dr n. med.Rafał Pankowski

Ortopeda

Brak szczegółowych informacji o lekarzu

Jesteś tym lekarzem?
Daj się poznać pacjentom. Uzupełnij swój profil.

Przejmij konto lekarza

Wystaw opinię

Musisz podać wszystkie oceny

Zanim dodasz opinię

1. Nie dodawaj opinii pod wpływem emocji. Często taka opinia jest nierzetelna.
  2. Postaraj się ocenić lekarza jak najobiektywniej.
  3. Postaraj się ocenić każdy 6 z elementów wizyty oddzielnie.
  4. Pamiętaj, że nie zawsze nieuprzejmy lekarz jest niekompetentny.
  5. Pamiętaj, że nie zawsze krótka wizyta jest nieskuteczna.
  6. Gdy jesteś niezadowolony z wizyty, napisz co było nie tak i dlaczego.
  9. Opinie bez adresu e-mail mogą zostać usunięte przez lekarza.

Średnia ocena lekarza

Średnia:
3.8512345
23 opinie

• 5

Świetny lekarz. Bardzo konkretny, widać, że zna się na tym co robi, przy tym mega sympatyczny. Polecam.

• 5

Najlepszy ortopeda w całym Trójmieście!! Oczywiście podejście SUPER! Bardzo bardzo polecam doktora Rafała Pankowskiego!!!

• 5

Bardzo dobry lekarz !! Wspaniałe podejście a szczególnie do dzieci. Naprawdę polecam na przyszłość!!

• 1

Podczas wizyty mało kontaktowy zero zainteresowania pacjentem, mimo że miał przed sobą kartę choroby stwierdził, że nie zna jej przebiegu i mam iść do poprzedniego lekarza. Wizyta trwała minutę.

• 5

Serdecznie dziękuję Panu doktorowi Rafałowi Pankowskiemu za udaną operację kręgosłupa wdzięczny pacjent, PS. świetny fachowiec i specjalista. Pozdrawiam :)

• 5

Doktor Pankowski to bardzo dobry ortopeda, bardzo dobry specjalista od chorób kręgosłupa, bardzo dobry człowiek. Bardzo mi pomógł za co Mu bardzo dziękuję i bardzo Doktora wszystkim polecam.

• 5

Pan doktor Pankowski okazał się bardzo dobrym specjalistą w dziedzinie chorób kręgosłupa. Podjął się trudnej operacji ze wspaniałym skutkiem. Dał mi zdrowie i siłę do dalszych zmagań. Serdecznie dziękuję Joanna W.

• 5

Doskonaly specjalista ortopedii. Podjął się operacji mojego kręgosłupa. Bardzo się bałam ponieważ mój przypadek był szczególnie trudny. Operacja się udała. Panie doktorze dziękuje z całego serca!!! Pozdrawiam wdzięczna pacjentka.

• 1

Lekarz poświęcił zaledwie 2minuty mojej córce. Nie przyjżał się nawet zdjeciu rentgenowskiemu, a opisu nawet nie wziął do ręki. Zdaje sie, że bardzo liczy na operacje której chcemy uniknąć. Wedle jego opini może być ona konieczna za pół roku i wtedy właśnie mamy się do niego zgłosić. BARDZO NIE POLECAM.

• 5

To najlepszy specjalista od skolioz w Polsce. Wykonał operację naszej córce, pomimo że nikt inny nie miał odwagi się podjąć. Miała ogromne skrzywienie. Efekt pracy Pana Doktora Pankowskiego okazał się WSPANIAŁY. Nasza córka jest zachwycona. Wszystkim serdecznie polecamy Doktora Pankowskiego. Pozdrawiamy - wdzięczni na zawsze rodzice.

• 5

Wspaniały kontakt z pacjentem, a przy okazji dogłębna wiedza. Trudno było dostać się na wizytę, ale nic dziwnego, skoro to tak wybitny specjalista. Mój kręgosłup został uratowany, a nikt nie chciał się podjąć leczenia. Polecam Pana Doktora Pankowskiego wszystkim pacjentom z chorobami kręgosłupa i nie tylko...

