2016

Panie Profesorze. Pragnę Panu na łamach tego portalu raz jeszcze podziękować za moją operację. Dzięki Panu odzyskałem zdrowie, radość z życia i pewność siebie. Bardzo podziwiem Pana wielki kunszt w dziedzinie chirurgii kręgosłupa i pozostaję dozgonnie Panu wdzięczny. Operacja skoliozy tylko w Gdańsku - Szpital Copernicus - Oddział Kliniczny Ortopedii - Jedyny lekarz - Profesor Pankowski!!!

Cezary

14.06.2016

Szanowny Panie Profesorze. Bardzo Panu dziękujemy Panu za udaną operację skoliozy u naszego syna Dawida. Pozostajemy wdzięczni rodzice Dawida

Pozostajemy wdzięczni
rodzice Dawida

Zyta

10.06.2015

Ja też byłam operowana przez Doktora Pankowskiego. Jest to super miły i wrażliwy człowiek oraz wybitny znawca ortopedii. Przyjechałam do Jego kliniki aż spod Poznania, bo tam wskazali mi go jako najlepszego w Polsce specjalistę w dziedzinie leczenia skolioz. Panie Doktorze dziękuję Panu za wszystko, ...

Ja też byłam operowana przez Doktora Pankowskiego.
Jest to super miły i wrażliwy człowiek oraz wybitny znawca ortopedii. Przyjechałam do Jego kliniki aż spod Poznania, bo tam wskazali mi go jako najlepszego w Polsce specjalistę w dziedzinie leczenia skolioz. Panie Doktorze dziękuję Panu za wszystko, polecam Pana pacjentom i wspieram kiedy anonimowi pieniacze Pana atakują w sieci. Pozdrawiam ZZ

Oceń 6 elementów wizyty i wyraź swoją opinię na temat lekarza
Przeczytaj Poradnik dodawania opinii

Wciąż poszukujesz "Ortopeda Gdańsk"?

Partyzantów 49b
Wojewódzki Szpital Rehabilitacyjny dla Dzieci w Ameryce