dr Rafał Patrzyk

Neurochirurg

Żaden z lekarzy nie poświecił mi tak dużo czasu na ciepłą i merytoryczną rozmowę z wyjaśnieniem wszelkich wątpliwości, analizą dokumentacji i stanu zdrowia. Potrzebna mnie była taka wizyta- energetyczna, optymistyczna.

solidny i kompetentny lekarz, wysłucha, poradzi i jasno tłumaczy problemy tylko te ceny są zbyt wysokie

solidny i kompetentny lekarz, wysłucha, poradzi i jasno tłumaczy problemy
tylko te ceny są zbyt wysokie

Dr Patrzyk jest bardzo profesjonalnym i konkretnym lekarzem, a do tego przemiłym człowiekiem. Operował mi kręgosłup lędźwiowy - po wielu miesiącach uporczywego bólu nareszcie mogę normalnie żyć. Szczerze polecam :)

Po dzisiejszej wizycie u Doktora Rafała Patrzyka jestem pod wrażeniem Jego kompetencji, niesamowitego!!! podejścia do pacjenta, ogromnej wiedzy i chęci obrazowego przekazania, na co cierpi pacjent. Gorąco polecam jako najlepszego Lekarza, którego spotkałam na swojej drodze!!! Wiola D.

Wiola D.

KIlka miesięcy temu byłem pacjentem dra Rafała Patrzyka. Nie napiszę nic więcej, jak tylko to, że gdybym dziś miał jeszcze raz położyć sie na stole zrobię to bez większych obaw. Szczerze polecam. Zaimplantowany na c6-c7 immiennik dra :)

Zaimplantowany na c6-c7 immiennik dra :)

Sympatyczny lekarz, dobry specjalista.Operował mi kręgosłup szyjny 16-go listopada 2011r. Na trzeci dzień po operacji byłam już w domu w bardzo dobrej kondycji.Serdecznie dziękuję. Polecam tego specjalistę.

Pan Dr jest zastepca ordynatora w szpitalu wojskowym.Jest to jeden z naj!lepszych lekarzy tej specjalnosci.Tlumaczy chorobe ,przebieg leczenia (operacji).Nie szczedzi pacjentowi czasu.Uprzejmosc ma "we krwi chyba":).Operowal mi kregoslup szyjny-(implant).Mimo ,ze sie bardzo balam,sprawil ,ze stress przedoperacyjny zminimalizowal sie.Do kazdego pacjenta podchodzi indywidualnie,kompleksowo.Dzieki P.Doktorze. Alicja B.