• 5

Zawdzięczam Panu Doktorowi Pankowskiemu uratowanie mnie przed trwałym kalectwem. Jeszcze niedawno w perspektywie był tylko wózek inwalidzki (przerzut raka do kręgosłupa). Jednak po konsultacji u Dr Pankowskiego wszystko uległo zmianie. Świat stał się znów kolorowy. Zostałam szybko przyjęta do szpitala, zoperowana i zaledwie kilka tygodni po operacji kręgosłupa jestem znów sprawna. DZIĘKUJĘ

• 1

Nie polecam tego lekarza- zero zainteresowania pacjentem

• 5

Bardzo sympatyczny, miły i kompetentny lekarz. W kilku zdaniach wyjaśnił problem choroby, przedstawił warianty postepowania, rozwiał wątpliwości,a na koniec WYLECZYŁ synka. Dziękujemy Panu - wdzięczni rodzice Kamilka.

• 5

Doktor Pankowski osobiście zajął się leczeniem skoliozy naszej córki. Skrzywienie było bardzo poważne. Pomimo trudności wykonał trudną operację i spowodował, że nasza córka jest dzisiaj atrakcyjną nastolatką. Dziękujemy Panu

• 5

Czekałam na wizytę 3 miesiące. Warto było. Trafna diagnoza, udana operacja, rekonwalescencja i odzyskane utracone zdrowie. Polecam Pana Doktora.

• 5

Świetny fachowiec. Tłumy pacjentów pod gabinetem. Szybka diagnostyka, błyskaiwczna decyzja o potrzebie zabiegu no i świetny rwzultat operacji. Znów jestem zdrowa!!! POLECAM w 100%

• 1

To był koszmar. 3 miesiące czekałam na wizyte w poradni. Jechałam tam 100km w jedną stronę. Czekałam 2 godziny a wizyta trwała 4 !!!!!!!!!!!!!!!!!!! minuty. Pan "doktor" nawet nie obejrzał zdjęć. Moje dziecko potraktował jak przedmiot na taśmie. Nigdy wcześniej nie zostałam tak upokorzona . Wszystkim polecam omijać z daleka tego człowieka. Zamierzam też napisać oficjalną skargę na to jak nas potraktował.

• 1

Zdecydowanie niemiły i niesympatyczny typ. Wizyta trwała 5min., dokładnie tyle, co ile rejestracja zapisuje pacjentów na Nowych Ogrodach. Żadnego podejścia do dziecka, nie wysłuchał historii problemu - przerwał w połowie zdania. Byłam upierdliwą matką jego pacjentki i cały czas zadawałam pytania odnośnie naszego przypadku, ale ostatecznie i tak zignorował objawy mojej córki. Zdecydowanie odradzam!!!

• 5

bardzo dobry konkretny doktor . miły i sympatyczny . polecałam go mojemu sąsiadowi który też jest z niego zadowalany. ma bardzo dobre kontakty z pacjentami i dzięki niemu moja dłoń szybko powróciła do sprawności :)

• 1

Doktor Pankowski leczył mojego brata. Po czterech tygodniach noszenia gipsu (zwykłe złamanie) mój brat zmarł. Prawdopodobbnie był to zakrzep, brat brał leki, ale wydsje mi sie , że Pan Pankowski lekceważaco podszedł do sprawy. Brat maił 40 lat, był zdrowy i przez zwykłe złamanie umarł. Dziwne jest dla mnie , że założono bratu gips na 6 tygodni. Proszę wszytskich , uważajcie na zakrzepy żądajcie badań na krzepliwość krwi i uważajcie.

• 1

Szkoda cokolwiek pisać mogło być doskonale a jest wielka niewiadoma !!!!

• 5

Wspaniały lekarz, który wyprostował mój kręgosłup. Przez wiele lat miałam SKOLIOZĘ. Cieszę się, że zdecydowałam się na operację, dzięki Doktorowi Pankowskiemu stałam się atrakcyjną kobietą. Dziękuję Monika

Gdzie przyjmuję

Gdynia
    54,518889818,5305409586615055

Brak zdjęć lekarza

Jesteś tym lekarzem?
    Daj się poznać pacjentom. Uzupełnij swój profil.

Przejmij konto lekarza
    display statlastseen stat